Iiparamente zeMveliso
| Igama leMveliso | Isiqalelo sokufudumeza seTubular BBQ Grill esenziwe ngokwezifiso |
| Ukumelana nobushushu bemeko yomswakama | ≥200MΩ |
| Emva kovavanyo lobushushu obufumileyo, ukumelana nobushushu | ≥30MΩ |
| Ukuvuza kweMo yoBume bokuFudumala | ≤0.1mA |
| Umthwalo womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi betyhubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njl. |
| Imilo | iqonde, imilo ye-U, imilo ye-W, njl. |
| I-voltage enganyangekiyo | 2,000V/ngomzuzu |
| Ukumelana nobushushu emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isixhobo Sokufudumeza I-Oven |
| Ubude betyhubhu | 300-7500mm |
| Imilo | eyenziwe ngokwezifiso |
| Iimvume | I-CE/ CQC |
| Uhlobo lwesiphelo | Yenzelwe wena |
| Iisixhobo sokufudumeza se-BBQ grillIsetyenziselwa i-oveni yasekhaya okanye i-oveni yorhwebo, imilo kunye nobukhulu bunokwenziwa ngokwezifiso njengomzobo okanye isampuli yomthengi, Ububanzi betyhubhu bunokukhethwa yi-6.5mm kunye ne-8.0mm, ityhubhu inokutsalwa, umbala uluhlaza okwesibhakabhaka emva kokutsalwa. I-JINGWEI HEATER yifektri yobungcali yeetyhubhu zokufudumeza, i-voltage kunye namandla ayointo yokufudumeza i-oveningenziwa ngokwezifiso njengoko kufuneka. Kwaye ityhubhu ye-oven heating element ingafakwa kwi-anneal, umbala wetyhubhu uya kuba luhlaza okwesibhakabhaka emva kokuyifaka kwi-anneal. Sineentlobo ezininzi zeemodeli zesiphelo, ukuba ufuna ukongeza isiphelo, kufuneka usithumelele inombolo yemodeli kuqala. | |
Uqwalaselo lweMveliso
Into yokufudumeza i-oven ye-toasterisasaza intambo yokumelana nobushushu obuphezulu ngokulinganayo ngaphakathi kwipayipi yentsimbi engatyiwayo kwaye izalise isithuba nge-crystalline magnesium oxide powder enokuqhuba kakuhle kobushushu kunye nokusebenza kakuhle kobushushu. Emva koko, into yokufudumeza i-oven inokugotywa ibe yimo kunye nobukhulu obufunekayo ngokunciphisa ipayipi. Vala iziphelo zeityhubhu yokufudumeza i-ovennge-silicone okanye i-ceramic ukuqinisekisa ukhuseleko kunye nokusebenza kakuhle. Xa umbane udlula kwi-resistance wire, ubushushu obuvelisiweyo buyasasazeka kumphezulu wetyhubhu yesinyithi nge-magnesium oxide powder, kwaye ekugqibeleni budluliselwe kwinto eshushu okanye emoyeni, ukuze kufezekiswe injongo yokufudumeza. Olu hlobo lwesakhiwo alupheleli nje ekusebenzeni kakuhle kobushushu, kodwa lukwafudumeza ngokufanayo, olusetyenziswa kakhulu kwiimeko ezahlukeneyo zokufudumeza.
Imiba Efuna Ingqwalasela
1. Ngaphambi kokuba uyisebenzise, jonga ukubainto yokufudumeza i-oven yokubhakaisebenza ngokuqhelekileyo, kwaye ujonge ukuba isingxobo se-heater kunye nentambo yokufudumeza yombane yonakele okanye iyaguga.
2. Xa usebenzisa, khetha izixhobo zobushushu ezifanelekileyo ngokweemfuno, uze ufake ukutya, iziselo okanye ezinye izinto kwi-oven.
3. Kwinkqubo yokusebenzisa, kufuneka kuqwalaselwe ubushushu beityhubhu yokufudumeza i-ovenkunye nengaphakathi le-oven ukuze kuthintelwe ubushushu obugqithisileyo, ukuze kungonakalisa i-oven kunye nezinto.
4. Emva kokusetyenziswa, ingaphakathi letyhubhu yokufudumeza i-oven kunye ne-oven kufuneka zicocwe kwangethuba ukuze kuthintelwe intsalela yokutya okanye ezinye izinto ezingcolileyo, eziya kuchaphazela ukusetyenziswa okulandelayo.
Inkqubo yeMveliso
Inkonzo
Phuhlisa
ndifumene iinkcukacha zemveliso, umzobo, kunye nemifanekiso
Iingcaphuno
Umphathi uphendula umbuzo emva kweeyure ezi-1-2 aze athumele ikowuteshini
Iisampulu
Iisampulu zasimahla ziya kuthunyelwa ukuze kuhlolwe umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba kuveliswe i-bluk
Imveliso
qinisekisa iinkcukacha zeemveliso kwakhona, uze ulungiselele imveliso
Umyalelo
Faka iodolo wakuba uqinisekisile iisampulu
Uvavanyo
Iqela lethu le-QC liza kuhlolwa umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba zithunyelwe
Ukupakisha
ukupakisha iimveliso njengoko kufuneka
Iyalayisha
Ilayisha iimveliso ezilungele ukulayishwa kwisikhongozeli somthengi
Ukwamkela
Ndikufumene iodolo yakho
Kutheni Ukhetha Thina
•Iminyaka engama-25 yokuthumela ngaphandle kunye namava angama-20 okuvelisa
•Umzi-mveliso ugubungela indawo emalunga ne-8000m²
•Ngowama-2021, zonke iintlobo zezixhobo zemveliso eziphambili zatshintshwa, kubandakanya umatshini wokuzalisa umgubo, umatshini wokunciphisa imibhobho, izixhobo zokugoba imibhobho, njl.njl.,
•imveliso yemihla ngemihla ephakathi imalunga ne-15000pcs
• Abathengi abahlukeneyo beCooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuxhomekeke kwimfuno yakho
Isatifikethi
Iimveliso eziNxulumeneyo
Umfanekiso weFektri
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














