| Igama leMveliso | Abavelisi beMicrowave Oven Heating Element baseTshayina |
| Ukumelana nobushushu bemeko yomswakama | ≥200MΩ |
| Emva kovavanyo lobushushu obufumileyo, ukumelana nobushushu | ≥30MΩ |
| Ukuvuza kweMo yoBume bokuFudumala | ≤0.1mA |
| Umthwalo womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi betyhubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njl. |
| Imilo | iqonde, imilo ye-U, imilo ye-W, njl. |
| I-voltage enganyangekiyo | 2,000V/ngomzuzu |
| Ukumelana nobushushu emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isixhobo Sokufudumeza I-Oven |
| Ubude betyhubhu | 300-7500mm |
| Imilo | eyenziwe ngokwezifiso |
| Iimvume | I-CE/ CQC |
| Uhlobo lwesiphelo | Yenzelwe wena |
| Iinto yokufudumeza i-ovenisetyenziselwa i-microwave, isitovu, i-grill yombane. Imilo ye-heater ye-oven ingenziwa ngokwezifiso njengemizobo okanye iisampulu zomthengi. Ububanzi betyhubhu bunokukhethwa yi-6.5mm, 8.0mm okanye 10.7mm. I-JINGWEI HEATER yifektri yobungcali yeetyhubhu zokufudumeza, i-voltage kunye namandla ayointo yokufudumeza i-oveningenziwa ngokwezifiso njengoko kufuneka. Kwaye ityhubhu ye-oven heating element ingafakwa kwi-anneal, umbala wetyhubhu uya kuba luhlaza okwesibhakabhaka emva kokuyifaka kwi-anneal. Sineentlobo ezininzi zeemodeli zesiphelo, ukuba ufuna ukongeza isiphelo, kufuneka usithumelele inombolo yemodeli kuqala. | |
Ityhubhu yokufudumeza ye-ovenluhlobo lwento yokufudumeza ngombane, isetyenziswa kakhulu kuzo zonke iintlobo zezixhobo zokufudumeza, kubandakanya i-oven, i-dryer, i-heater njalo njalo.izinto zokufudumeza i-oven ye-microwaveZenziwe ngentsimbi engagqwaliyo, i-spiral electrothermal alloy wire (efana ne-nickel-chromium, i-iron-chromium alloy) isasazwa kumbindi wetyhubhu. Isithuba sizaliswe yi-crystalline magnesium oxide powder ene-insulation elungileyo kunye ne-thermal conductivity. Okuinto yokufudumeza ngetyhubhu yombaneineempawu zesakhiwo esilula, amandla aphezulu oomatshini, ukusebenza kakuhle kobushushu, ukhuseleko kunye nokuthenjwa, ukufakwa okulula, ubomi benkonzo ende, njl.ityhubhu yokufudumeza yombaneifanelekile kuzo zonke iintlobo zetanki ye-saltpeter, itanki, itanki yeoyile, ukufudumeza itanki ye-asidi kunye ne-alkali kunye nesithando sokunyibilikisa isinyithi esitshisiweyo, isithando sokufudumeza umoya, i-oven yokumisa, i-hot press die kunye nezinye izixhobo.
1. Umgaqo wokukhetha umbhobho: ukumelana nobushushu, ukumelana nokugqwala.
2. Ukukhethwa kwentambo yokumelana: Cr20Ni80
3. Ukukhethwa komgubo we-magnesium oxide: umgubo we-magnesium oxide wezinga loshishino
4. Ukukhethwa kwezinto zokuvala: ioyile ye-silicone +704 sealant
5. Phakathi kwezinto ezichaphazela umgangatho wetyhubhu yokufudumeza yombane yentsimbi engagqwaliyo engama-380V, umgangatho wezinto ezisetyenzisiweyo ubaluleke kakhulu.
6. Ukukhetha ngokufanelekileyo izinto eziluhlaza zemibhobho yobushushu yombane yingqikelelo yokuqinisekisa umgangathoimibhobho yobushushu yombane.
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














