| Igama leMveliso | Izinto zeHeater zeAir Finned Tubular zoMvelisi waseTshayina |
| Ububanzi betyhubhu | 6.5mm, 8.0mm, 9.0mm, 10.7mm, njl. |
| Izinto zetyhubhu | Intsimbi engenasici 304 |
| Ubungakanani bephelo | 3.0mm, okanye eyenziwe ngokwezifiso |
| Izinto zesiphelo | intsimbi engatyiwayo 304 |
| Imilo | imilebe ethe tye, imilo ka-U, imilo ka-W, okanye nayiphi na imilo ekhethekileyo |
| Indlela yokutywina | itywinwe ngentloko yerabha okanye ngeflange |
| Ubungakanani | eyenziwe ngokwezifiso |
| I-Voltage | 110V-380V |
| Sebenzisa | Isixhobo sokufudumeza |
| Amandla | eyenziwe ngokwezifiso |
| Uhlobo lwesiphelo | eyenziwe ngokwezifiso |
| I-JINGWEI heater yifektri, ikakhulu ivelisa ityhubhu yokufudumeza enyibilikayo, ityhubhu yokufudumeza ye-oven, i-finned heater kunye nezinye izinto zokufudumeza. Ngaphandle koko, sikwavelisa i-aluminium foil heater, i-aluminium tube heater, ipleyiti yokufudumeza ye-aluminium kunye ne-silicone rubber heating (i-heating pad, i-crankcase heater, i-drain line heater kunye ne-heating wire), njl. Kuba singabenzi, ngoko ke sinokwenza izinto zokufudumeza ngokwezifiso ngokweemfuno zomthengi, usithumelela nje ubungakanani kunye nomzobo okanye iisampulu zokwenyani, sinokucatshulwa kwaye isampulu yasimahla iyafumaneka. | |
Ityhubhu yokufudumeza yombane ene-wing finned yintsimbi enomcu wentsimbi onobubanzi obufanayo bokujija obuyi-6 kunye ne-7mm kwityhubhu yokufudumeza yentsimbi engatyiwayo egudileyo enezixhobo ezikhethekileyo. Ubukhulu betyhubhu yokufudumeza yombane ene-wing finned finned bububanzi bepayipi + umcu wentsimbi *2. Xa kuthelekiswa nesixhobo esiqhelekileyo, indawo yokusasaza ubushushu yandiswa izihlandlo ezi-2 ukuya kwezi-3, oko kukuthi, umthwalo wamandla omphezulu ovunyelwe sisixhobo se-fin uphindwe ka-3 ukuya ku-4 kunowesixhobo esiqhelekileyo. Ngenxa yobude obufutshane besixhobo, ukulahleka kobushushu ngokwaso kuyancitshiswa, kwaye kuneengenelo zokufudumeza ngokukhawuleza, ukufudumeza okufanayo, ukusebenza kakuhle kokusasaza ubushushu, ukusebenza kakuhle kobushushu, ubomi obude benkonzo, ubungakanani obuncinci besixhobo sokufudumeza kunye nexabiso eliphantsi phantsi kweemeko ezifanayo zamandla.
Umsantsa phakathi kwamaphiko etyhubhu yokufudumeza yombane ejikelezayo yi-3-5mm,
Ityhubhu yokufudumeza umoya yefin inexabiso eliphantsi kunye nokusebenza okubiza kakhulu, kwaye uninzi lwabathengi lukhetha olu hlobo. I-heater yomoya efakwe umbane isekelwe kwityhubhu yokufudumeza yombane evuthayo yoqobo enesinyithi okanye ishidi lesinyithi esingenasici, injongo yokwenza oko kukwandisa indawo yokusasaza ubushushu kwityhubhu yokufudumeza yombane evuthayo yomileyo ukuze kukhawuleziswe isantya sokusasaza ubushushu kwityhubhu yokufudumeza yombane evuthayo yomileyo, kwaye emva koko kuqinisekiswe ubomi benkonzo yetyhubhu yokufudumeza yombane evuthayo yomileyo. Le yinzuzo yetyhubhu yokufudumeza yombane evuthayo yombane eneempiko.
Isetyenziswa kakhulu kumashishini, kwiindawo zokusebenzela, ekuzaleni, ekulimeni imifuno (iintyatyambo), ekumiseni ukutya njalo njalo. Amanzi, umphunga, ioyile yobushushu, njl.njl., zingasetyenziswa njengendawo yokufudumala.
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.














