Iiparamente zeMveliso
| Igama leMveliso | Ityhubhu yeHeater yokuNcibilikisa iiTrayi zokuQokelela Amanzi |
| Ukumelana nobushushu bemeko yomswakama | ≥200MΩ |
| Emva kovavanyo lobushushu obufumileyo, ukumelana nobushushu | ≥30MΩ |
| Ukuvuza kweMo yoBume bokuFudumala | ≤0.1mA |
| Umthwalo womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi betyhubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njl. |
| Imilo | iqonde, imilo ye-U, imilo ye-W, njl. |
| I-voltage enganyangekiyo emanzini | 2,000V/min (ubushushu obuqhelekileyo bamanzi) |
| Ukumelana nobushushu emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isixhobo Sokufudumeza Esinyibilikisayo |
| Ubude betyhubhu | 300-7500mm |
| Ubude bentambo yeleti | 700-1000mm (ngokwesiko) |
| Iimvume | I-CE/ CQC |
| Uhlobo lwesiphelo | Yenzelwe wena |
| Ityhubhu yeHeater eNcibilikayo yeeTray zokuQokelela Amanzi isetyenziselwa ukunyibilikisa iqhwa lomoya, imilo yomfanekisoityhubhu yokufudumeza enyibilikisa umkhenkceUhlobo lwe-AA (ityhubhu ethe tye kabini), ubude betyhubhu ngokwezifiso buhambelana nobukhulu bomoya opholileyo wakho, isifudumezi sethu esinyibilikisa yonke into sinokwenziwa ngokwezifiso njengoko kufuneka. Ububanzi betyhubhu yesifudumezi sentsimbi engagqwaliyo bunokwenziwa nge-6.5mm okanye i-8.0mm, ityhubhu enenxalenye yentambo yentsimbi iya kuvalwa ngentloko yerabha. Kwaye imo inokwenziwa ngemo ye-U kunye nemo ye-L. Amandla etyhubhu yokufudumeza enyibilikayo aya kuveliswa yi-300-400W ngemitha. | |
Uqwalaselo lweMveliso
Izifudumezi ezinyibilikayo zenzelwe ngokukodwa ukujongana nengxaki yokusebenza kakuhle kwefriji okubangelwa kukunyibilikisa okunzima kwiintlobo ezahlukeneyo zeefriji kunye neekhabhathi zefriji. Ngokuphepha ukuqokelelana kweqhwa kwiikhoyili zokupholisa nakwezinye iindawo, ezi zifudumezi zibalulekile ekugcineni ukusebenza kakuhle nokusebenza kakuhle kweenkqubo zefriji. Izifudumezi ezinyibilikayo zenziwe ngeetyhubhu zentsimbi engagqwaliyo eqinileyo kwaye zinokugotywa zibe ziimo ezahlukeneyo ukuze zilungele ukusetyenziswa okuthile, okuqinisekisa ukufakwa okulula kunye nokusebenza okuphezulu.
Isifudumezi sokucoca umoya kwiModeli yokupholisa umoya
Umsebenzi weMveliso
Umsebenzi ophambili wetyhubhu yesifudumezi esinyibilikisayo kukuthintela i-evaporator ukuba ingabi shushu, ngaloo ndlela kuphuculwe isiphumo sokupholisa sesixhobo sokufudumeza kunye nokunciphisa ukusetyenziswa kwamandla. Kwizixhobo zokufudumeza ezifana noomatshini bomoya obandayo wokugcina ubushushu kunye neekhabhathi zokubonisa ezifrijiweyo, umphezulu we-evaporator uthambekele ekuqandeni. Iqabaka liya kwenza umjelo wokuhamba ube mxinwa, linciphise umthamo womoya, kwaye livale ngokupheleleyo i-evaporator, nto leyo echaphazela kakhulu ukuhamba komoya kwaye ibangele ukwehla okukhulu kwesiphumo sokupholisa kunye nokwanda kokusetyenziswa kombane. Ukusombulula le ngxaki, indlela eqhelekileyo kukusebenzisa i-electrical heat defrosting, kusetyenziswa i-defrost heating tube ukufudumeza iqabaka kumphezulu we-evaporator, okwenza ukuba inyibilike, ngaloo ndlela kufezekiswa injongo yokunyibilikisa.
Inkqubo yeMveliso
Inkonzo
Phuhlisa
ndifumene iinkcukacha zemveliso, umzobo, kunye nemifanekiso
Iingcaphuno
Umphathi uphendula umbuzo emva kweeyure ezi-1-2 aze athumele ikowuteshini
Iisampulu
Iisampulu zasimahla ziya kuthunyelwa ukuze kuhlolwe umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba kuveliswe i-bluk
Imveliso
qinisekisa iinkcukacha zeemveliso kwakhona, uze ulungiselele imveliso
Umyalelo
Faka iodolo wakuba uqinisekisile iisampulu
Uvavanyo
Iqela lethu le-QC liza kuhlolwa umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba zithunyelwe
Ukupakisha
ukupakisha iimveliso njengoko kufuneka
Iyalayisha
Ilayisha iimveliso ezilungele ukulayishwa kwisikhongozeli somthengi
Ukwamkela
Ndikufumene iodolo yakho
Kutheni Ukhetha Thina
•Iminyaka engama-25 yokuthumela ngaphandle kunye namava angama-20 okuvelisa
•Umzi-mveliso ugubungela indawo emalunga ne-8000m²
•Ngowama-2021, zonke iintlobo zezixhobo zemveliso eziphambili zatshintshwa, kubandakanya umatshini wokuzalisa umgubo, umatshini wokunciphisa imibhobho, izixhobo zokugoba imibhobho, njl.njl.,
•imveliso yemihla ngemihla ephakathi imalunga ne-15000pcs
• Abathengi abahlukeneyo beCooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuxhomekeke kwimfuno yakho
Isatifikethi
Iimveliso eziNxulumeneyo
Umfanekiso weFektri
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














