Iiparamente zeMveliso
| Igama leMveliso | Izifudumezi zeFoyile yeAluminiyam ezenzelwe wena 4848310185 |
| Izinto eziphathekayo | ucingo lokufudumeza + iteyiphu yefoyile ye-aluminiyam |
| I-Voltage | 220V |
| Amandla | 28W |
| Imilo | Yenzelwe wena |
| Ubude bentambo yeleti | Yenzelwe wena |
| Imodeli yesiphelo | Yenzelwe wena |
| I-voltage enganyangekiyo | 2,000V/ngomzuzu |
| I-MOQ | 120PCS |
| Sebenzisa | Isifudumezi sefoyile ye-aluminiyam |
| Iphakheji | Ibhokisi enye yeepcs ezili-100 |
| Ubungakanani kunye nemilo kunye namandla/i-voltage yeIpleyiti ye-heater ye-aluminium yaseTshayinaingenziwa ngokwezifiso ngokweemfuno zomthengi, singenziwa ngokulandela imifanekiso yeheater kwaye ezinye iimo ezikhethekileyo zifuna umzobo okanye iisampulu. Inombolo yemodeli yeheater yefoyile yomfanekiso yi-4848310185, iphakheji inokuba yiheater enye enebhegi enye. | |
Uqwalaselo lweMveliso
Ncibilikisa isifudumezi sefoyile ye-aluminiyamluhlobo lwesifudumezi sefoyile ye-aluminium, esenzelwe iifriji, iimoto, iifriji zesuphamakethi, izixhobo zokupheka, kunye nazo zonke ezinye izixhobo okanye izixhobo ezifuna ukunyibilikiswa okanye ukugquma.I-luminum defrost foil heater yenziwe ngee-layers ezimbini okanye ngaphezulu ze-aluminium foil kunye ne-PVC okanye i-silicone heating wire insulated. I-heating wire ibekwa phakathi kwee-layers ezimbini okanye ngaphezulu ze-aluminium foil, okanye ishushu enyibilikisiweyo kwi-layers enye ye-aluminium foil. Kukwakho nemingxunya yokusika, okanye ukufaka ii-thermostats kwi-aluminium foil.Isifudumezi sefoyile ye-aluminiyam esinyibilikisayo esiveliswa yi-JINGWEI sineempawu zokufudumeza ngokulinganayo, ukuqhuba ubushushu okuphezulu, ukonga amandla, ukusebenza okuphezulu kokhuseleko, umgangatho ophezulu, iindleko eziphantsi, ukufakelwa okulula kunye nokuguquguquka, kwaye sinokwenziwa ngokwezifiso ngokweemfuno zomsebenzisi.
Izicelo zeMveliso
1. Nyibilikisa okanye uqandise ukhuseleko lwefriji okanye ifriji
2. Ukhuselo lokungaqandisi kwe-plate heat exchanger
3. Gcina ubushushu bekhawuntara yokutya eshushu ekhanteni
4. Ibhokisi yokulawula ye-elektroniki okanye yombane echasene nokufuma
5. Ukufudumeza kwecompressor evaliweyo
6. Isibuko segumbi lokuhlambela asivumeli ukufuma
7. Ikhabhathi yokubonisa efrijini ukuthintela ukufuma
8. Izixhobo zasekhaya, ezonyango...
9. Ukuhlwayela imbewu, ukudubula iintyatyambo okanye ukulima okufanelekileyo
Umfanekiso weFektri
Inkqubo yeMveliso
Inkonzo
Phuhlisa
ndifumene iinkcukacha zemveliso, umzobo, kunye nemifanekiso
Iingcaphuno
Umphathi uphendula umbuzo emva kweeyure ezi-1-2 aze athumele ikowuteshini
Iisampulu
Iisampulu zasimahla ziya kuthunyelwa ukuze kuhlolwe umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba kuveliswe i-bluk
Imveliso
qinisekisa iinkcukacha zeemveliso kwakhona, uze ulungiselele imveliso
Umyalelo
Faka iodolo wakuba uqinisekisile iisampulu
Uvavanyo
Iqela lethu le-QC liza kuhlolwa umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba zithunyelwe
Ukupakisha
ukupakisha iimveliso njengoko kufuneka
Iyalayisha
Ilayisha iimveliso ezilungele ukulayishwa kwisikhongozeli somthengi
Ukwamkela
Ndikufumene iodolo yakho
Kutheni Ukhetha Thina
•Iminyaka engama-25 yokuthumela ngaphandle kunye namava angama-20 okuvelisa
•Umzi-mveliso ugubungela indawo emalunga ne-8000m²
•Ngowama-2021, zonke iintlobo zezixhobo zemveliso eziphambili zatshintshwa, kubandakanya umatshini wokuzalisa umgubo, umatshini wokunciphisa imibhobho, izixhobo zokugoba imibhobho, njl.njl.,
•imveliso yemihla ngemihla ephakathi imalunga ne-15000pcs
• Abathengi abahlukeneyo beCooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuxhomekeke kwimfuno yakho
Isatifikethi
Iimveliso eziNxulumeneyo
Umfanekiso weFektri
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314













