Iiparamente zeMveliso
| Igama leMveliso | Intambo yokufudumeza ipayipi yokukhupha amanzi yaseTshayina |
| Izinto eziphathekayo | Irabha ye-silicone |
| Ubungakanani | 5 * 7mm |
| Ubude bokufudumeza | 0.5M-20M |
| Ubude bentambo yeleti | 1000mm, okanye ngokwezifiso |
| Umbala | mhlophe, ngwevu, bomvu, luhlaza okwesibhakabhaka, njl. |
| I-MOQ | 100pcs |
| I-voltage enganyangekiyo emanzini | 2,000V/min (ubushushu obuqhelekileyo bamanzi) |
| Ukumelana nobushushu emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isifudumezi sepayipi yokukhupha amanzi |
| Isiqinisekiso | CE |
| Iphakheji | isifudumezi esinye esinebhegi enye |
| Amandla eChina Drain Pipe Heating Cable yi-40W/M, singenziwa nangamanye amandla, anjenge-20W/M, 50W/M, njl. Kwaye ubude bayoisifudumezi sepayipi yokukhupha amanziine-0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M, njl. Eyona inde inokwenziwa ibe yi-20M. Iphakheji yeisifudumezi somgca wokukhupha amanzisisifudumezi esinye esinebhegi enye yokufakelwa, ubungakanani bebhegi eyenzelwe wena kuluhlu olungaphezulu kwama-500pcs ubude ngabunye. | |
Uqwalaselo lweMveliso
Iintambo zokufudumeza iipayipi zombhobho wokukhupha amanzi zaseTshayina zisetyenziselwa kakhulu ukukhusela imibhobho ekubeni iqandeke, kodwa zinokusetyenziselwa ukugcina amaqondo obushushu. Ubushushu bubonelelwa ngerabha ye-silicone eguquguqukayo kakhulu, enobushushu obuphezulu eyenza kube lula ukuyisebenzisa i-heater.
Isifudumezi sepayipi yokukhupha amanzi yerabha yesilicone singenza ubushushu obuthile ngaphandle kombhobho ukuthintela umbhobho ukuba ungabi shushu. Isifudumezi sepayipi yokukhupha amanzi singalawulwa ngokuzenzekelayo kwaye sivulwe okanye sivalwe ngokuzenzekelayo ngokwenguqu yobushushu, okonga amandla kwaye kuqinisekiswe ukuhamba kakuhle kombhobho. Ukongeza, inkqubo yokukhupha amanzi yombhobho yokugcina amanzi ebanda nayo kufuneka iqiniswe. Ebusika, amanzi kwinkqubo yokukhupha amanzi anokuqandiswa ngamaqondo obushushu aphantsi, enze iibhloko zomkhenkce ezivala imibhobho kwaye zibangele ukuphuma kwamanzi okungalunganga. Ukuze kuthintelwe oku, inkqubo yokukhupha amanzi iyafudunyezwa ukuze kugcinwe amanzi kwinkqubo yokukhupha amanzi ekwimeko yolwelo ukuqinisekisa ukuphuma kwamanzi okuthambileyo.
Iimpawu zeMveliso
1. Uyilo olungangeni manzi:ukuqinisekisa ukuba ibhanti yokufudumeza ingasebenza ngokukhuselekileyo kwindawo efumileyo, ukuthintela ukujikeleza okufutshane kunye nomonakalo.
2. Isigqubuthelo esiphindwe kabini:Ibonelela ngokhuseleko olongezelelweyo, inciphisa umngcipheko wokuvuza kwamanzi.
3. Amalungu abunjiweyo:Qinisekisa ukuba inxalenye edibanisayo yebhanti yokufudumeza itywinwe kakuhle kwaye ihlala ixesha elide.
4. Isigqubuthelo serabha sesilicone:Ifanelekile kuluhlu olubanzi lobushushu, ukusuka kwi -60℃ ukuya kwi +200℃, ifanelekile kwiindawo ezahlukeneyo ezinobungozi.
5. Izinto zokufudumeza umzimba:Zihlala zisetyenziswa njenge-nickel-chromium okanye i-copper-nickel alloy, ezi zinto zinombane oqhuba kakuhle kwaye zinokumelana nobushushu obuphezulu.
Umfanekiso weFektri
Inkqubo yeMveliso
Inkonzo
Phuhlisa
ndifumene iinkcukacha zemveliso, umzobo, kunye nemifanekiso
Iingcaphuno
Umphathi uphendula umbuzo emva kweeyure ezi-1-2 aze athumele ikowuteshini
Iisampulu
Iisampulu zasimahla ziya kuthunyelwa ukuze kuhlolwe umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba kuveliswe i-bluk
Imveliso
qinisekisa iinkcukacha zeemveliso kwakhona, uze ulungiselele imveliso
Umyalelo
Faka iodolo wakuba uqinisekisile iisampulu
Uvavanyo
Iqela lethu le-QC liza kuhlolwa umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba zithunyelwe
Ukupakisha
ukupakisha iimveliso njengoko kufuneka
Iyalayisha
Ilayisha iimveliso ezilungele ukulayishwa kwisikhongozeli somthengi
Ukwamkela
Ndikufumene iodolo yakho
Kutheni Ukhetha Thina
•Iminyaka engama-25 yokuthumela ngaphandle kunye namava angama-20 okuvelisa
•Umzi-mveliso ugubungela indawo emalunga ne-8000m²
•Ngowama-2021, zonke iintlobo zezixhobo zemveliso eziphambili zatshintshwa, kubandakanya umatshini wokuzalisa umgubo, umatshini wokunciphisa imibhobho, izixhobo zokugoba imibhobho, njl.njl.,
•imveliso yemihla ngemihla ephakathi imalunga ne-15000pcs
• Abathengi abahlukeneyo beCooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuxhomekeke kwimfuno yakho
Isatifikethi
Iimveliso eziNxulumeneyo
Umfanekiso weFektri
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














