Iiparamente zeMveliso
| Igama leMveliso | Iyunithi epholileyo yokunyibilikisa ityhubhu yokufudumeza |
| Ukumelana nobushushu bemeko yomswakama | ≥200MΩ |
| Emva kovavanyo lobushushu obufumileyo, ukumelana nobushushu | ≥30MΩ |
| Ukuvuza kweMo yoBume bokuFudumala | ≤0.1mA |
| Umthwalo womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi betyhubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njl. |
| Imilo | iqonde, imilo ye-U, imilo ye-W, njl. |
| I-voltage enganyangekiyo emanzini | 2,000V/min (ubushushu obuqhelekileyo bamanzi) |
| Ukumelana nobushushu emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isixhobo Sokufudumeza Esinyibilikisayo |
| Ubude betyhubhu | 300-7500mm |
| Ubude bentambo yeleti | 700-1000mm (ngokwesiko) |
| Iimvume | I-CE/ CQC |
| Uhlobo lwesiphelo | Yenzelwe wena |
| Ityhubhu yokuFudumeza yeCooler Unit Defrost isetyenziselwa ukunyibilikisa i-air cooler, imilo yomfanekisoityhubhu yokufudumeza enyibilikisa umkhenkceUhlobo lwe-AA (ityhubhu ethe tye kabini), ubude betyhubhu ngokwezifiso buhambelana nobukhulu bomoya opholileyo wakho, isifudumezi sethu esinyibilikisa yonke into sinokwenziwa ngokwezifiso njengoko kufuneka. Intsimbi engenasiciityhubhu yokufudumeza enyibilikisa umkhenkceUbubanzi betyhubhu bungenziwa nge-6.5mm okanye i-8.0mm, ityhubhu enenxalenye yentambo yentsimbi iya kuvalwa ngentloko yerabha. Kwaye imo ingenziwa ngemo ye-U kunye nemo ye-L. Amandla etyhubhu yokufudumeza enyibilikisayo aya kuveliswa yi-300-400W ngemitha. | |
Uqwalaselo lweMveliso
Ii-cooler unit heaters ezinyibilikisa i-frost zisebenzisa ubuchwepheshe obudibeneyo nobumiselweyo zisebenzisa i-spiral ye-resitive wire efakwe kwi-MgO ecinezelweyo kwaye ikhuselwe yi-metallic sheath. Izinto zokufudumeza ze-tubular emva kokunyibilikisa zinokubunjwa ngokweejometri ezininzi ngokuxhomekeke kwiimfuno zokufudumeza kunye noshicilelo lweenyawo ezikhoyo. Emva kokuncipha kombhobho, ii-terminals ezimbini zithatha i-rubber pressing seal ekhethekileyo ukuze kwenziwe umbhobho wokufudumeza onyibilikisa i-electrical defrost ungasetyenziswa ngokuqhelekileyo kwizixhobo zokuphola kwaye ungenziwa ube naziphi na iimilo ngokweemfuno zabasebenzisi.
Isifudumezi sokucoca umoya kwiModeli yokupholisa umoya
Iingenelo zeMveliso
I-heater yokunyibilikisa igumbi elibandayo inezi nzuzo zilandelayo:
1. Amandla okunyibilikisa ngokufanelekileyo: i-heater enyibilikisa iqhwa inganyibilikisa ngokukhawuleza iqhwa eliqhotyoshelwe kwi-heat exchanger, iphucule ukusebenza kakuhle kokunyibilikisa.
2. Ukuthembeka okulungileyo: ityhubhu ye-heater yokunyibilikisa iyasebenza ixesha elide kwaye iyasebenza ngokuzinzileyo, isetyenziswa ngokuzinzileyo.
3. Ukusebenza kakuhle: ityhubhu ye-heater yokunyibilikisa iqhwa ineempawu zokusebenza kakuhle nokonga amandla, nto leyo enokuphucula izinga lokusetyenziswa kwamandla.
4. Ukhuseleko oluphezulu: i-defrost heater isebenzisa izixhobo ezikhuselekileyo kunye noyilo lwesakhiwo, olunezinga eliphezulu lokhuseleko.
Inkqubo yeMveliso
Inkonzo
Phuhlisa
ndifumene iinkcukacha zemveliso, umzobo, kunye nemifanekiso
Iingcaphuno
Umphathi uphendula umbuzo emva kweeyure ezi-1-2 aze athumele ikowuteshini
Iisampulu
Iisampulu zasimahla ziya kuthunyelwa ukuze kuhlolwe umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba kuveliswe i-bluk
Imveliso
qinisekisa iinkcukacha zeemveliso kwakhona, uze ulungiselele imveliso
Umyalelo
Faka iodolo wakuba uqinisekisile iisampulu
Uvavanyo
Iqela lethu le-QC liza kuhlolwa umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba zithunyelwe
Ukupakisha
ukupakisha iimveliso njengoko kufuneka
Iyalayisha
Ilayisha iimveliso ezilungele ukulayishwa kwisikhongozeli somthengi
Ukwamkela
Ndikufumene iodolo yakho
Kutheni Ukhetha Thina
•Iminyaka engama-25 yokuthumela ngaphandle kunye namava angama-20 okuvelisa
•Umzi-mveliso ugubungela indawo emalunga ne-8000m²
•Ngowama-2021, zonke iintlobo zezixhobo zemveliso eziphambili zatshintshwa, kubandakanya umatshini wokuzalisa umgubo, umatshini wokunciphisa imibhobho, izixhobo zokugoba imibhobho, njl.njl.,
•imveliso yemihla ngemihla ephakathi imalunga ne-15000pcs
• Abathengi abahlukeneyo beCooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuxhomekeke kwimfuno yakho
Isatifikethi
Iimveliso eziNxulumeneyo
Umfanekiso weFektri
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314
















