| Igama leMveliso | Isifudumezi seNkunkuma seSikhongozeli |
| Ukumelana nobushushu bemeko yomswakama | ≥200MΩ |
| Emva kovavanyo lobushushu obufumileyo, ukumelana nobushushu | ≥30MΩ |
| Ukuvuza kweMo yoBume bokuFudumala | ≤0.1mA |
| Umthwalo womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi betyhubhu | 10.7mm |
| Imilo | Imilo ka-U |
| Amandla | 750W |
| Ukumelana nobushushu emanzini | 750MOhm |
| I-Voltage | 230V |
| Intambo yetyhubhu | 980mm |
| Ibhokisi | 25pcs ibhokisi enye |
| Iimvume | I-CE/CQC |
| Isifudumezi esinyibilikisayo senziwe ngokutsha ukuze sisombulule ingxaki yempembelelo embi yokufriji ebangelwa kukunyibilika okunzima kwiifriji ezahlukeneyo nakwiikhabhathi zefriji. Isici sesifudumezi esinyibilikisayo senziwe ngetyhubhu yentsimbi engagqwaliyo. Ngokweemfuno zomsebenzisi, zombini iziphelo zinokugotywa zibe yiyo nayiphi na imilo. Ingangena lula ngaphakathi ephepheni lefeni epholileyo kunye ne-condenser, i-ezantsi elawulwa ngombane inyibilika kwitreyi yokuqokelela amanzi. | |
Isifudumezi sokucoca sineempawu ezifana nesiphumo sokunyibilikisa kakuhle, amandla aphezulu ombane, ukuthintela ukugqwala, ukumelana nokugqwala nokwaluphala, amandla okugqithisa kakhulu, ukuvuza okuncinci kwamandla ombane, uzinzo oluhle kunye nokuthembeka, ubomi benkonzo ende, njl.njl.
Intloko yeRubber iphumelele ilungelo elilodwa lomenzi wepatent kazwelonke. Ikhuselekile kakhulu, ithembekile kwaye ayitshisi umswakama.
--- I-heater enye enebhegi enye, ii-25pcs ngebhokisi nganye
--- Ii-500pcs (iibhokisi ezingama-20) zebhokisi enye yomthi
--- Ii-700pcs (iibhokisi ezingama-28) zebhokisi enye yomthi
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314













