Iiparamente zeMveliso
| Igama leMveliso | Isiqalelo sokufudumeza i-oven grill yaseTshayina |
| Ukumelana nobushushu bemeko yomswakama | ≥200MΩ |
| Emva kovavanyo lobushushu obufumileyo, ukumelana nobushushu | ≥30MΩ |
| Ukuvuza kweMo yoBume bokuFudumala | ≤0.1mA |
| Umthwalo womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi betyhubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njl. |
| Imilo | iqonde, imilo ye-U, imilo ye-W, njl. |
| I-voltage enganyangekiyo | 2,000V/ngomzuzu |
| Ukumelana nobushushu emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isixhobo Sokufudumeza I-Oven |
| Ubude betyhubhu | 300-7500mm |
| Imilo | eyenziwe ngokwezifiso |
| Iimvume | I-CE/ CQC |
| Uhlobo lwesiphelo | Yenzelwe wena |
| Iinto yokufudumeza i-ovenisetyenziselwa i-microwave, isitovu, i-grill yombane. Imilo ye-heater ye-oven ingenziwa ngokwezifiso njengemizobo okanye iisampulu zomthengi. Ububanzi betyhubhu bunokukhethwa yi-6.5mm, 8.0mm okanye 10.7mm. I-JINGWEI HEATER yifektri yobungcali yeetyhubhu zokufudumeza, i-voltage kunye namandla ayointo yokufudumeza i-oveningenziwa ngokwezifiso njengoko kufuneka. Kwaye ityhubhu ye-oven heating element ingafakwa kwi-anneal, umbala wetyhubhu uya kuba luhlaza okwesibhakabhaka emva kokuyifaka kwi-anneal. Sineentlobo ezininzi zeemodeli zesiphelo, ukuba ufuna ukongeza isiphelo, kufuneka usithumelele inombolo yemodeli kuqala. | |
Uqwalaselo lweMveliso
Isixhobo sokufudumeza i-oven yegrill senziwe ngetyhubhu yesinyithi njengeqokobhe. Iintambo ze-alloy zokufudumeza zombane ezijikelezayo (i-nickel-chromium, i-iron-chromium alloy) zisasazwa ngokulinganayo kumbindi wetyhubhu. Izikhewu zizaliswa kwaye zihlanganiswe nesanti ye-magnesia ene-insulation elungileyo kunye ne-thermal conductivity. Zombini iziphelo ze-nozzle zenziwe nge-silica gel okanye i-Ceramic seal. I-Oven Grill Heating Element idla ngokusetyenziswa kwii-oven zasekhaya, yenziwe ngezinto ezimelana nobushushu obuphezulu, okwenza ukuba ibiliswe. Ukuze ilingane kakuhle ne-oven, imo kunye nobukhulu betyhubhu yokufudumeza i-oven grill inokwenziwa ngokwezifiso, kwaye i-voltage kunye namandla nazo zinokwenziwa ngokwezifiso ngokweemfuno.
Iimpawu zeMveliso
1. Ukumelana noxinzelelo, ukumelana nokugqwala, ukumelana nobushushu obuphezulu
2. Sebenzisa iteknoloji eqinileyo yokuwelda yentsimbi engagqwaliyo, izinto ezigqwesileyo kunye nobomi benkonzo ende.
3. Uhlobo oluphakathi oluxineneyo, ulwakhiwo oluncinci kunye nozinzo oluhle.
Izinto zokuhlolwa kwefektri:
1. Ubukhulu obupheleleyo.
2. Uvavanyo lokwaphuka kwe-insulation (2000V 1amp).
3. Ukumelana nobushushu obuphezulu obuyi-1000V, 11GΩ (iimfuno zobushushu obuphezulu kakhulu ukuthintela ukuqhuma kweetyhubhu ngexesha lomsebenzi wobushushu obuphezulu)
4. Ixabiso lokuxhathisa +5% - -10%
5. Umsonto
6. Ezinye iimfuno zobugcisa
Inkqubo yeMveliso
Inkonzo
Phuhlisa
ndifumene iinkcukacha zemveliso, umzobo, kunye nemifanekiso
Iingcaphuno
Umphathi uphendula umbuzo emva kweeyure ezi-1-2 aze athumele ikowuteshini
Iisampulu
Iisampulu zasimahla ziya kuthunyelwa ukuze kuhlolwe umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba kuveliswe i-bluk
Imveliso
qinisekisa iinkcukacha zeemveliso kwakhona, uze ulungiselele imveliso
Umyalelo
Faka iodolo wakuba uqinisekisile iisampulu
Uvavanyo
Iqela lethu le-QC liza kuhlolwa umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba zithunyelwe
Ukupakisha
ukupakisha iimveliso njengoko kufuneka
Iyalayisha
Ilayisha iimveliso ezilungele ukulayishwa kwisikhongozeli somthengi
Ukwamkela
Ndikufumene iodolo yakho
Kutheni Ukhetha Thina
•Iminyaka engama-25 yokuthumela ngaphandle kunye namava angama-20 okuvelisa
•Umzi-mveliso ugubungela indawo emalunga ne-8000m²
•Ngowama-2021, zonke iintlobo zezixhobo zemveliso eziphambili zatshintshwa, kubandakanya umatshini wokuzalisa umgubo, umatshini wokunciphisa imibhobho, izixhobo zokugoba imibhobho, njl.njl.,
•imveliso yemihla ngemihla ephakathi imalunga ne-15000pcs
• Abathengi abahlukeneyo beCooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuxhomekeke kwimfuno yakho
Isatifikethi
Iimveliso eziNxulumeneyo
Umfanekiso weFektri
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314















