Iiparamente zeMveliso
| Igama leMveliso | Igumbi Elibandayo Elinyibilikisa Umbane Oqhotsiweyo Ityhubhu Yokufudumeza |
| Ukumelana nobushushu bemeko yomswakama | ≥200MΩ |
| Emva kovavanyo lobushushu obufumileyo, ukumelana nobushushu | ≥30MΩ |
| Ukuvuza kweMo yoBume bokuFudumala | ≤0.1mA |
| Umthwalo womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi betyhubhu | 6.5mm, 8.0mm, njl. |
| Imilo | Ithe tye, imilo ye-U, imilo ye-W, okanye eyenziwe ngokwezifiso |
| I-voltage enganyangekiyo | 2,000V/ngomzuzu |
| Ukumelana nobushushu obuphantsi | 750MOhm |
| Sebenzisa | I-Finned Heating Element |
| Indawo yokukhwelela | Intloko yerabha, iflange |
| Ubude | Yenzelwe wena |
| Iimvume | CE, CQC |
| Imilo ye-Electric Finned Heating Tube esidla ngokuyenza ngemilo ethe tye, i-U, i-W, singenza ngokwezifiso ezinye iimilo ezikhethekileyo njengoko kufuneka. Uninzi lwabathengi lukhethe intloko yetyhubhu ngeflange, ukuba usebenzise izinto zokufudumeza ezifinyeziweyo kwi-unit cooler okanye kwezinye izixhobo zokunyibilikisa, mhlawumbi ungakhetha itywina lentloko ngerabha ye-silicone, le ndlela yokutywina ineyona ndlela ingcono yokuthintela amanzi. | |
Uqwalaselo lweMveliso
Ityhubhu yokufudumeza enezikhonkwane zombane yenziwe ngesakhelo sepleyiti esineembobo kunye nombhobho okhupha imitha, kwaye sesinye sezixhobo zokutshintshiselana ngobushushu ezisetyenziswa kakhulu ekufudumaleni komoya kwimizi-mveliso. Isetyenziswa rhoqo xa ulwelo kwelinye icala lukwixinzelelo oluphezulu okanye i-coefficient yokudlulisa ubushushu inkulu kakhulu kunelinye icala.
Khetha iMilo
Iimpawu zeMveliso
Into ephambili yokufudumeza yimpiko. Kutheni kufuneka kufakwe iimpiko phezu komhlaba? Isizathu esibalulekileyo kukwandisa indawo yokusasaza ubushushu. Ngaphezu koko, Xa ukhetha i-heater, isiphumo sokutshintshiselana kobushushu sisizathu esibalulekileyo sokukhetha. Ngeli xesha, isiphumo sokusasaza ubushushu sempiko siyinika inzuzo enkulu.
Nangona kunjalo, ngokutsho kovavanyo, amaphiko amaninzi awabi ngcono. Xa indawo yokudlulisa ubushushu yephini yeheater iphindaphindwa kabini, i-coefficient yokudlulisa ubushushu ayinakuphindwa kabini, kodwa kufuneka isaphulelo, kwaye xa iphini iphezulu, isaphulelo sikhulu okanye singaphantsi kune-0.5, nto leyo ebonisa ukuba emva kokuba amaphiko efikelele kubude obuthile, indawo eyongeziweyo ayinampembelelo ingako ekudluliseleni ubushushu, kwaye ukusebenza kakuhle kokongeza amaphiko nako kuyancipha.
Izicelo zeMveliso
Inkqubo yeMveliso
Inkonzo
Phuhlisa
ndifumene iinkcukacha zemveliso, umzobo, kunye nemifanekiso
Iingcaphuno
Umphathi uphendula umbuzo emva kweeyure ezi-1-2 aze athumele ikowuteshini
Iisampulu
Iisampulu zasimahla ziya kuthunyelwa ukuze kuhlolwe umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba kuveliswe i-bluk
Imveliso
qinisekisa iinkcukacha zeemveliso kwakhona, uze ulungiselele imveliso
Umyalelo
Faka iodolo wakuba uqinisekisile iisampulu
Uvavanyo
Iqela lethu le-QC liza kuhlolwa umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba zithunyelwe
Ukupakisha
ukupakisha iimveliso njengoko kufuneka
Iyalayisha
Ilayisha iimveliso ezilungele ukulayishwa kwisikhongozeli somthengi
Ukwamkela
Ndikufumene iodolo yakho
Kutheni Ukhetha Thina
•Iminyaka engama-25 yokuthumela ngaphandle kunye namava angama-20 okuvelisa
•Umzi-mveliso ugubungela indawo emalunga ne-8000m²
•Ngowama-2021, zonke iintlobo zezixhobo zemveliso eziphambili zatshintshwa, kubandakanya umatshini wokuzalisa umgubo, umatshini wokunciphisa imibhobho, izixhobo zokugoba imibhobho, njl.njl.,
•imveliso yemihla ngemihla ephakathi imalunga ne-15000pcs
• Abathengi abahlukeneyo beCooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuxhomekeke kwimfuno yakho
Isatifikethi
Iimveliso eziNxulumeneyo
Umfanekiso weFektri
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














