Iiparamente zeMveliso
| Igama leMveliso | Ibhanti yokuFudumeza iBrew yasekhaya |
| Ukumelana nobushushu bemeko yomswakama | ≥200MΩ |
| Amandla | 20-25W |
| I-Voltage | 110-230V |
| Izinto eziphathekayo | irabha yesilicone |
| Ububanzi bebhanti | 14mm kunye ne-20mm |
| Ubude bebhanti | 900mm |
| I-voltage enganyangekiyo | 2,000V/ngomzuzu |
| Ukumelana nobushushu emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | isifudumezi sebhiya yasekhaya |
| Ubude bentambo yeleti | 1900mm |
| Iphakheji | isifudumezi esinye esinebhegi enye |
| Iimvume | CE |
| Iplagi | I-USA, i-Euro, i-UK, i-Australia, njl. |
| Iibhanti yokufudumeza eyenziwe ekhayaububanzi buyi-14mm kunye ne-20mm, ubude bebhanti yi-900mm, ubude bomgca wombane yi-1900mm. Iplagi ingakhethwa yi-USA, UK, Euro, Australia, njalo njalo. Iibhanti yesifutho sebhiya yasekhayakunokongezwa i-thermostat ye-dimmer okanye ye-temperature, umntu wongezwa nomcu wobushushu xa ewusebenzisa. | |
Uqwalaselo lweMveliso
Isifudumezi sebhanti yebhiya yokubilisa singasetyenziselwa ukufudumeza ibhiya yakho yasekhaya kubushushu obufanelekileyo xa ubushushu begumbi bubanda kakhulu.Songa nje ibhanti le-brew ejikeleze ibhakethi yakho ye-brewing okanye i-demijohn uze uyifake.Le bhanti yokwenziwa kwebhiya ehambelanayo ingasetyenziswa kwiinqanawa zokubilisa ezahlukeneyo ngobukhulu.
Ezi zilungele iinyanga zasebusika xa kusenokubanda endlwini.
Ibhanti yokwenziwa kwebhiya ishushu kubushushu obungaguqukiyo kwaye isebenzisa malunga nama-watts angama-25. Sebenzisa kunye ne-thermometer.
Ukuba kubanda kakhulu, beka ibhanti yokwenziwa kufutshane nezantsi kwe-fermenter (malunga ne-5-10 cm ukusuka ezantsi). Ukuba iwayini okanye ibhiya yakho ebilayo ifuna ubushushu obuncinci, yibeke ngaphantsi kwe-5-10 cm ngaphezulu kwe-fermenter. Kusenokufuneka uzame indawo yebhanti kwi-fermenter yakho ukuze uyifumane kubushushu obufanelekileyo. Soloko uqala phezulu uze wehlise i-belti kancinci kancinci kangangeeyure ezingama-24 ude ufikelele kubushushu obufunekayo bokwenziwa.
Beka nje ibhanti yokupheka ujikeleze ezantsi kwesitya ukuze ufudumale ukupheka ubushushu obufanelekileyo.
Isifudumezi sebhiya sasekhayaububanzi obuyi-14mm kunye ne-20mm, ifanelekile kwiintlobo ngeentlobo zezikhongozeli zokubilisa; Ngokufanayo, ibhanti yokufudumeza inobude obuyi-900mm kwaye intambo inobude obuyi-1900mm kwaye ifanelekile kwii-fermenters zeplastiki ezingama-7 ukuya kwi-8 gallons okanye ii-fermenters zeplastiki ezingama-6 gallons.
Iphakheji yeheater yebhiya yasekhaya ingapakishwa kwibhegi ecacileyo, kwibhegi yekhadi eprintiweyo okanye kwibhokisi. Kukho i-MOQ yebhegi yekhadi eprintiweyo (500pcs) kunye nebhokisi (500pcs), iphakheji eqhelekileyo yiheater enye enebhegi enye ecacileyo.
Inkqubo yeMveliso
Inkonzo
Phuhlisa
ndifumene iinkcukacha zemveliso, umzobo, kunye nemifanekiso
Iingcaphuno
Umphathi uphendula umbuzo emva kweeyure ezi-1-2 aze athumele ikowuteshini
Iisampulu
Iisampulu zasimahla ziya kuthunyelwa ukuze kuhlolwe umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba kuveliswe i-bluk
Imveliso
qinisekisa iinkcukacha zeemveliso kwakhona, uze ulungiselele imveliso
Umyalelo
Faka iodolo wakuba uqinisekisile iisampulu
Uvavanyo
Iqela lethu le-QC liza kuhlolwa umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba zithunyelwe
Ukupakisha
ukupakisha iimveliso njengoko kufuneka
Iyalayisha
Ilayisha iimveliso ezilungele ukulayishwa kwisikhongozeli somthengi
Ukwamkela
Ndikufumene iodolo yakho
Kutheni Ukhetha Thina
•Iminyaka engama-25 yokuthumela ngaphandle kunye namava angama-20 okuvelisa
•Umzi-mveliso ugubungela indawo emalunga ne-8000m²
•Ngowama-2021, zonke iintlobo zezixhobo zemveliso eziphambili zatshintshwa, kubandakanya umatshini wokuzalisa umgubo, umatshini wokunciphisa imibhobho, izixhobo zokugoba imibhobho, njl.njl.,
•imveliso yemihla ngemihla ephakathi imalunga ne-15000pcs
• Abathengi abahlukeneyo beCooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuxhomekeke kwimfuno yakho
Isatifikethi
Iimveliso eziNxulumeneyo
Umfanekiso weFektri
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














