| Igama leMveliso | Isifudumezi se-Evaporator |
| Ukumelana nobushushu bemeko yomswakama | ≥200MΩ |
| Emva kovavanyo lobushushu obufumileyo, ukumelana nobushushu | ≥30MΩ |
| Ukuvuza kweMo yoBume bokuFudumala | ≤0.1mA |
| Umthwalo womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi betyhubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm |
| Imilo yetyhubhu | ngqo, imilo ye-U, uhlobo lwe-A, kunye nesiko |
| I-voltage enganyangekiyo emanzini | 2,000V/min (ubushushu obuqhelekileyo bamanzi) |
| Ukumelana nobushushu emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | nyibilikisa i-heater ye-evaporator |
| Intloko yerabha dia | 9.0mm, 9.5mm, njl. |
| Ubude bentambo yeleti | umgangatho yi-800mm, okanye ngokwezifiso |
| Iimvume | I-CE/ CQC |
| 1. Ububanzi betyhubhu ye-Defrost Heater ye-Evaporator buyi-6.5mm, 8.0mm kunye ne-10.7mm; 2. Imilo yeheater enyibilikayo esinayo ethe tye, uhlobo lwe-AA, imilo ye-U kunye nayo nayiphi na eminye imilo eyenziwe ngokwezifiso; 3. Ububanzi bentloko yerabha yokufudumeza enyibilikayo buyi-9.0mm kunye ne-9.5mm kunye ne-11mm; 4. Intambo ekhokelayo yeheater yetyhubhu enyibilikayo yi-800mm, obu bubude bethu obuqhelekileyo; Ubude bentambo ende bunokwenziwa ngokwezifiso; 5. I-heater enyibilikayo ye-unit cooler ifanelekile kwi-DD15, DD22, DD30/40, DD60/80, DD100, DD120, njalo njalo. Imodeli eyahlukileyo ye-unit cooler ubude betyhubhu yokufudumeza enyibilikayo yahlukile, kwaye ubungakanani bunokwenziwa ngokwezifiso ngokweemfuno zomthengi. 6. Isifudumezi esinyibilikisayo singafakwa kwi-anneal, ungayigoba nayiphi na imilo ngokwakho, umbala wetyhubhu uluhlaza okwesibhakabhaka emva kokuyifaka kwi-anneal. | |
Izifudumezi ezinyibilikisa i-refrigerator, ezenzelwe ngononophelo iifriji kunye nee-evaporator zorhwebo, zibonelela ngomgangatho, ukwenziwa ngokwezifiso kunye nokhuseleko oluphezulu ukuqinisekisa isisombululo sokunyibilikisa esisebenzayo kwiindawo eziqinileyo ezifrijini.
Isifudumezi esinyibilikisayo senziwe ngentsimbi engagqwaliyo engu-304, kwaye isivalo setyhubhu senziwe ngetyhubhu ebunjiweyo okanye enciphayo; Nciphisa i-voltage kunye ne-wattage yesifudumezi ngokweemfuno zabathengi;
1. Izinto ezisemgangathweni: Zenziwe ngononophelo ngeetyhubhu ze-SS okanye ze-chrome ezikumgangatho ophezulu, ziqinisekisa ukuqina kunye nokunyibilikisa okusebenzayo kwindawo yorhwebo.
Iindlela zokubumba ezipheleleyo: Iziphelo zeetyhubhu zi-silicone ebunjwe ngobuchule ukuze zinike amandla kwiimeko zoshishino ezifuna amandla.
2. Izisombululo zekhebula ezenziwe ngokwezifiso: Uqhagamshelo oluchanekileyo, izifudumezi zenzelwe ukuhlangabezana neemfuno ezikhethekileyo zefriji yorhwebo.
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














