Iiparamente zeMveliso
| Igama leMveliso | Isifudumezi seCrankcase se-Air Conditioner |
| Ukumelana nobushushu bemeko yomswakama | ≥200MΩ |
| Emva kovavanyo lobushushu obufumileyo, ukumelana nobushushu | ≥30MΩ |
| Ukuvuza kweMo yoBume bokuFudumala | ≤0.1mA |
| Izinto eziphathekayo | irabha yesilicone |
| Ububanzi bebhanti | 14mm, 20mm, 25mm, njl. |
| Ubude bebhanti | Yenzelwe wena |
| I-voltage enganyangekiyo | 2,000V/ngomzuzu |
| Ukumelana nobushushu emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Ibhanti yeheater yeCrankcase |
| Ubude bentambo yeleti | 1000mm, okanye ngokwezifiso |
| Iphakheji | isifudumezi esinye esinebhegi enye |
| Iimvume | CE |
| Uhlobo lwesiphelo | Yenzelwe wena |
| IIsifudumezi se-crankcase saseTshayinaububanzi bungenziwa nge-14mm, 20mm, 25mm, 30mm, njalo njalo.ibhanti yokufudumeza yesiliconeingasetyenziselwa ukunyibilikisa i-air-conditioner compressor okanye i-cooler fan cylinder.ibhanti yeheater ye-crankcaseubude bunokwenziwa ngokwezifiso ngokweemfuno zomthengi. | |
Uqwalaselo lweMveliso
Kwicompressor, i-crankcase yinxalenye ebalulekileyo, igcina i-crankshaft kunye nentonga yokudibanisa kunye nezinye iindawo ezihambayo. Ukuqinisekisa ukusebenza okuqhelekileyo kwezi zinto, ioyile yokuthambisa iyafuneka ukuze kuthanjiswe kwaye kuphole. Nangona kunjalo, kumaqondo obushushu aphantsi, i-viscosity ye-lubricant iyanda kwaye ukugeleza kwayo kuba kubi, nto leyo enokubangela ukuba i-lubrication inganeli kwaye i-compressor ingaphumeleli. Ukusombulula le ngxaki, ii-compressors zihlala zixhotyiswe ngeebhanti zokufudumeza ze-crankcase.
Indima yesifudumezi se-crankcase kwi-air conditioner kukunyusa ubushushu be-oyile yokuthambisa ngokufudumeza i-crankcase, ngaloo ndlela kuphuculwe ukuhamba kwayo. Xa ubushushu obuphakathi buphantsi, ibhanti yokufudumeza iya kuvula ngokuzenzekelayo kwaye ifudumeze i-crankcase kunye ne-oyile yokuthambisa de ubushushu be-oyile yokuthambisa bufikelele kuluhlu olufanelekileyo.
Iimpawu zeMveliso
Ibhanti ye-crankcase heater ibalulekile ukuqinisekisa ukusebenza okuqhelekileyo kwe-compressor. Kwimeko-bume yobushushu obuphantsi, ukuba akukho kufudumeza okuncedisayo kwebhanti yokufudumeza, i-compressor inokuba neengxaki ezifana nobunzima bokuqalisa kunye nokusebenza okungazinzanga ngenxa yokungapheleli kokuhamba kweoyile yokuthambisa.
Kwangaxeshanye, uyilo kunye nokusetyenziswa kweebhanti zokufudumeza kufuneka kuqwalaselwe ukhuseleko. Ibhanti yokufudumeza idla ngokwenziwa ngezinto ezimelana nobushushu obuphezulu kwaye ixhotyiswe ngezixhobo zokulawula ubushushu ukuqinisekisa ukuba akukho bungozi bokhuseleko njengobushushu obugqithisileyo okanye umlilo ngexesha lenkqubo yokufudumeza.
Ngamafutshane, ubushushu bokuvula bebhanti yokufudumeza ye-compressor crankcase buhlala bubekwe malunga ne-10°C, nto leyo eqinisekisa ukuba ukuhamba kweoyile yokuthambisa kwindawo enobushushu obuphantsi kufikelela kwimeko engcono, ukuze kuqinisekiswe ukusebenza okuqhelekileyo kunye nokhuseleko lwe-compressor.
Inkqubo yeMveliso
Inkonzo
Phuhlisa
ndifumene iinkcukacha zemveliso, umzobo, kunye nemifanekiso
Iingcaphuno
Umphathi uphendula umbuzo emva kweeyure ezi-1-2 aze athumele ikowuteshini
Iisampulu
Iisampulu zasimahla ziya kuthunyelwa ukuze kuhlolwe umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba kuveliswe i-bluk
Imveliso
qinisekisa iinkcukacha zeemveliso kwakhona, uze ulungiselele imveliso
Umyalelo
Faka iodolo wakuba uqinisekisile iisampulu
Uvavanyo
Iqela lethu le-QC liza kuhlolwa umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba zithunyelwe
Ukupakisha
ukupakisha iimveliso njengoko kufuneka
Iyalayisha
Ilayisha iimveliso ezilungele ukulayishwa kwisikhongozeli somthengi
Ukwamkela
Ndikufumene iodolo yakho
Kutheni Ukhetha Thina
•Iminyaka engama-25 yokuthumela ngaphandle kunye namava angama-20 okuvelisa
•Umzi-mveliso ugubungela indawo emalunga ne-8000m²
•Ngowama-2021, zonke iintlobo zezixhobo zemveliso eziphambili zatshintshwa, kubandakanya umatshini wokuzalisa umgubo, umatshini wokunciphisa imibhobho, izixhobo zokugoba imibhobho, njl.njl.,
•imveliso yemihla ngemihla ephakathi imalunga ne-15000pcs
• Abathengi abahlukeneyo beCooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuxhomekeke kwimfuno yakho
Isatifikethi
Iimveliso eziNxulumeneyo
Umfanekiso weFektri
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














