| Igama leMveliso | Isifudumezi sebhiya yasekhaya saseTshayina iSilicone Beer |
| Izinto eziphathekayo | Irabha ye-silicone |
| Ububanzi | 14mm kunye ne-20mm |
| I-Voltage | 110V-230V |
| Amandla | 21W, okanye ngokwezifiso |
| Ubude bebhanti | 900mm |
| Ubude bentambo yeleti | 1900mm |
| I-voltage enganyangekiyo | 2,000V/ngomzuzu |
| Ukumelana nobushushu obuphantsi | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isifudumezi sebhiya sasekhaya |
| Iplagi | I-US, i-Euro, i-UK, i-Australia, njl. |
| Iphakheji | ibhegi okanye ibhokisi |
| Iimvume | CE |
| Iibhanti yeheater yokwenziwa ekhayayenziwe ngerabha ye-silicone, ububanzi bebhanti yi-14mm okanye i-20mm. Umbala webhanti sinobomvu, mnyama, mthubi, luhlaza okwesibhakabhaka, orenji. Kwiphakheji yeibhanti yesifutho sendlu 1. iphakheji yethu eqhelekileyo (ubungakanani obuncinci) sisifudumezi esinye esinebhegi enye ecacileyo 2. ingasetyenziswa ngendlela oyikhethileyo (ibhokisi okanye ibhegi enekhadi eliprintiweyo) | |
Umgaqo wokusebenzaibhanti yokufudumeza eyenziwe ekhayaNgokuyintloko kusetyenziswa ukufudumeza ngombane, kusetyenziswa isifudumezi somoya esishushu se-PTC kunye nezixhobo zokulawula ubushushu obungaguqukiyo, Ubushushu bubekwe phakathi kwama-31.5℃ ~ 32℃, ukuqinisekisa ukuba utywala buvuthiswe ngokupheleleyo kwi-oven yombane.
Kwinkqubo yokwenza iwayini, ulawulo lobushushu yenye yezinto ezibalulekileyo.ibhanti yokufudumeza iwayini yasekhayaingakhethwa ngolawulo lobushushu olufipheleyo okanye lwedijithali, ingasebenza ngokuzinzileyo ngaphakathi koluhlu lobushushu olumiselweyo, ayiyi konakala ngenxa yobushushu obuphezulu. Le ndlela yokufudumeza idityaniswe nezixhobo zokulawula ubushushu ezihlala zihleli, ukuqinisekisa ukuba ubushushu ngexesha lokuvubela buzinzile ngaphakathi koluhlu olufanelekileyo, ukukhuthaza ukuvubela okupheleleyo kunye nencasa entle yewayini.
1. Khawulezisa umjikelo wakho wokwenza ubhiya: Nciphisa ixesha lakho lokwenza ubhiya ngeveki ukuze ukonwabele ubhiya bakho basekhaya ngokukhawuleza kwaye uqale iqela lakho elilandelayo!
2. Ulawulo lobushushu oluzenzekelayo: Jonga ubushushu bakho bokwenza ibhiya nge-crystal thermometer bar elula ukuyisebenzisa kwaye ulungise ubushushu njengoko kufuneka nge-power dial yebhanti.
3. Ukhuseleko kunye nokhuseleko lokusingqongileyo: Ayisebenzisi umbane kakuhle, ayinamanzi, ikhuselekile kwi-scoby yakho. (Oku kuqhelekile kwaye kukhuselekile, kwaye kuya kunuka kancinci.)
4. Ifanelekile ekuphekeni utywala ekhaya: Intambo yokufudumeza ngokwayo inobude obuziisentimitha ezingama-35, ifanelekile kwizikhongozeli zokuphekela ekhaya ukuya kuthi ga kwiilitha ezi-8 zomthamo. Okanye, ukuba wenza umsebenzi ophindwe kabini, ingasongelwa kwizikhongozeli ezimbini ezincinci ngaxeshanye (iilitha ezi-1-2 nganye)!
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














