Iiparamente zeMveliso
| Igama leMveliso | Isixhobo Sokufudumeza seFinned Tubular esenziwe ngokwezifiso |
| Ukumelana nobushushu bemeko yomswakama | ≥200MΩ |
| Emva kovavanyo lobushushu obufumileyo, ukumelana nobushushu | ≥30MΩ |
| Ukuvuza kweMo yoBume bokuFudumala | ≤0.1mA |
| Umthwalo womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi betyhubhu | 6.5mm, 8.0mm, njl. |
| Imilo | Ithe tye, imilo ye-U, imilo ye-W, okanye eyenziwe ngokwezifiso |
| I-voltage enganyangekiyo | 2,000V/ngomzuzu |
| Ukumelana nobushushu obuphantsi | 750MOhm |
| Sebenzisa | I-Finned Heating Element |
| Indawo yokukhwelela | Intloko yerabha, iflange |
| Ubude | Yenzelwe wena |
| Iimvume | CE, CQC |
| Imilo yento yokufudumeza ene-tubular finned esidla ngokuyenza ngemilo ethe tye, i-U, i-W, singenza ngokwezifiso ezinye iimilo ezikhethekileyo njengoko kufuneka. Uninzi lwabathengi lukhethe intloko yetyhubhu nge-flange, ukuba usebenzise izinto zokufudumeza ezine-finned kwi-unit cooler okanye kwezinye izixhobo zokunyibilikisa, mhlawumbi ungakhetha i-head seal nge-silicone raber, le ndlela yokutywina ineyona ndlela ingcono yokuthintela amanzi. | |
Uqwalaselo lweMveliso
Isixhobo sokufudumeza esine-finned tubular sisebenzisa ukujija koomatshini, kwaye umphezulu woqhagamshelwano phakathi kwe-radiating fin kunye nombhobho okhupha i-radiation mkhulu kwaye uqinile, ukuqinisekisa ukusebenza okuhle nokuzinzileyo kokudluliselwa kobushushu. Ukumelana komoya odlulayo kuncinci, umphunga okanye amanzi ashushu ahamba ngombhobho wentsimbi, kwaye ubushushu budluliselwa emoyeni odlula ngomphetho ngee-fins ezibotshelelwe ngokuqinileyo kumbhobho wentsimbi ukuze kufezekiswe isiphumo sokufudumeza nokupholisa umoya.
Khetha iMilo
Izicelo zeMveliso
Isixhobo se-Finned tube heater sisetyenziselwa kakhulu ukufudumeza umoya kwinkqubo yokomisa kwaye sesona sixhobo siphambili kwisixhobo somoya oshushu. Indawo yokufudumala esetyenziswa kwi-radiator ingaba ngumphunga okanye amanzi ashushu, okanye ioyile yokudlulisa ubushushu. Uxinzelelo olusebenzayo lomphunga ngokubanzi aludluli kwi-0.8Mpa, ubushushu bomoya oshushu bungaphantsi kwe-170°C.
1. Izinto zokufudumeza ezinee-Tubular finned zisetyenziselwa i-air heater, ezifana nezifudumezi ze-air duct, i-space heater, i-oven, i-dehydrator, njl.njl.
2. Izinto zokufudumeza eziqinileyo zentsimbi engagqwaliyo ezifakwe kwi-tubular zikhusela umoya ongcolileyo.
3. Yenza ngokwezifiso ubungakanani, izinto zeshedi, i-watt, i-voltage, ngokwezicelo.
Inkqubo yeMveliso
Inkonzo
Phuhlisa
ndifumene iinkcukacha zemveliso, umzobo, kunye nemifanekiso
Iingcaphuno
Umphathi uphendula umbuzo emva kweeyure ezi-1-2 aze athumele ikowuteshini
Iisampulu
Iisampulu zasimahla ziya kuthunyelwa ukuze kuhlolwe umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba kuveliswe i-bluk
Imveliso
qinisekisa iinkcukacha zeemveliso kwakhona, uze ulungiselele imveliso
Umyalelo
Faka iodolo wakuba uqinisekisile iisampulu
Uvavanyo
Iqela lethu le-QC liza kuhlolwa umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba zithunyelwe
Ukupakisha
ukupakisha iimveliso njengoko kufuneka
Iyalayisha
Ilayisha iimveliso ezilungele ukulayishwa kwisikhongozeli somthengi
Ukwamkela
Ndikufumene iodolo yakho
Kutheni Ukhetha Thina
•Iminyaka engama-25 yokuthumela ngaphandle kunye namava angama-20 okuvelisa
•Umzi-mveliso ugubungela indawo emalunga ne-8000m²
•Ngowama-2021, zonke iintlobo zezixhobo zemveliso eziphambili zatshintshwa, kubandakanya umatshini wokuzalisa umgubo, umatshini wokunciphisa imibhobho, izixhobo zokugoba imibhobho, njl.njl.,
•imveliso yemihla ngemihla ephakathi imalunga ne-15000pcs
• Abathengi abahlukeneyo beCooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuxhomekeke kwimfuno yakho
Isatifikethi
Iimveliso eziNxulumeneyo
Umfanekiso weFektri
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














