Iiparamente zeMveliso
| Igama leMveliso | Isithambisi seHeater yokugcina izinto ezibandayo |
| Ukumelana nobushushu bemeko yomswakama | ≥200MΩ |
| Emva kovavanyo lobushushu obufumileyo, ukumelana nobushushu | ≥30MΩ |
| Ukuvuza kweMo yoBume bokuFudumala | ≤0.1mA |
| Umthwalo womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi betyhubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njl. |
| Imilo | iqonde, imilo ye-U, imilo ye-W, njl. |
| I-voltage enganyangekiyo emanzini | 2,000V/min (ubushushu obuqhelekileyo bamanzi) |
| Ukumelana nobushushu emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isixhobo Sokufudumeza Esinyibilikisayo |
| Ubude betyhubhu | 300-7500mm |
| Ubude bentambo yeleti | 700-1000mm (ngokwesiko) |
| Iimvume | I-CE/ CQC |
| Uhlobo lwesiphelo | Yenzelwe wena |
| IIsiFudumezi seHeater yokugcina izinto ezibandayoUbubanzi betyhubhu bungenziwa nge-6.5mm kunye ne-8.0mm, imilo ingenziwa ngokwezifiso ibe yinye ethe tye, i-shraight kabini, i-U, i-W, i-L kunye nayo nayiphi na eminye imilo eyenziwe ngokwezifiso. Umgangatho wobude bentambo ye-lead yi-700mm, okanye yenziwe ngokwezifiso. | |
Uqwalaselo lweMveliso
Iityhubhu yokufudumeza yokugcina ebandayoIgqunywe ngepayipi yentsimbi engagqwaliyo, izaliswe ngocingo lokumelana kunye nomgubo we-magnesium oxide oguquliweyo, emva koko incitshiswe kwaye ivalwe nge-die casting silicone joint. Umsebenzi womgubo we-magnesium oxide kukufakelwa ubushushu kunye nokuqhuba ubushushu, ukuqinisekisa ukuba ayiqhubi kwaye ayivuzi kwindawo efumileyo. I-lead yeisifudumezi setyhubhu esinyibilikisa iqhwaIsebenzisa ucingo lwe-silicone, ikwangamanzi, ububanzi bepayipi eqhelekileyo yi-6.5mm, 8mm, 10.7mm, ubungakanani kunye nemilo zingenziwa ngokwezifiso ngokwendawo yokusetyenziswa.
Ngokukodwa, umgaqo wokusebenzanyibilikisa ityhubhu yokufudumeza yombaneIthetha ukuba ucingo lokumelana luyafudumala emva kokuba lunikwe amandla, ngokusebenzisa i-insulation kunye ne-thermal conductivity ye-magnesium oxide powder, idlulisela ubushushu kwiqokobhe, ukuze kufezekiswe isiphumo sokufudumeza. Le ndlela yokufudumeza ifanelekile kwiindawo apho kufuneka ukufudumeza okanye ukunyibilika ngokukhawuleza, njengokugcina kwindawo ebandayo. Ubushushu obuveliswa yityhubhu yokufudumeza bunceda izinto ezikwindawo ebandayo ukuba zinyibilike ngokukhawuleza okanye zigcine ubushushu obuthile.
Isifudumezi sokucoca umoya kwiModeli yokupholisa umoya
Iingenelo zeMveliso
1. Izifudumezi zokunyibilikisa iqhwa kwigumbi elibandayo zisetyenziswa kakhulu kwizixhobo zokufriji ezifana nezipholileyo zomoya, iifriji, iifriji, njl.
2. Ine-insulation efanelekileyo kwaye ayingeni manzi.
3. Ukuveliswa kwetyhubhu yeheater enyibilikisa iqhwa kusetyenziswa intsimbi engagqwaliyo engu-304, enomhlwa olungileyo.
4. Iinkcukacha zefriji yokunyibilikisa i-heater (ububanzi betyhubhu, imilo, ubude, amandla kunye ne-voltage) zingenziwa ngokwezifiso ngokweemfuno zomthengi.
JINGWEI Wokshop
Inkqubo yeMveliso
Inkonzo
Phuhlisa
ndifumene iinkcukacha zemveliso, umzobo, kunye nemifanekiso
Iingcaphuno
Umphathi uphendula umbuzo emva kweeyure ezi-1-2 aze athumele ikowuteshini
Iisampulu
Iisampulu zasimahla ziya kuthunyelwa ukuze kuhlolwe umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba kuveliswe i-bluk
Imveliso
qinisekisa iinkcukacha zeemveliso kwakhona, uze ulungiselele imveliso
Umyalelo
Faka iodolo wakuba uqinisekisile iisampulu
Uvavanyo
Iqela lethu le-QC liza kuhlolwa umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba zithunyelwe
Ukupakisha
ukupakisha iimveliso njengoko kufuneka
Iyalayisha
Ilayisha iimveliso ezilungele ukulayishwa kwisikhongozeli somthengi
Ukwamkela
Ndikufumene iodolo yakho
Kutheni Ukhetha Thina
•Iminyaka engama-25 yokuthumela ngaphandle kunye namava angama-20 okuvelisa
•Umzi-mveliso ugubungela indawo emalunga ne-8000m²
•Ngowama-2021, zonke iintlobo zezixhobo zemveliso eziphambili zatshintshwa, kubandakanya umatshini wokuzalisa umgubo, umatshini wokunciphisa imibhobho, izixhobo zokugoba imibhobho, njl.njl.,
•imveliso yemihla ngemihla ephakathi imalunga ne-15000pcs
• Abathengi abahlukeneyo beCooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuxhomekeke kwimfuno yakho
Isatifikethi
Iimveliso eziNxulumeneyo
Umfanekiso weFektri
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314















