| Imodeli | ingqukuva, isikwere, unxande (nayiphi na imilo) |
| Ubungakanani | Ububanzi: 25-1000mm; Ububanzi: 20-1000mm |
| Ukusebenza okuphezulu | 250 °C |
| Ubukhulu | Umgangatho we-1.5mm |
| I-Voltage | 12v, 24v, 110v, 120v, 220v, 230v, 240v, 360v (AC kunye neDC) |
| Amandla ombane | 0.3-1w/cm2 |
| I-thermostat | kunye okanye ngaphandle |
| I-Thermistor | kunye okanye ngaphandle |
| I-3M yokuzincamathelisa | hayi okanye ewe |
(1) Ukufudumeza ngokukhawuleza nangexesha elide.
(2) Ukuguquguquka nokwenza ngokwezifiso, ukubhitya kunye nokukhanya
(3) Ayinamanzi kwaye ayinatyhefu, ayinavumba
(4) Kulula ukuyisebenzisa nokuyisebenzisa.
(5) Ukusebenza kakuhle kokuguqulwa kobushushu obuphezulu
(6) Inganamathela kwi-heater (ine-glue)
1. Kwiintlobo ngeentlobo zezixhobo nezixhobo, ukhuseleko lokukhenkceza kunye nokuthintela ukufuma.
2. Izinto zonyango eziquka izifudumezi zeetyhubhu zovavanyo kunye nezihlalutyi zegazi.
3. Izixhobo ezongezelelweyo zeekhompyutha, ezifana neeprinta zelaser.
4. Iiplastiki zelaminate ziyanyibilika.
5. Izixhobo zokuhlela iifoto.
6. Izixhobo zokucubungula ii-semiconductors.
7. Izixhobo zokudlulisa ubushushu
8. Ukugcinwa kwe-asphalt, ulawulo lwe-viscosity, kunye needrama kunye nezinye izikhongozeli.
Nabani na onomdla kwimpahla yethu emva kokuba ujonge uluhlu lwemveliso yethu, nceda uzive ukhululekile ukunxibelelana nathi ukuze ufumane imibuzo. Ungasithumela ii-imeyile kwaye unxibelelane nathi ukuze sicebisane kwaye siya kukuphendula ngokukhawuleza kangangoko sinako. Ukuba kulula, ungayifumana idilesi yethu kwiwebhusayithi yethu uze uze kwishishini lethu ukuze ufumane ulwazi oluthe kratya ngeemveliso zethu ngokwakho. Sisoloko sikulungele ukwakha ubudlelwane bentsebenziswano obude nobuzinzileyo nabo nabathengi abanokubakho kwiinkalo ezinxulumene noko.













