Iiparamente zeMveliso
| Igama leMveliso | Isifudumezi seTubular esiFiniweyo saseTshayina i-SS304 |
| Ukumelana nobushushu bemeko yomswakama | ≥200MΩ |
| Emva kovavanyo lobushushu obufumileyo, ukumelana nobushushu | ≥30MΩ |
| Ukuvuza kweMo yoBume bokuFudumala | ≤0.1mA |
| Umthwalo womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi betyhubhu | 6.5mm, 8.0mm, njl. |
| Imilo | Ithe tye, imilo ye-U, imilo ye-W, okanye eyenziwe ngokwezifiso |
| I-voltage enganyangekiyo | 2,000V/ngomzuzu |
| Ukumelana nobushushu obuphantsi | 750MOhm |
| Sebenzisa | I-Finned Heating Element |
| Indawo yokukhwelela | Intloko yerabha, iflange |
| Ubude | Yenzelwe wena |
| Iimvume | CE, CQC |
| Imilo yento yokufudumeza enefinned esidla ngokuyenza ngemilo ethe tye, enemilo ye-U, enemilo ye-W, singakwazi nokwenza ngokwezifiso ezinye iimilo ezikhethekileyo njengoko kufuneka. Uninzi lwabathengi lukhethe intloko yetyhubhu ngeflange, ukuba usebenzise izinto zokufudumeza ezinefinned kwi-unit cooler okanye kwezinye izixhobo zokunyibilikisa, mhlawumbi ungakhetha itywina lentloko ngerabha ye-silicone, le ndlela yokutywina ineyona ndlela ingcono yokuthintela amanzi. | |
Uqwalaselo lweMveliso
IIsifudumezi setyhubhu esine-finned se-SS304inciphisa umngcipheko weentlantsi kunye nomlilo ovela kwiisuntswana ezinokutsha ekuhambeni kwamanzi, nto leyo eyenza kube lukhetho olukhuselekileyo kunezifudumezi zetyhubhu ezivulekileyo. Iifins zandisa indawo yomphezulu kwaye zikhawuleza zikhuphe ubushushu kwiinkqubo zokufudumeza umoya kunye negesi engasebenziyo ezifana nezifudumezi zepayipi kunye nezitofu ze-convection. Ijacket, iifins kunye nezinto ezifakwayo zeizinto zokufudumeza ezineefinZonke zenziwe ngentsimbi engagqwaliyo, ubukhulu bephiko yi-5mm, kwaye ububanzi betyhubhu bunokwenziwa yi-6.5mm, 8.0mm okanye 10.7mm, nto leyo ekwaziyo ukumelana nobushushu nokugqwala ngaphezu kwentsimbi. Ezi zifudumezi zifuna utshintsho lobushushu okanye ulawulo (oluthengiswa ngokwahlukeneyo) ukuze kulungiswe imveliso.
Khetha iMilo
Izicelo zeMveliso
1. Inkqubo yokufudumeza nokomisa
Izifudumezi zetyhubhu ezifakwe eFinnedzisetyenziswa kakhulu kwiinkqubo zokufudumeza nokomisa kumashishini ahlukeneyo, njengee-oveni zemizi-mveliso, iitonela zokomisa, kunye nezixhobo zonyango lobushushu. Ukukwazi kwazo ukuvelisa amaqondo obushushu aphezulu ngokukhawuleza nangokufanelekileyo kuzenza zilungele ezi zicelo.
2. Amashishini eekhemikhali kunye nokucubungula
Isithambisi sokufudumeza esineefin zentsimbi engagqwaliyoIsetyenziswa kwimizi-mveliso yeekhemikhali kunye neyokucubungula ukufudumeza ulwelo, iigesi kunye neetanki zokugcina. Zifumaneka rhoqo kwiireactors zeekhemikhali, kwiinqaba zokunyibilikisa, nakwiitanki zokugcina. Ulawulo oluchanekileyo lobushushu olunikezelwa zezi heaters ziqinisekisa iimeko ezifanelekileyo zenkqubo kunye nomgangatho wemveliso.
3. Umgca wokuvelisa kunye nowemveliso
Iiityhubhu zokufudumeza ezineefinzisetyenziswa kakhulu kwimizila yokuvelisa kunye neyokuvelisa.into yokufudumeza enefinisetyenziswa kwizicelo ezifana nokubumba i-plastic injection, iinkqubo zokukhupha kunye nezixhobo zokulungisa ukutya. Amaxesha okufudumeza akhawulezayo kunye nokufudumeza okufanayo okunikezelwa zezi heaters kunceda ukwandisa imveliso kunye nokusebenza kakuhle kwezi nkqubo zoshishino.
Inkqubo yeMveliso
Inkonzo
Phuhlisa
ndifumene iinkcukacha zemveliso, umzobo, kunye nemifanekiso
Iingcaphuno
Umphathi uphendula umbuzo emva kweeyure ezi-1-2 aze athumele ikowuteshini
Iisampulu
Iisampulu zasimahla ziya kuthunyelwa ukuze kuhlolwe umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba kuveliswe i-bluk
Imveliso
qinisekisa iinkcukacha zeemveliso kwakhona, uze ulungiselele imveliso
Umyalelo
Faka iodolo wakuba uqinisekisile iisampulu
Uvavanyo
Iqela lethu le-QC liza kuhlolwa umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba zithunyelwe
Ukupakisha
ukupakisha iimveliso njengoko kufuneka
Iyalayisha
Ilayisha iimveliso ezilungele ukulayishwa kwisikhongozeli somthengi
Ukwamkela
Ndikufumene iodolo yakho
Kutheni Ukhetha Thina
•Iminyaka engama-25 yokuthumela ngaphandle kunye namava angama-20 okuvelisa
•Umzi-mveliso ugubungela indawo emalunga ne-8000m²
•Ngowama-2021, zonke iintlobo zezixhobo zemveliso eziphambili zatshintshwa, kubandakanya umatshini wokuzalisa umgubo, umatshini wokunciphisa imibhobho, izixhobo zokugoba imibhobho, njl.njl.,
•imveliso yemihla ngemihla ephakathi imalunga ne-15000pcs
• Abathengi abahlukeneyo beCooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuxhomekeke kwimfuno yakho
Isatifikethi
Iimveliso eziNxulumeneyo
Umfanekiso weFektri
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














