| Igama leMveliso | Isifudumezi seCrankcase seCompressor |
| Izinto eziphathekayo | Irabha ye-silicone |
| Ububanzi | 14mm, 20mm, 25mm, njl. |
| Ubude bebhanti | Yenzelwe wena |
| Ubude bentambo yeleti | 1000mm, okanye ngokwezifiso. |
| I-Voltage | 12V-230V |
| Amandla | Yenzelwe wena |
| I-voltage enganyangekiyo emanzini | 2,000V/min (ubushushu obuqhelekileyo bamanzi) |
| Ukumelana nobushushu emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isifudumezi seCrankcase |
| Imodeli yesiphelo | Yenzelwe wena |
| Isiqinisekiso | CE |
| Iphakheji | isifudumezi esinye esinebhegi enye |
| IIbhanti yokuFudumeza yeCompressorIsetyenziselwa i-crankcase ye-air conditioner, i-crankcase heater belt esinayo i-14mm kunye ne-20mm, ubude bebhanti bungenziwa ngokwe-Crankcase circumference yakho. Ungakhetha ububanzi be-crankcase heater obufanelekileyo ngokulandela ubude kunye namandla ebhanti yakho. | |
Ibhanti yokufudumeza yeCrankcaseyimveliso yombane, isetyenziswa kakhulu kwiintlobo ngeentlobo zee-crankcase kushishino lwe-air conditioning kunye ne-friji, umsebenzi wayo ophambili kukuphepha ukuxutywa kwe-refrigerant kunye ne-oyile eqandisiweyo. Xa ubushushu buhla, i-refrigerant iya kunyibilika kwi-oyile eqandisiweyo ngokukhawuleza, ibangela ukuba i-refrigerant yegesi iqine kwimibhobho, kwaye iqokeleleke kwimo yolwelo kwi-crankcase. Ukuba ayiphathwanga ngexesha, oku kunokubangela ukungaphumeleli kwe-compressor lubrication, kwaye konakalise i-crankcase kunye nentonga yokudibanisa. Ke ngoko,ibhanti yeheater ye-crankcaseyenzelwe ukuthintela oku ukuba kungenzeki ngokufudumeza, ukuqinisekisa ukusebenza okuqhelekileyo kwecompressor kunye nokwandisa ubomi benkonzo.
1. Ubude boyilo, i-voltage elinganisiweyo, amandla e-isifudumezi se-crankcase(ngokuvamile ayidluli kwi-100W ngemitha nganye), ubude besithuba sokukhupha umbane bumiselwa ngumsebenzisi.
2. isifudumezi se-crankcase se-siliconeingasebenza ngokuqhelekileyo kubushushu obuphakathi ukusuka kwi -30℃ ukuya kwi +180℃, kwaye umswakama womoya ojikelezileyo awudluli kwi-90% (ubushushu obuyi-25℃).
3. I-voltage esebenzayo yi-187V ukuya kwi-242V 50Hz.
4. Phantsi kweemeko eziqhelekileyo (25℃) Ukuphambuka kokumelana kwe-DC kungaphantsi kwe-±7% yexabiso eliqhelekileyo.
5. Iisifudumezi se-crankcase yecompressorUbushushu bomphezulu wokusebenza kufuneka bufane, ukuphambuka kungabi ngaphezu kwe-±10%, ubushushu obuphezulu bungadluli kwi-150℃.
6. Iibhanti yokufudumeza yecompressorkufuneka ikwazi ukumelana novavanyo lwe-ACl800V/1mΩ voltage, akukho kuqhekeka kunye nesiganeko se-flashover.
7. Kwiqondo lobushushu lokusebenza, umsinga wokuvuza weibhanti yokufudumeza yesiliconeakufuneki idlule kwi-0.1mA.
8. Emva kovavanyo lokuntywiliselwa, ukumelana nobushushu beisifudumezi sekheyisi yerabha yesiliconeakumele kube ngaphantsi kwe-100MΩ.
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














