Iiparamente zeMveliso
| Igama leMveliso | Isifudumezi seCrankcase seeCompressors zeHVAC/R |
| Ukumelana nobushushu bemeko yomswakama | ≥200MΩ |
| Emva kovavanyo lobushushu obufumileyo, ukumelana nobushushu | ≥30MΩ |
| Ukuvuza kweMo yoBume bokuFudumala | ≤0.1mA |
| Izinto eziphathekayo | irabha yesilicone |
| Ububanzi bebhanti | 14mm, 20mm, 25mm, njl. |
| Ubude bebhanti | Yenzelwe wena |
| I-voltage enganyangekiyo | 2,000V/ngomzuzu |
| Ukumelana nobushushu emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Ibhanti yeheater yeCrankcase |
| Ubude bentambo yeleti | 1000mm, okanye ngokwezifiso |
| Iphakheji | isifudumezi esinye esinebhegi enye |
| Iimvume | CE |
| Uhlobo lwesiphelo | Yenzelwe wena |
| I-Crankcase Heater yobubanzi be-HVAC/R Compressors ingenziwa nge-14mm, 20mm, 25mm, 30mm, njalo njalo.ibhanti yokufudumeza yesiliconeingasetyenziselwa ukunyibilikisa i-air-conditioner compressor okanye i-cooler fan cylinder.ibhanti yeheater ye-crankcaseubude bunokwenziwa ngokwezifiso ngokweemfuno zomthengi. | |
Uqwalaselo lweMveliso
I-crankcase Heater sisifudumezi sokumelana nombane esibotshelelwe okanye esibotshelelwe ezantsi kwe-crankcase. I-crankcase heater isebenza ukugcina ioyile kwi-compressor iphezulu kuneyona ndawo ibandayo yenkqubo. Ezi zifudumezi ze-silicone crankcase zihlala zisetyenziswa kwi-compressors ezisebenza kumaqondo obushushu aphantsi kuneendlela zokusebenza kweenkqubo. Zilungele zombini ukusetyenziswa kweendawo zokuhlala kunye nezorhwebo kwaye zingongezwa kwiinkqubo ezikhoyo ezingenazo izifudumezi ezifakiweyo ngaphakathi.
Amanyathelo oku-odola:
1. Linganisa umjikelo okanye ububanzi be-crankcase okanye i-compressor yakho
2. Misela i-voltage kunye ne-wattage
3. Khetha i-crankcase heater ngokusekelwe kwezo parameters
Iimpawu zeMveliso
1. Uhlobo lwebhendi luyaguquguquka kwaye kulula ukuyifaka
2. Ukufudumala okukhawulezayo
3. Ayinamanzi kwaye ayimelani nokugqwala
4. Isekelwe kukhuseleko
5. Ukutshintshwa kwe-OEM
Inkqubo yeMveliso
Inkonzo
Phuhlisa
ndifumene iinkcukacha zemveliso, umzobo, kunye nemifanekiso
Iingcaphuno
Umphathi uphendula umbuzo emva kweeyure ezi-1-2 aze athumele ikowuteshini
Iisampulu
Iisampulu zasimahla ziya kuthunyelwa ukuze kuhlolwe umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba kuveliswe i-bluk
Imveliso
qinisekisa iinkcukacha zeemveliso kwakhona, uze ulungiselele imveliso
Umyalelo
Faka iodolo wakuba uqinisekisile iisampulu
Uvavanyo
Iqela lethu le-QC liza kuhlolwa umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba zithunyelwe
Ukupakisha
ukupakisha iimveliso njengoko kufuneka
Iyalayisha
Ilayisha iimveliso ezilungele ukulayishwa kwisikhongozeli somthengi
Ukwamkela
Ndikufumene iodolo yakho
Kutheni Ukhetha Thina
•Iminyaka engama-25 yokuthumela ngaphandle kunye namava angama-20 okuvelisa
•Umzi-mveliso ugubungela indawo emalunga ne-8000m²
•Ngowama-2021, zonke iintlobo zezixhobo zemveliso eziphambili zatshintshwa, kubandakanya umatshini wokuzalisa umgubo, umatshini wokunciphisa imibhobho, izixhobo zokugoba imibhobho, njl.njl.,
•imveliso yemihla ngemihla ephakathi imalunga ne-15000pcs
• Abathengi abahlukeneyo beCooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuxhomekeke kwimfuno yakho
Isatifikethi
Iimveliso eziNxulumeneyo
Umfanekiso weFektri
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














