| Igama leMveliso | Isifudumezi seThubhu yeAluminiyam ye-Evaporator esenziwe ngokwezifiso DA81-01691A |
| Izinto eziphathekayo | ityhubhu ye-aluminiyam + ucingo lokufudumeza lwe-silicone |
| Ububanzi betyhubhu | 4.5mm, 6.5mm |
| I-Voltage | 110V-240V |
| Amandla | eyenziwe ngokwezifiso |
| Imilo | yenzelwe wena njengomzobo womthengi |
| Uhlobo lwesiphelo | eyenziwe ngokwezifiso |
| Ubude bentambo yeleti | eyenziwe ngokwezifiso |
| Iphakheji | isifudumezi esinye esinebhegi enye |
| I-MOQ | 100pcs |
| Isiqinisekiso | CE |
| 1. I-Evaporator Aluminium Tube Heater yenziwe ngokulandela umzobo womthengi okanye iisampulu zokuqala, i-JW heater yifektri kunye nomenzi, zonke izinto zethu zokufudumeza zingenziwa ngokwezifiso, kwaye asinazo naziphi na izitokhwe ze-aluminium tube heater. 2. Ukuba i-aluminiyam defrost heater inayo i-terminal, nceda usithumelele inombolo yemodeli ye-terminal; kwaye ukuba unayo imfuneko yephakheji, kufuneka isazise ngaphambi kokuba ubuze. 3. Sineemodeli ezi-5 ezithunyelwe kwimarike yase-Egypt, kwaye sineemodeli ezi-3 ze-aluminium foil heater, ukuba unayo nayiphi na intengiso yezi heater, singathunyelwa kuthi ukuze sifumane isaphulelo nangaliphi na ixesha. | |
Isifudumezi se-aluminium defrost sefriji sisetyenziswa rhoqo ukugcina ubushushu kunye nokunyibilikisa iifriji, iifriji, kunye nezinye izixhobo zombane. Sinexesha elikhawulezayo lokufudumeza, ukulingana, ukhuseleko, kwaye sinokulungiswa ngokweqondo lobushushu kusetyenziswa i-thermostat, ubuninzi bamandla, ukugquma, utshintsho lobushushu, kunye neemeko zokusasazeka kobushushu. Ezi zisetyenziselwa kakhulu ukususa iqhwa kwiifriji, ukukhenkceza, kunye nezinye izixhobo ezifuna umbane.
Isixhobo sokufudumeza ityhubhu ye-aluminiyam sisebenzisa umbhobho we-aluminiyam njengesithwali sobushushu. Beka isixhobo socingo lwe-heater kwityhubhu ye-aluminiyam ukuze senze izixhobo ezahlukeneyo zemilo.
Ububanzi betyhubhu ye-aluminiyam: Ø4,Ø4.5,Ø5,Ø6.35
Izixhobo ezininzi ezincinci ezinezixhobo zokufudumeza ngombane, kuquka ii-microwave, ii-air conditioner, oomatshini bokuhlamba impahla, iifriji, abenzi bobisi lwesoya, izifudumezi zamanzi zombane, kunye nezifudumezi zamanzi zelanga, zisebenzisa olu hlobo lwesifudumezi sombane.Ngeenjongo zokunyibilikisa, ifakwa lula kwiiphini ze-condenser nakwi-air cooler.
Iimpawu zetyhubhu yokufudumeza ye-aluminiyam ziquka ubomi obude benkonzo, umsinga wokuvuza omncinci, umthamo ophezulu wokugqithisa, ukumelana nobushushu obuphezulu, ukumelana nokugqwala, ukulwa nokwaluphala, uzinzo kunye nokuthembeka, kunye nefuthe elihle lokufudumeza ukunyibilika.
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.













