| Igama leMveliso | Izifudumezi zoMbane weGumbi elibandayo zeFreezer |
| Ukumelana nobushushu bemeko yomswakama | ≥200MΩ |
| Emva kovavanyo lobushushu obufumileyo, ukumelana nobushushu | ≥30MΩ |
| Ubungakanani | 5 * 7mm |
| Izinto eziphathekayo | irabha yesilicone |
| Ubude | 0.5M-20M |
| Ubude bentambo yeleti | 1000mm |
| I-voltage enganyangekiyo emanzini | 2,000V/min (ubushushu obuqhelekileyo bamanzi) |
| Ukumelana nobushushu emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isifudumezi sombhobho wokukhupha amanzi |
| Indawo yokukhwelela | eyenziwe ngokwezifiso |
| Iphakheji | isifudumezi esinye esinebhegi enye |
| Iimvume | CE |
| Amandla esifudumezi somgca wokukhupha amanzi aza kwenziwa nge-40W/M okanye i-50W/M, angenziwa ngokwezifiso nangamanye amandla esifudumezi sokukhupha amanzi. Ubude bentambo ye-lead yi-1000mm ngokuzenzekelayo, i-1500mm okanye i-2000mm ingenziwa ngokwezifiso. Intambo yokufudumeza enentambo yelead eqhagamshelwe itywinwe ngerabha, le ntambo iluncedo kakhulu ekungangeni manzi kwaye ingasetyenziselwa ukunyibilikisa. Ukuba umaleko wobushushu wonakele, eyona ilungileyo inokutshintshwa ngeheater entsha yombhobho wokukhupha amanzi ukuze ithathelwe indawo. | |
Umfanekiso wephakheji
Iblade yesipholile somoya ekugqibeleni iya kubanda emva kokuba isebenze okwethutyana. Ngelo xesha, amanzi anyibilikisiweyo anokukhutshwa efrijini ngepayipi yokukhupha amanzi ngokusebenzisa ucingo lokufudumeza oluthintela ukuqandisa.
Amanzi anyibilikisiweyo ayabanda ngaphantsi kwe-0°C xa umbhobho wokukhupha amanzi ufakwa efrijini, nto leyo evala umbhobho wokukhupha amanzi. Kufuneka kufakwe ucingo lokufudumeza ukuze kuthintelwe ukuba amanzi anyibilikisiweyo angabanda kwimbhobho yokukhupha amanzi. Ukuze amanzi aphume kakuhle, kufakwa ucingo lokufudumeza kumbhobho wokukhupha amanzi ukuze kufudumale kwaye kunyibilike umbhobho ngaxeshanye.
1. Uyilo olupheleleyo olungangeni manzi
2. Isigqubutheli esineengqimba ezimbini
3. Iqhina lokucinezela isikhunta, ukuguquguquka
4. Isithinteli serabha seSilicon esisebenzayo: -60°C ukuya ku +200°C
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314













