Iiparamente zeMveliso
| Igama leMveliso | Intambo yokufudumeza yombane yePVC yaseTshayina yokuNcibilikisa |
| Izinto zokuvala ubushushu | I-PVC |
| Ububanzi bentambo | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, njl. |
| Ubude bokufudumeza | eyenziwe ngokwezifiso |
| Ubude bentambo yeleti | 1000mm, okanye ngokwezifiso |
| Umbala | mhlophe, ngwevu, bomvu, luhlaza okwesibhakabhaka, njl. |
| I-MOQ | 100pcs |
| I-voltage enganyangekiyo | 2,000V/ngomzuzu |
| Ukumelana nobushushu emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | nyibilikisa ucingo lokufudumeza |
| Isiqinisekiso | CE |
| Iphakheji | isifudumezi esinye esinebhegi enye |
| IIntambo yokufudumeza yoMbane yePVC yaseTshayinaubude, i-voltage kunye namandla zingenziwa ngokwezifiso njengoko kufuneka. Ububanzi bentambo bunokukhethwa yi-2.5mm, 3.0mm, 3.5mm, kunye ne-4.0mm. Inyibilikisa i-wire heaterInxalenye yokufudumeza enesixhobo sokuxhuma ucingo oluphambili ingatywinwa ngetyhubhu encibilikayo enodonga oluphindwe kabini kwaye ingongezwa isiphelo kunye nendlu (inombolo yemodeli kufuneka sixelelwe.) | |
Uqwalaselo lweMveliso
Sinikezela ngezinto zokufudumeza iintambo kwiidayamitha ezahlukeneyo, ezifakwe i-insulation enye okanye ezimbini kwi-PVC kwi-105°C.Ucingo lokufudumeza lwePVCIqulathe ucingo oluqinileyo olujikelezwe yi-fiberglass egqunywe yi-PVC, kwaye ukuba kuyimfuneko, ikhuselwe yintsimbi okanye i-sheath enokusetyenziswa ekugqumeni. I-sheath ingenziwa nge-fiberglass, ubhedu olufakwe kwi-tin okanye i-aluminium, kuxhomekeke kubukhulu bentambo.
Inyibilikisa i-PVC wire heaterifanelekile kwiindlela apho kufuneka khona izifudumezi eziguquguqukayo ukuqinisekisa ubushushu obugqibeleleyo, kunye neendawo zokuntywiliselwa okanye ezinomswakama ophezulu. Ziqulathe iingcingo zokumelana ezijikelezwe kwindawo yokubamba i-fiberglass kwaye zigqunywe ngengubo yokukhusela: i-silicone, i-PVC, i-fiberglass, i-PVC silicone okanye i-fiberglass silicone.
Ngokusekelwe kwiinkcukacha zobugcisa zesicelo, sinceda abathengi bethu ukuba bamisele eyona isebenzayoIntambo ye-heater ye-PVC enyibilikisa iqhwaubungakanani kwaye ukhethe eyona nkqubo yoqhagamshelwano kunye nolawulo ilungileyo.
Intambo yokufudumeza yombane yePVCyindlela eqhelekileyo yokusombulula iingxaki zokufuma kwizixhobo zokukhenkceza zorhwebo/zemizi-mveliso nezasekhaya. Zikwasetyenziswa nakwishishini lokukhenkceza njengesixhobo sokuthintela ukukhenkceza kwimijelo yokukhupha amanzi kunye nokunyibilikisa amanzi.
Umsebenzi weMveliso
Umfanekiso weFektri
Inkqubo yeMveliso
Inkonzo
Phuhlisa
ndifumene iinkcukacha zemveliso, umzobo, kunye nemifanekiso
Iingcaphuno
Umphathi uphendula umbuzo emva kweeyure ezi-1-2 aze athumele ikowuteshini
Iisampulu
Iisampulu zasimahla ziya kuthunyelwa ukuze kuhlolwe umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba kuveliswe i-bluk
Imveliso
qinisekisa iinkcukacha zeemveliso kwakhona, uze ulungiselele imveliso
Umyalelo
Faka iodolo wakuba uqinisekisile iisampulu
Uvavanyo
Iqela lethu le-QC liza kuhlolwa umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba zithunyelwe
Ukupakisha
ukupakisha iimveliso njengoko kufuneka
Iyalayisha
Ilayisha iimveliso ezilungele ukulayishwa kwisikhongozeli somthengi
Ukwamkela
Ndikufumene iodolo yakho
Kutheni Ukhetha Thina
•Iminyaka engama-25 yokuthumela ngaphandle kunye namava angama-20 okuvelisa
•Umzi-mveliso ugubungela indawo emalunga ne-8000m²
•Ngowama-2021, zonke iintlobo zezixhobo zemveliso eziphambili zatshintshwa, kubandakanya umatshini wokuzalisa umgubo, umatshini wokunciphisa imibhobho, izixhobo zokugoba imibhobho, njl.njl.,
•imveliso yemihla ngemihla ephakathi imalunga ne-15000pcs
• Abathengi abahlukeneyo beCooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuxhomekeke kwimfuno yakho
Isatifikethi
Iimveliso eziNxulumeneyo
Umfanekiso weFektri
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314













