| Igama leMveliso | Isithambisi seHeater esinyibilikisayo |
| Ukumelana nobushushu bemeko yomswakama | ≥200MΩ |
| Emva kovavanyo lobushushu obufumileyo, ukumelana nobushushu | ≥30MΩ |
| Ukuvuza kweMo yoBume bokuFudumala | ≤0.1mA |
| Umthwalo womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi betyhubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njl. |
| Imilo | iqonde, imilo ye-U, imilo ye-W, njl. |
| I-voltage enganyangekiyo emanzini | 2,000V/min (ubushushu obuqhelekileyo bamanzi) |
| Ukumelana nobushushu emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isixhobo Sokufudumeza Esinyibilikisayo |
| Ubude betyhubhu | 300-7500mm |
| Ubude bentambo yeleti | 700-1000mm (ngokwesiko) |
| Iimvume | I-CE/ CQC |
| Uhlobo lwesiphelo | Yenzelwe wena |
| Iinto yokunyibilikisa i-heaterimilo inetyhubhu enye ethe tye, ityhubhu ethe tye kabini, imilo ye-U, imilo ye-W, kunye nayo nayiphi na eminye imilo eyenziwe ngokwezifiso. Ububanzi betyhubhu yokufudumeza enyibilikayo bunokukhethwa yi-6.5mm, 8.0mm, 10.7mm. Inxalenye yeheater enyibilikayo enocingo oluphambili ivalwe yintloko yerabha, ingasetyenziswa kwakhona ngetyhubhu enciphayo. | |
Umgaqo wokufudumeza weinto yokunyibilikisa i-heaterkukusasaza intambo yokumelana nobushushu obuphezulu ngokulinganayo kumbhobho wentsimbi engagqwaliyo enganyangekiyo kubushushu obuphezulu, kwaye uzalise isithuba nge-crystalline magnesium oxide powder ene-thermal conductivity elungileyo kunye neempawu zokuthintela. Olu lwakhiwo aluphelelanga nje ekubeni luphucukile, kodwa lukwanokusebenza kakuhle kobushushu, kwaye lukwanokufudumala. Xa kukho umbane odlula kwintambo yokumelana nobushushu obuphezulu, ubushushu obuvelisiweyo busasazeka kumphezulu wetyhubhu yesinyithi nge-crystalline magnesium oxide powder, uze emva koko udluliselwe kwinxalenye eshushu okanye emoyeni, ukuze kufezekiswe injongo yokufudumeza. Ngenxa yokuba igobolondo leisifudumezi sokucoca ulweloYenziwe ngezinto zesinyithi, inokumelana nokutsha okomileyo, ukumelana nokugqwala kunye nokumelana nobushushu obuphezulu, kwaye inokukwazi ukuziqhelanisa neendawo ezininzi zokufudumeza.isifudumezi sokucoca i-tubularingenziwa ibe ziintlobo ngeentlobo zeemilo, ukuhlangabezana neemfuno ezahlukeneyo zokufakelwa kwabathengi.
Nciphisa izifudumezizisetyenziswa kakhulu kwiinkqubo zokukhenkcisa nokugcina ubushushu ukuthintela ukwakheka kweqhwa nomkhenkce.
Iityhubhu yokufudumeza enyibilikisa umkhenkceizicelo ziquka:
1. Ifriji: Faka iisifudumezi esinyibilikisa iqhwaefrijini ukuze kunyibilikiswe umkhenkce kunye neqabaka eziqokelelene kwi-evaporator coil, ukuqinisekisa ukusebenza kakuhle kwezixhobo kunye nokugcina ubushushu obuhambelanayo bokugcina ukutya.
2. Isikhenkcezisi: Ukusetyenziswa kwesikhenkcezisiityhubhu yesifutho sokucoca umkhenkceukuthintela i-evaporator coil ukuba ingabi shushu, ukuze ukuhamba komoya kube bushelelezi kwaye ukutya okukhenkcezisiweyo kugcinwe kakuhle.
3. Iiyunithi zokukhenkceza zorhwebo:Izifudumezi zeTubular zokunyibilikisazibalulekile kwiindawo ezinkulu zokugcina iifriji ezisetyenziswa kwiivenkile ezinkulu, kwiindawo zokutyela nakwezinye iindawo zorhwebo ukugcina umgangatho weempahla ezibolayo.
4. Inkqubo yokupholisa umoya: Kwiiyunithi zokupholisa umoya ezineekhoyili zokupholisa ezinokuba yingozi kwiqhwa,nyibilikisa izifudumezizisetyenziselwa ukunyibilikisa umkhenkce nokuphucula ukusebenza kakuhle kokupholisa kwenkqubo.
5. Impompo yobushushu:Izifudumezi ezinyibilikisa iqhwakwiimpompo zobushushu zinceda ekuthinteleni ukwakheka kweqhwa kwiikhoyili zangaphandle kwimozulu ebandayo, ukuqinisekisa ukusebenza kakuhle kwenkqubo kuzo zombini iindlela zokufudumeza nezokupholisa.
6. Iifriji zemizi-mveliso: Amashishini afuna iifriji ezinkulu, ezifana neendawo zokugcina ukutya, asebenzisa izifudumezi ezinyibilikisa ubushushu ukugcina ukusebenza kakuhle kweenkqubo zawo zokufriji nokuqinisekisa umgangatho wemveliso.
7. Amagumbi abandayo kunye neefriji ezifakwayo: iityhubhu zokufudumeza ezinyibilikisa umkhenkce zisetyenziswa kumagumbi abandayo kunye neefriji ezifakwayo ukuthintela ukuqandisa kweekhoyili ze-evaporator kunye nokugcina ubushushu obuhambelanayo bokugcina izinto ezinokonakala ngobuninzi.
8. Iibhokisi zokubonisa ezifakwe efrijini: Amashishini afana neevenkile zokutya kunye neevenkile ezithengisa ukutya asebenzisa iibhokisi zokubonisa ezifakwe efrijini ezinezifudumezi ezinyibilikayo ukubonisa iimveliso ezifakwe efrijini okanye ezifakwe efrijini ngaphandle komngcipheko wokuthintela ukubonakala kweqabaka.
9. Iilori kunye neekhonteyina ezifakwe efrijini: izifudumezi ezinyibilikisa ulwelo zisetyenziselwa ukukhenkcisa iinkqubo zothutho ukuthintela ukwakheka komkhenkce nokuqinisekisa ukuba iimpahla zigcinwa zikwimeko entle ngexesha lokuthuthwa.
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314













