| Igama leMveliso | Isixhobo Sokufudumeza Irabha yeSilicone Yesiko |
| Izinto eziphathekayo | Irabha ye-silicone |
| Ubukhulu | 1.5mm |
| I-Voltage | 12V-230V |
| Amandla | eyenziwe ngokwezifiso |
| Imilo | Ijikelezi, isikwere, unxande, njl.njl. |
| I-glue ye-3M | ingongezwa |
| I-voltage enganyangekiyo | 2,000V/ngomzuzu |
| Ukumelana nobushushu obuphantsi | 750MOhm |
| Sebenzisa | I-Silicone Rubber Heating Pad |
| I-Termianl | Yenzelwe wena |
| Iphakheji | ibhokisi |
| Iimvume | CE |
| I-Silicone Rubber Heater ine-silicone rubber heating pad, i-crankcase heater, i-drain pipe heater, i-silicone heating belt, i-home brew brew heater, i-silicone heating wire. Iinkcukacha ze-silicone rubber heating pad zingenziwa ngokwezifiso ngokweemfuno zomthengi. | |
Into yokufudumeza irabha yesiliconeluhlobo lwefilimu yokufudumeza yombane ethambileyo eyenziwe ngokumelana nobushushu obuphezulu, ukuqhuba okuphezulu kobushushu, ukusebenza kakuhle kobushushu, irabha ye-silicone enamandla alungileyo, izinto eziqinisiweyo zefayibha ezimelana nobushushu obuphezulu kunye nesekethe yefilimu yokufudumeza yesinyithi. Izinto eziphambili zei-silicone rubber heating padIquka iziqwenga ezimbini zelaphu leglasi kunye neziqwenga ezimbini zejeli ye-silica ecinezelweyo, yenza umzimba wokufudumeza oguquguqukayo, imilo ingayilwa ngokweemfuno, yenza ubushushu budluliselwe nakweyiphi na indawo ekufuneka ifudunyezwe.isifudumezi semathi yerabha yesiliconeubukhulu obuqhelekileyo yi-1.5mm, inobuthambile obuhle, inokusondelana ngokupheleleyo nento eshushu.
1. Amandla amangalisayo omzimba kunye neempawu ezithambileyo, inokuqhagamshelana kakuhle neemilo ezahlukeneyo zezinto ezishushu.
2. Ingenziwa nayiphi na imilo, kuquka imilo enamacala amathathu, ingenziwa igcinelwe iintlobo ngeentlobo zemingxunya ukuze kube lula ukuyifakela.
3. Ubunzima obulula, ubukhulu bungalungiswa kuluhlu olubanzi (ubuncinci ubukhulu yi-0.5mm kuphela), ubungakanani bobushushu obuncinci, bunokufikelela kwisantya sokufudumeza esikhawulezayo kunye nokuchaneka kokulawula ubushushu obuphezulu.
4. Ukumelana kakuhle nemozulu kunye nokumelana nokwaluphala, njengoko izinto zokukhusela umphezulu wefilimu yobushushu yombane zinokuthintela ngempumelelo ukuqhekeka komphezulu wemveliso kwaye zonyuse amandla oomatshini, zandisa kakhulu ubomi benkonzo yemveliso.
Isifudumezi sephedi yerabha yesiliconeinoluhlu olubanzi kakhulu lwezicelo, zisebenza kuzo zonke izihlandlo ezifuna ukufudumeza okanye ubushushu, amashishini eekhemikhali afana nomzi-mveliso wepetrochemical, umzi-mveliso wokutya kwimveliso yebhiya kunye nomzi-mveliso weemoto, uvavanyo, isityalo samandla enyukliya, ubunjineli boomatshini, amaqonga angaphandle kolwandle, ubunjineli bokukhusela okusingqongileyo. Ukongeza,i-silicone heating padikwasetyenziselwa ukufudumeza nokukhusela izixhobo zonyango.
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314




