Iiparamente zeMveliso
| Igama leMveliso | Isifudumezi sefriji |
| Ukumelana nobushushu bemeko yomswakama | ≥200MΩ |
| Emva kovavanyo lobushushu obufumileyo, ukumelana nobushushu | ≥30MΩ |
| Ukuvuza kweMo yoBume bokuFudumala | ≤0.1mA |
| Umthwalo womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi betyhubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njl. |
| Imilo | iqonde, imilo ye-U, imilo ye-W, njl. |
| I-voltage enganyangekiyo emanzini | 2,000V/min (ubushushu obuqhelekileyo bamanzi) |
| Ukumelana nobushushu emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isixhobo Sokufudumeza Esinyibilikisayo |
| Ubude betyhubhu | 300-7500mm |
| Ubude bentambo yeleti | 700-1000mm (ngokwesiko) |
| Iimvume | I-CE/ CQC |
| Uhlobo lwesiphelo | Yenzelwe wena |
| Isifudumezi esinyibilikisayo seFriji sisetyenziselwa ukunyibilikisa umoya opholileyo, imilo yomfanekisoityhubhu yokufudumeza enyibilikisa umkhenkceUhlobo lwe-AA (ityhubhu ethe tye kabini), ubude betyhubhu ngokwezifiso buhambelana nobukhulu bomoya opholileyo wakho, isifudumezi sethu esinyibilikisa yonke into sinokwenziwa ngokwezifiso njengoko kufuneka. Intsimbi engenasiciityhubhu yesifutho somoya esinyibilikisayoUbubanzi betyhubhu bungenziwa nge-6.5mm okanye i-8.0mm, ityhubhu enenxalenye yentambo yentsimbi iya kuvalwa ngentloko yerabha. Kwaye imo ingenziwa ngemo ye-U kunye nemo ye-L. Amandla etyhubhu yokufudumeza enyibilikisayo aya kuveliswa yi-300-400W ngemitha. | |
Uqwalaselo lweMveliso
Ngokwesiqhelo yakhiwe ngentsimbi engagqwaliyo yekhwalithi ephezulu (i-SUS imele intsimbi engagqwaliyo), isifudumezi esinyibilikisa iqhwa sefriji sisixhobo esikhethekileyo sokufudumeza esisetyenziselwa ukucoca ukuqokelelwa kweqhwa ngaphakathi koomatshini bokufriji. Intsimbi engagqwaliyo yekhwalithi ephezulu, edla ngokuba yi-SUS304 okanye i-SUS316, isetyenziselwa ukwenza isifudumezi esinyibilikisa iqhwa. Le ntsimbi yaziwa ngokuqhuba kwayo ubushushu ngendlela egqwesileyo, ukuqina kwayo, kunye nokumelana nokugqwala. Ifanelekile kwiindawo ezinotshintsho lobushushu, ukufuma okuphezulu, kunye nokuvezwa ixesha elide emakhazeni ngenxa yentsimbi engagqwaliyo.
Isifudumezi sokucoca umoya kwiModeli yokupholisa umoya
Isicelo seMveliso
Eyona njongo iphambili yesifudumezi sokunyibilikisa kukuthintela ukuqokelelwa komkhenkce kunye neqabaka kwiinkqubo zokuqandisa kunye neziqandisi. Phakathi kwezinto ezisetyenziswayo zezi:
1. Iifriji: Ukuqinisekisa ukuba isixhobo sisebenza kakuhle kwaye sigcina ubushushu obungaguqukiyo bokugcina ukutya, ii-heaters ezinyibilikisa iqhwa zifakwa kwiifriji ukuze zinyibilikise umkhenkce kunye neqabaka eziqokelelana kwiikhoyili ze-evaporator.
2. Iifriji: Iifriji zisebenzisa ii-heaters ezinyibilikisa umkhenkce ukuze zingaqokeleli kwi-evaporator coils, nto leyo ekhuthaza ukuhamba komoya ngokulinganayo kwaye igcina izinto ezikhenkcezisiweyo ngokufanelekileyo.
Inkqubo yeMveliso
Inkonzo
Phuhlisa
ndifumene iinkcukacha zemveliso, umzobo, kunye nemifanekiso
Iingcaphuno
Umphathi uphendula umbuzo emva kweeyure ezi-1-2 aze athumele ikowuteshini
Iisampulu
Iisampulu zasimahla ziya kuthunyelwa ukuze kuhlolwe umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba kuveliswe i-bluk
Imveliso
qinisekisa iinkcukacha zeemveliso kwakhona, uze ulungiselele imveliso
Umyalelo
Faka iodolo wakuba uqinisekisile iisampulu
Uvavanyo
Iqela lethu le-QC liza kuhlolwa umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba zithunyelwe
Ukupakisha
ukupakisha iimveliso njengoko kufuneka
Iyalayisha
Ilayisha iimveliso ezilungele ukulayishwa kwisikhongozeli somthengi
Ukwamkela
Ndikufumene iodolo yakho
Kutheni Ukhetha Thina
•Iminyaka engama-25 yokuthumela ngaphandle kunye namava angama-20 okuvelisa
•Umzi-mveliso ugubungela indawo emalunga ne-8000m²
•Ngowama-2021, zonke iintlobo zezixhobo zemveliso eziphambili zatshintshwa, kubandakanya umatshini wokuzalisa umgubo, umatshini wokunciphisa imibhobho, izixhobo zokugoba imibhobho, njl.njl.,
•imveliso yemihla ngemihla ephakathi imalunga ne-15000pcs
• Abathengi abahlukeneyo beCooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuxhomekeke kwimfuno yakho
Isatifikethi
Iimveliso eziNxulumeneyo
Umfanekiso weFektri
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














