Iiparamente zeMveliso
| Igama leMveliso | Isitshisi seGumbi elibandayo se-Evaporator |
| Ukumelana nobushushu bemeko yomswakama | ≥200MΩ |
| Emva kovavanyo lobushushu obufumileyo, ukumelana nobushushu | ≥30MΩ |
| Ukuvuza kweMo yoBume bokuFudumala | ≤0.1mA |
| Umthwalo womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi betyhubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njl. |
| Imilo | iqonde, imilo ye-U, imilo ye-W, njl. |
| I-voltage enganyangekiyo emanzini | 2,000V/min (ubushushu obuqhelekileyo bamanzi) |
| Ukumelana nobushushu emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isixhobo Sokufudumeza Esinyibilikisayo |
| Ubude betyhubhu | 300-7500mm |
| Ubude bentambo yeleti | 700-1000mm (ngokwesiko) |
| Iimvume | I-CE/ CQC |
| Uhlobo lwesiphelo | Yenzelwe wena |
| I-Cold Room Evaporator Defrost Heater isetyenziselwa ukunyibilikisa umoya opholileyo, imilo yomfanekisoityhubhu yokufudumeza enyibilikisa umkhenkceUhlobo lwe-AA (ityhubhu ethe tye kabini), ubude betyhubhu ngokwezifiso buhambelana nobukhulu bomoya opholileyo wakho, isifudumezi sethu esinyibilikisa yonke into sinokwenziwa ngokwezifiso njengoko kufuneka. Intsimbi engenasiciityhubhu yokufudumeza enyibilikisa umkhenkce yokupholisa umoyaUbubanzi betyhubhu bungenziwa nge-6.5mm okanye i-8.0mm, ityhubhu enenxalenye yentambo yentsimbi iya kuvalwa ngentloko yerabha. Kwaye imo ingenziwa ngemo ye-U kunye nemo ye-L. Amandla etyhubhu yokufudumeza enyibilikisayo aya kuveliswa yi-300-400W ngemitha. | |
Uqwalaselo lweMveliso
Ii-Heater ezinyibilikisa i-Evaporator yegumbi elibandayo zenzelwe ngokukodwa ukujongana nomba wokungasebenzi kakuhle kwefriji okubangelwa kukunyibilikisa okunzima kwiifriji ezahlukeneyo nakwiikhabhathi zefriji. Ezi heater zinyibilikisa iqhwa zibalulekile ekugcineni ukusebenza kakuhle nokusebenza kakuhle kweenkqubo zefriji ngokuthintela ukwakheka kweqhwa kwiikhoyili zokupholisa kunye nezinye izinto. Zenziwe ngeetyhubhu zentsimbi engagqwaliyo eqinileyo, ii-heater ezinyibilikisa iqhwa zinokwenziwa ngokwezifiso kwaye zigotywe zibe ziimo ezahlukeneyo ukuze zilungele usetyenziso oluthile, ukuqinisekisa ukufakwa okulula kunye nokusebenza kakuhle.
Isifudumezi sokucoca umoya kwiModeli yokupholisa umoya
Isicelo seMveliso
1. Iifriji neekhabhinethi zefriji: Zisetyenziselwa ukuthintela ukwakheka kweqhwa kwiintlobo ezahlukeneyo zeefriji neekhabhinethi zefriji.
2. Iifeni zokupholisa kunye neeCondensers: Zifakwe ngaphakathi kwamaphepha efeni zokupholisa kunye neecondensers ukuqinisekisa ukunyibilika okusebenzayo.
3. Iitreyi Zokuqokelela Amanzi: Zisetyenziselwa ukunyibilikisa ubushushu obulawulwa ngombane ezantsi kweetreyi zokuqokelela amanzi, ukuthintela amanzi ukuba angaqini.
Inkqubo yeMveliso
Inkonzo
Phuhlisa
ndifumene iinkcukacha zemveliso, umzobo, kunye nemifanekiso
Iingcaphuno
Umphathi uphendula umbuzo emva kweeyure ezi-1-2 aze athumele ikowuteshini
Iisampulu
Iisampulu zasimahla ziya kuthunyelwa ukuze kuhlolwe umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba kuveliswe i-bluk
Imveliso
qinisekisa iinkcukacha zeemveliso kwakhona, uze ulungiselele imveliso
Umyalelo
Faka iodolo wakuba uqinisekisile iisampulu
Uvavanyo
Iqela lethu le-QC liza kuhlolwa umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba zithunyelwe
Ukupakisha
ukupakisha iimveliso njengoko kufuneka
Iyalayisha
Ilayisha iimveliso ezilungele ukulayishwa kwisikhongozeli somthengi
Ukwamkela
Ndikufumene iodolo yakho
Kutheni Ukhetha Thina
•Iminyaka engama-25 yokuthumela ngaphandle kunye namava angama-20 okuvelisa
•Umzi-mveliso ugubungela indawo emalunga ne-8000m²
•Ngowama-2021, zonke iintlobo zezixhobo zemveliso eziphambili zatshintshwa, kubandakanya umatshini wokuzalisa umgubo, umatshini wokunciphisa imibhobho, izixhobo zokugoba imibhobho, njl.njl.,
•imveliso yemihla ngemihla ephakathi imalunga ne-15000pcs
• Abathengi abahlukeneyo beCooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuxhomekeke kwimfuno yakho
Isatifikethi
Iimveliso eziNxulumeneyo
Umfanekiso weFektri
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














