Iiparamente zeMveliso
| Igama leMveliso | IiHeater zeAluminiyam zokuNcibilikisa |
| Ukumelana nobushushu bemeko yomswakama | ≥200MΩ |
| Emva kovavanyo lobushushu obufumileyo, ukumelana nobushushu | ≥30MΩ |
| Ukuvuza kweMo yoBume bokuFudumala | ≤0.1mA |
| Umthwalo womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi betyhubhu | 4.5mm, 6.5mm, njl. |
| Imilo | eyenziwe ngokwezifiso |
| I-voltage enganyangekiyo | 2,000V/ngomzuzu |
| Ukumelana nobushushu obuphantsi | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isifudumezi se-Aluminiyam esinyibilikisa iqhwa |
| Ubude betyhubhu | 300-7500mm |
| Ubude bentambo yeleti | 700-1000mm (ngokwesiko) |
| Iimvume | I-CE/ CQC |
| Uhlobo lwesiphelo | Yenzelwe wena |
| I-Jingwei heater yifektri ye-aluminium defrost heater tube, iinkcukacha ze-aluminium heating tube zingenziwa ngokwezifiso njengomzobo okanye iisampulu zomthengi. Okwangoku, sivelise ezininziisifudumezi sokucoca i-aluminiyamzithunyelwa kakhulu eYiputa nakwamanye amazwe aseMbindi Mpuma, ukuba ufuna ukunxibelelana nathi. | |
Uqwalaselo lweMveliso
Isifudumezi se-aluminium defrost sefriji sisinto sokufudumeza sombane esihlala sikufutshane neekhoyili ze-evaporator. Sisebenza rhoqo ukuze sinyibilikise iqabaka kunye nomkhenkce oqokelelweyo, okuvumela ukuba uphume njengamanzi. Kukho iintlobo ezahlukeneyo zeenkqubo zokunyibilikisa, kodwa umgaqo osisiseko ubandakanya ukunyusa okwethutyana ubushushu kwindawo yefriji ukuze kuqaliswe inkqubo yokunyibilikisa.
Ihlala ilawulwa yi-defrost timer, i-defrost thermostat, okanye ibhodi yokulawula ye-elektroniki. Ezi zinto zisebenza kunye ukuqinisekisa ukuba umjikelo wokunyibilikisa wenzeka ngamaxesha athile, ukuthintela ukwakheka kweqabaka kakhulu. Oku kunceda ukugcina ukusebenza kakuhle kwefriji okanye ifriji kwaye kuqinisekisa ulawulo olufanelekileyo lobushushu.
Isicelo seMveliso
1. Isetyenziswa kakhulu ekunyibilikiseni kwiifriji, kwiifriji ezinzulu njl.njl.
2. Ezi zifudumezi zetyhubhu ye-aluminiyam ezinyibilikayo zingasetyenziswa nakwiibhokisi ezomileyo, izifudumezi kunye nezipheki kunye nezinye izinto ezisetyenziswa kubushushu obuphakathi.
Inkqubo yeMveliso
Inkonzo
Phuhlisa
ndifumene iinkcukacha zemveliso, umzobo, kunye nemifanekiso
Iingcaphuno
Umphathi uphendula umbuzo emva kweeyure ezi-1-2 aze athumele ikowuteshini
Iisampulu
Iisampulu zasimahla ziya kuthunyelwa ukuze kuhlolwe umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba kuveliswe i-bluk
Imveliso
qinisekisa iinkcukacha zeemveliso kwakhona, uze ulungiselele imveliso
Umyalelo
Faka iodolo wakuba uqinisekisile iisampulu
Uvavanyo
Iqela lethu le-QC liza kuhlolwa umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba zithunyelwe
Ukupakisha
ukupakisha iimveliso njengoko kufuneka
Iyalayisha
Ilayisha iimveliso ezilungele ukulayishwa kwisikhongozeli somthengi
Ukwamkela
Ndikufumene iodolo yakho
Kutheni Ukhetha Thina
•Iminyaka engama-25 yokuthumela ngaphandle kunye namava angama-20 okuvelisa
•Umzi-mveliso ugubungela indawo emalunga ne-8000m²
•Ngowama-2021, zonke iintlobo zezixhobo zemveliso eziphambili zatshintshwa, kubandakanya umatshini wokuzalisa umgubo, umatshini wokunciphisa imibhobho, izixhobo zokugoba imibhobho, njl.njl.,
•imveliso yemihla ngemihla ephakathi imalunga ne-15000pcs
• Abathengi abahlukeneyo beCooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuxhomekeke kwimfuno yakho
Isatifikethi
Iimveliso eziNxulumeneyo
Umfanekiso weFektri
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














