| Igama leMveliso | Izifudumezi zoMbane we-Silicone Drain eziQhelekileyo eziSikiweyo |
| Izinto zokuvala ubushushu | irabha yesilicone |
| Amandla | 25W/M, 40W/M, 50W/M |
| Umzimba wokufudumeza | 5 * 7mm |
| I-Voltage yokumelana nokuntywiliselwa | I-AC3500V |
| Isiqinisekiso | CE |
| Ubude bokufudumeza | ingasikwa |
| I-MOQ | 100M |
| Ukupakisha | I-100-150M iroll enye |
| Ubude besifudumezi sombhobho wokukhupha amanzi wesilicone bunganqunyulwa nguwe, amandla sinokuwalungisa ngokweemfuno zethu, amandla aqhelekileyo yi-25W/M, 40W/M kunye ne-50W/M, nawuphi na umbane okhethekileyo ungaqhagamshelana nathi ukuze uwuthenge. Isakhiwo sesifudumezi sepayipi yokukhupha amanzi ye-silicone 1. Intambo yokufudumeza ziintambo ezimbini zobhedu ezinesiqingatha se-0.75m'. 2. Umaleko wokuzihlukanisa wenziwe ngerabha ye-silicone nge-extrusion. 3. I-alloy wire helix enamandla aphezulu kunye nomphezulu werabha ye-silicone ziba yi-heating core. 4. Ukutywina i-cladding eyenziwe ngendlela ye-extrusion | |
Intambo yokufudumeza yepayipi yombane ehlala isetyenziswa luhlobo olutsha lwezixhobo zokufudumeza, ezinokusetyenziswa kakhulu kwiindawo zoshishino, ezonyango, ekhaya nakwezinye iindawo. Isebenzisa iteknoloji yokufudumeza yombane ephucukileyo ukufudumeza into ngamandla angaguqukiyo, nto leyo enokuphucula ukusebenza kakuhle kokufudumeza, kwaye inokwenza ulawulo oluzenzekelayo ukuqinisekisa uzinzo kunye nokuchaneka kobushushu bokufudumeza.
I-voltage engama-30-240V imiselwa ngumsebenzisi:
1. 25W/M, ukumelana ne-voltage AC3500V, sebenzisa umda omde we-65M;
2. 40W/M, ukumelana ne-voltage AC3500V, sebenzisa umda omde we-50M;
3. 50W/M, ukumelana ne-voltage AC3500V, sebenzisa umda omde we-44M;
1. Ukufudumeza umgangatho wezakhiwo, iivenkile ezibandayo kunye neendawo zokugcina impahla;
2. Ukufudumeza irempu kunye nokunyibilikisa uphahla.
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat/WhatsApp: +86 15268490327
I-ID ye-Skype: amiee19940314















