| Igama leMveliso | Isixhobo Sokufudumeza Esicwangcisiweyo Esiyilwe Ngokwezifiso |
| Ukumelana nobushushu bemeko yomswakama | ≥200MΩ |
| Emva kovavanyo lobushushu obufumileyo, ukumelana nobushushu | ≥30MΩ |
| Ukuvuza kweMo yoBume bokuFudumala | ≤0.1mA |
| Umthwalo womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi betyhubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njl. |
| Izinto zetyhubhu | Intsimbi engenasici 304 |
| I-voltage enganyangekiyo | 2,000V/ngomzuzu |
| Ukumelana nobushushu obuphantsi | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isixhobo Sokufudumeza Esicociweyo |
| Imilo | Ithe tye, imilo ye-U, imilo ye-W, njl. |
| Ubungakanani bephelo | 3MM,5MM |
| Iimvume | I-CE/ CQC |
| Iphakheji | ibhokisi, ityala lomthi |
| Imilo yeCustom Finned Heating Element ingenziwa ngokuthe tye, ibe yi-U, ibe yi-W okanye nayiphi na eminye imilo ekhethekileyo. Ububanzi betyhubhu bunokukhethwa yi-6.5mm, 8.0mm, kunye ne-10.7mm. Ubungakanani, i-voltage kunye namandla zinokwenziwa ngokwezifiso njengoko kufuneka. Intloko yetyhubhu ye-finned heating element ingakrwelwa kwi-flange okanye ivalwe ngerabha ye-silicone. Intloko yetyhubhu ivalwe ngerabha ye-silicone inomsebenzi ongcono wokuthintela amanzi kwaye isetyenziselwa ukunyibilikisa i-unit cooler. | |
Ukuze kufakwe ngqo kulwelo oluquka amanzi, ioyile, izinyibilikisi kunye nezisombululo zenkqubo, izinto ezinyibilikisiweyo, umoya, kunye neegesi, izinto zokufudumeza zetyhubhu yentsimbi engatyiwayo zingenziwa ngokweemfuno ezahlukeneyo.
I-finned heating element iza kwiintlobo ezahlukeneyo zokuphelisa, kubandakanya i-flange welding, i-raber molded seal (enokuxhathisa amanzi kakhulu), kunye nezinye iindlela. Yenziwe ngezinto zepayipi zentsimbi engagqwaliyo ezifana ne-SS304, i-SS321, kunye nezinye. Ukudluliselwa kobushushu okungakumbi kunikezelwa yi-high temperature modified magnesia powder insulation.
Umsebenzi ophambili wetyhubhu yokufudumeza enefinned kukwandisa indawo yokusasaza ubushushu kwityhubhu yokufudumeza, oko kukuthi, ukwandisa umphezulu woqhagamshelwano phakathi kwetyhubhu yokufudumeza nomoya, nto leyo enokuphucula kakhulu ukusebenza kakuhle kotshintshiselwano lobushushu kwityhubhu yokufudumeza yombane enefinned kwaye ikhawulezise ukusasaza ubushushu kumphezulu wetyhubhu yokufudumeza. Isixhobo sokufudumeza esinefinned sisetyenziswa ngokubanzi kwindawo yokusebenza eyomileyo, ukusasaza ubushushu kumphezulu wetyhubhu yokufudumeza kuyakhawuleziswa, ubushushu bomphezulu buyancitshiswa, ngaloo ndlela kwandisa ubomi benkonzo yetyhubhu yokufudumeza. Isetyenziswa kakhulu kwii-oven, kwii-oven, kwii-duct heaters, kwii-pipeline heaters, kwiibhokisi zomthwalo njalo njalo.
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314













