Uqwalaselo lweMveliso
Intambo yokufudumeza enyibilikiswayo inokumelana nobushushu kwaye isetyenziswa kwiifriji, kwiifriji, kwii-air conditioner, kwii-dispenser zamanzi, kwii-rayisi cooker nakwezinye izixhobo zasekhaya. Ubuninzi bamandla buhlala bungaphantsi kwe-40w/m, kwaye kwindawo enobushushu obuphantsi kunye nobushushu obuhle, ubuninzi bamandla bungafikelela kwi-60w/m, kwaye ubushushu bokusetyenziswa buyi--60°C+155°C.
Ngokweempawu ezahlukeneyo zokusetyenziswa kwentambo yokufudumeza ye-silicone enyibilikayo, inkampani yethu ineentlobo ezimbini zentambo yokufudumeza enyibilikayo yerabha ye-silicone: intambo yokufudumeza enyibilikayo enamandla angapheliyo yerabha ye-silicone kunye nentambo yokufudumeza enyibilikayo yerabha ye-silicone ezinciphisayo.
Iiparamente zeMveliso
| Igama leMveliso | Intambo yokuFudumeza yeBraid Braid |
| Izinto zokuvala ubushushu | Irabha ye-silicone |
| Ububanzi bentambo | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, njl. |
| Ubude bokufudumeza | eyenziwe ngokwezifiso |
| Ubude bentambo yeleti | 1000mm, okanye ngokwezifiso |
| Umbala | mhlophe, ngwevu, bomvu, luhlaza okwesibhakabhaka, njl. |
| I-MOQ | 100pcs |
| I-voltage enganyangekiyo emanzini | 2,000V/min (ubushushu obuqhelekileyo bamanzi) |
| Ukumelana nobushushu emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | nyibilikisa ucingo lokufudumeza |
| Isiqinisekiso | CE |
| Iphakheji | isifudumezi esinye esinebhegi enye |
| Ubude beCable yokuFudumeza yeDefrost Braid, i-voltage kunye namandla zingenziwa ngokwezifiso njengoko kufuneka. Ububanzi bentambo bunokukhethwa yi-2.5mm, 3.0mm, 3.5mm, kunye ne-4.0mm. Umphezulu wentambo unokuba yi-firberglass eboyiweyo, i-aluminiyam okanye intsimbi engatyiwayo. Inyibilikisa i-wire heaterInxalenye yokufudumeza enesixhobo sokuxhuma ucingo oluphambili ingatywinwa ngentloko yerabha okanye ityhubhu encibilikayo enodonga oluphindwe kabini, ungakhetha ngokweemfuno zakho zokusebenzisa. | |
Iimpawu zeMveliso
1. Ukumelana kakuhle nobushushu. Lonke lamkela irabha ye-silicone njengezinto zokuthintela ubushushu kunye nokuqhuba ubushushu, kubandakanya intambo yombane), kwaye ubushushu obusebenzayo buyi--60 ukuya kwi-+200℃
2. Ukuqhuba kakuhle kobushushu: Ngokuvelisa ubushushu, ukuqhuba ngqo kobushushu, ukusebenza kakuhle kobushushu, ukufudumeza okwethutyana elifutshane ukuze kufezekiswe umphumo.
3. Ukusebenza kombane okuthembekileyo: Xa ibhanti nganye yokufudumeza yombane iphuma kwifektri, idlula kuvavanyo oluqinileyo lwe-DC, uvavanyo lokumelana nobushushu obuphezulu kunye novavanyo lokumelana nobushushu ukuqinisekisa umgangatho.
4. Ulwakhiwo olomeleleyo, ukuguquguquka kwaye kulula ukugoba; Akukho ndawo yokubopha kwicandelo lomsila obandayo odibeneyo. Ulwakhiwo olufanelekileyo, kulula ukuyifaka.
5. Uyilo oluqinileyo; Ubude bokufudumeza, ubude belothe, i-voltage elinganisiweyo. Amandla amiselwa ngumsebenzisi.
Ukuvelisa uMfanekiso
Inkqubo yeMveliso
Inkonzo
Phuhlisa
ndifumene iinkcukacha zemveliso, umzobo, kunye nemifanekiso
Iingcaphuno
Umphathi uphendula umbuzo emva kweeyure ezi-1-2 aze athumele ikowuteshini
Iisampulu
Iisampulu zasimahla ziya kuthunyelwa ukuze kuhlolwe umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba kuveliswe i-bluk
Imveliso
qinisekisa iinkcukacha zeemveliso kwakhona, uze ulungiselele imveliso
Umyalelo
Faka iodolo wakuba uqinisekisile iisampulu
Uvavanyo
Iqela lethu le-QC liza kuhlolwa umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba zithunyelwe
Ukupakisha
ukupakisha iimveliso njengoko kufuneka
Iyalayisha
Ilayisha iimveliso ezilungele ukulayishwa kwisikhongozeli somthengi
Ukwamkela
Ndikufumene iodolo yakho
Kutheni Ukhetha Thina
•Iminyaka engama-25 yokuthumela ngaphandle kunye namava angama-20 okuvelisa
•Umzi-mveliso ugubungela indawo emalunga ne-8000m²
•Ngowama-2021, zonke iintlobo zezixhobo zemveliso eziphambili zatshintshwa, kubandakanya umatshini wokuzalisa umgubo, umatshini wokunciphisa imibhobho, izixhobo zokugoba imibhobho, njl.njl.,
•imveliso yemihla ngemihla ephakathi imalunga ne-15000pcs
• Abathengi abahlukeneyo beCooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuxhomekeke kwimfuno yakho
Isatifikethi
Iimveliso eziNxulumeneyo
Umfanekiso weFektri
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














