Iiparamente zeMveliso
| Igama leMveliso | I-China PVC yokuvala i-insulation Heating Wire |
| Izinto zokuvala ubushushu | I-PVC |
| Ububanzi bentambo | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, njl. |
| Ubude bokufudumeza | eyenziwe ngokwezifiso |
| Ubude bentambo yeleti | 1000mm, okanye ngokwezifiso |
| Umbala | mhlophe, ngwevu, bomvu, luhlaza okwesibhakabhaka, njl. |
| I-MOQ | 100pcs |
| I-voltage enganyangekiyo emanzini | 2,000V/min (ubushushu obuqhelekileyo bamanzi) |
| Ukumelana nobushushu emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | nyibilikisa ucingo lokufudumeza |
| Isiqinisekiso | CE |
| Iphakheji | isifudumezi esinye esinebhegi enye |
| Ubude bentambo yokufudumeza ye-PVC yaseTshayina enyibilikayo, i-voltage kunye namandla zingenziwa ngokwezifiso njengoko kufuneka. Ububanzi bentambo bunokukhethwa yi-2.5mm, 3.0mm, 3.5mm, kunye ne-4.0mm. Umphezulu wentambo unokwenziwa ngeglasi ye-firber ephothiweyo, i-aluminiyam okanye intsimbi engatyiwayo. Inyibilikisa i-wire heaterInxalenye yokufudumeza enesixhobo sokuxhuma ucingo oluphambili ingatywinwa ngentloko yerabha okanye ityhubhu encibilikayo enodonga oluphindwe kabini, ungakhetha ngokweemfuno zakho zokusebenzisa. | |
Uqwalaselo lweMveliso
Intambo yokufudumeza egqunywe yi-PVC yenziwe kakhulu ngentambo yokufudumeza yombane ye-alloy kunye nelaphu lokufudumeza lobushushu obuphezulu le-PVC. Xa isetyenziswa, ineempawu zokufudumeza ngokukhawuleza, ubushushu obufanayo, ukusebenza kakuhle kobushushu kunye nokuqina okuhle. I-PVC wire heater Intambo ye-resistance alloy ibotshelelwe kwintambo yefayibha yeglasi, okanye intambo ye-single resistance alloy ijijekile njengentambo engundoqo, kwaye umaleko ongaphandle ugqunywe ngumaleko we-PVC insulation.
Iimpawu zeMveliso
1. Ukusebenza kakuhle kokuguqula ubushushu obusebenzisa umbane ophezulu. Intambo yokufudumeza egqunywe yi-PCV inokusebenza kakuhle kokuguqula umbane kwaye inokonga amandla ngempumelelo. Inezibonelelo zokufudumeza ngokukhawuleza, ukufudumeza okufanayo, ukufudumeza okukhuselekileyo, ukonga amandla, ubomi bebhetri obude, njl.njl.
2. Ukuqhuba umbane kakuhle. Intambo yokufudumeza egqunywe yiPVC inokuqhuba umbane kakuhle, iyasebenza kakuhle ukonga umbane kwaye ayinampembelelo yangoku.
3. Ukusebenza kakuhle kokungangeni manzi kunye nokugquma ubushushu. Nangona umaleko wokuqala we-PVC ungowomqhaphu owenziwe ngekotoni yenaliti okanye ikotoni yokutyibiliza, umaleko wesibini nguwomqhaphu wokufudumeza owenziwe ngocingo lokufudumeza olusongiweyo lwe-silicone, kwaye umaleko wesithathu nguwomqhaphu odibeneyo owenziwe ngamalaphu angalukwanga. Olu hlobo lwemveliso alunakuphucula kuphela ukugquma ubushushu kunye nokuthamba kweshiti yokufudumeza, kodwa lukwanokusebenza kakuhle kokugquma ubushushu kunye nokugquma ubushushu.
4. Ubomi obude. Umaleko wokukhusela ubushushu wangaphandle wenziwe nge-PVC, ucingo lwefayibha yeglasi, ucingo lobhedu olufakwe kwitini, kwaye ubomi benkonzo bungaqinisekiswa iminyaka engaphezu kwemi-5. Phantsi kweemeko ezifanayo, ubomi benkonzo yentambo yokufudumeza ye-PVC bude kakhulu kunobo bentambo yesinyithi.
Umfanekiso weFektri
Inkqubo yeMveliso
Inkonzo
Phuhlisa
ndifumene iinkcukacha zemveliso, umzobo, kunye nemifanekiso
Iingcaphuno
Umphathi uphendula umbuzo emva kweeyure ezi-1-2 aze athumele ikowuteshini
Iisampulu
Iisampulu zasimahla ziya kuthunyelwa ukuze kuhlolwe umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba kuveliswe i-bluk
Imveliso
qinisekisa iinkcukacha zeemveliso kwakhona, uze ulungiselele imveliso
Umyalelo
Faka iodolo wakuba uqinisekisile iisampulu
Uvavanyo
Iqela lethu le-QC liza kuhlolwa umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba zithunyelwe
Ukupakisha
ukupakisha iimveliso njengoko kufuneka
Iyalayisha
Ilayisha iimveliso ezilungele ukulayishwa kwisikhongozeli somthengi
Ukwamkela
Ndikufumene iodolo yakho
Kutheni Ukhetha Thina
•Iminyaka engama-25 yokuthumela ngaphandle kunye namava angama-20 okuvelisa
•Umzi-mveliso ugubungela indawo emalunga ne-8000m²
•Ngowama-2021, zonke iintlobo zezixhobo zemveliso eziphambili zatshintshwa, kubandakanya umatshini wokuzalisa umgubo, umatshini wokunciphisa imibhobho, izixhobo zokugoba imibhobho, njl.njl.,
•imveliso yemihla ngemihla ephakathi imalunga ne-15000pcs
• Abathengi abahlukeneyo beCooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuxhomekeke kwimfuno yakho
Isatifikethi
Iimveliso eziNxulumeneyo
Umfanekiso weFektri
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314













