| Igama leMveliso | Igumbi elibandayo le-U Type U Defrosting Tubular Heater |
| Ukumelana nobushushu bemeko yomswakama | ≥200MΩ |
| Emva kovavanyo lobushushu obufumileyo, ukumelana nobushushu | ≥30MΩ |
| Ukuvuza kweMo yoBume bokuFudumala | ≤0.1mA |
| Ububanzi betyhubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njl. |
| Ubude betyhubhu | Yenzelwe wena |
| I-Voltage | 12V-230V |
| I-voltage enganyangekiyo emanzini | 2,000V/min (ubushushu obuqhelekileyo bamanzi) |
| Ukumelana nobushushu emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isixhobo Sokufudumeza Esinyibilikisayo |
| Ubude bentambo yeleti | 700mm, okanye eyenziwe ngokwezifiso |
| Indlela yokutywina | itywinwe yintloko yerabha okanye ityhubhu enciphayo |
| Iimvume | I-CE/CQC |
| I-U Type Defrosting Tubular Heater isetyenziswa kakhulu kwi-unit cooler, ubude be-U-shaped unilateral L benzelwe ngokweebude be-evaporator blade, kwaye ububanzi betyhubhu yokufudumeza enyibilikayo yi-8.0mm ngokuzenzekelayo, amandla amalunga ne-300-400W ngemitha nganye. Indlela yokutywina yokufudumeza ityhubhu esebenzisa ucingo oluphambili ngeheater yerabha okanye enciphayo, ingenziwa ngokwezifiso ngokweemfuno, indlela yokutywina emiselweyo itywinwe ngentloko yerabha. | |
Isifudumezi setyhubhu esinyibilikisayo senziwe ngentsimbi engagqwali engama-304 njengesigqubuthelo sokukhusela, ucingo lokufudumeza olune-alloy esemgangathweni ophezulu njengomzimba wokufudumeza, kwaye sizaliswe ngumgubo we-magnesium oxide oguquliweyo. Ngokweemfuno zabathengi ukwenza ubude kunye nemilo efanelekileyo yemveliso. Isetyenziswa kakhulu ekunyibilikiseni izixhobo zokufudumeza, ezifana neefriji, iifriji, iifriji, indawo yokugcina izinto ezibandayo njalo njalo.
Ityhubhu yokufudumeza yokunyibilikisa imilo ye-U ineempawu zokuphendula ngokukhawuleza kobushushu, ukuchaneka kolawulo lobushushu obuphezulu kunye nokusebenza kakuhle kobushushu obupheleleyo. Into yokufudumeza yokunyibilikisa ibandakanya ukufikelela kwisiphumo esingcono sokunyibilikisa. Nge: ukumelana nokugqwala, ukungabi lula ukugqwala, ukumelana nobushushu okuhle, ukhuseleko, ukubumba okuguquguqukayo kunye nezinye izibonelelo.
Isithambisi sokufudumeza esinyibilikayo sisetyenziswa kakhulu kwiifriji, kwiifriji, kwiifriji, kwiifriji, kwii-evaporators nakwezinye izixhobo zokufudumeza, kwaye lo matshini usebenza ukuze ufumane isiphumo esingcono sokuphola.
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














