Iiparamente zeMveliso
| Igama leMveliso | I-Defrost Heater Tube Metal MABE-Ukumelana neFriji |
| Ukumelana nobushushu bemeko yomswakama | ≥200MΩ |
| Emva kovavanyo lobushushu obufumileyo, ukumelana nobushushu | ≥30MΩ |
| Ukuvuza kweMo yoBume bokuFudumala | ≤0.1mA |
| Umthwalo womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi betyhubhu | 6.5mm |
| Imilo | iqonde, imilo ye-U, imilo ye-W, njl. |
| I-voltage enganyangekiyo emanzini | 2,000V/min (ubushushu obuqhelekileyo bamanzi) |
| Ukumelana nobushushu emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isixhobo Sokufudumeza Esinyibilikisayo |
| Ubude betyhubhu | 300-7500mm |
| Ubude bentambo yeleti | 700-1000mm (ngokwesiko) |
| Iimvume | I-CE/ CQC |
| Uhlobo lwesiphelo | Yenzelwe wena |
| Ityhubhu ye-heater yokunyibilikisa isinyithi isetyenziselwa iindawo zefriji ze-MABE, ububanzi betyhubhu yi-6.5mm kwaye ubude betyhubhu buyi-35cm, 38cm, 41cm, 46cm, 52cm, 56cm njalo njalo. Ubude bokumelana ne-heater yokunyibilikisa iqhwa bunokwenziwa ngokwezifiso, i-voltage ingenziwa ibe yi-110-230V. | |
Uqwalaselo lweMveliso
Tshintsha ukumelana nefriji yakho yeMabe-Patrick ngeheater enyibilikisayo. Iyahambelana neempawu zeMabe kunye nePatrick. Gcina ifriji yakho isebenza kakuhle ngale nxalenye ikumgangatho ophezulu.
Le nxalenye yetyhubhu yokufudumeza e-deforst yenzelwe ngokukodwa iifriji zikaMabe noPatrick, ukuqinisekisa ukuhambelana nokusebenza kakuhle. Ubume kunye nobude be-heater enyibilikayo buyenza ifaneleke kwiimodeli ezahlukeneyo kwezi bhrendi. Olu xhathiso yinxalenye ethembekileyo yokugcina ukusebenza kwefriji yakho.
Isifudumezi sokucoca umoya kwiModeli yokupholisa umoya
Iingenelo zeMveliso
1. Izifudumezi zokunyibilikisa iqhwa kwigumbi elibandayo zisetyenziswa kakhulu kwizixhobo zokufriji ezifana nezipholileyo zomoya, iifriji, iifriji, njl.
2. Ine-insulation efanelekileyo kwaye ayingeni manzi.
3. Ukuveliswa kwetyhubhu yeheater enyibilikisa iqhwa kusetyenziswa intsimbi engagqwaliyo engu-304, enomhlwa olungileyo.
4. Iinkcukacha zefriji yokunyibilikisa i-heater (ububanzi betyhubhu, imilo, ubude, amandla kunye ne-voltage) zingenziwa ngokwezifiso ngokweemfuno zomthengi.
JINGWEI Wokshop
Inkqubo yeMveliso
Inkonzo
Phuhlisa
ndifumene iinkcukacha zemveliso, umzobo, kunye nemifanekiso
Iingcaphuno
Umphathi uphendula umbuzo emva kweeyure ezi-1-2 aze athumele ikowuteshini
Iisampulu
Iisampulu zasimahla ziya kuthunyelwa ukuze kuhlolwe umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba kuveliswe i-bluk
Imveliso
qinisekisa iinkcukacha zeemveliso kwakhona, uze ulungiselele imveliso
Umyalelo
Faka iodolo wakuba uqinisekisile iisampulu
Uvavanyo
Iqela lethu le-QC liza kuhlolwa umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba zithunyelwe
Ukupakisha
ukupakisha iimveliso njengoko kufuneka
Iyalayisha
Ilayisha iimveliso ezilungele ukulayishwa kwisikhongozeli somthengi
Ukwamkela
Ndikufumene iodolo yakho
Kutheni Ukhetha Thina
•Iminyaka engama-25 yokuthumela ngaphandle kunye namava angama-20 okuvelisa
•Umzi-mveliso ugubungela indawo emalunga ne-8000m²
•Ngowama-2021, zonke iintlobo zezixhobo zemveliso eziphambili zatshintshwa, kubandakanya umatshini wokuzalisa umgubo, umatshini wokunciphisa imibhobho, izixhobo zokugoba imibhobho, njl.njl.,
•imveliso yemihla ngemihla ephakathi imalunga ne-15000pcs
• Abathengi abahlukeneyo beCooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuxhomekeke kwimfuno yakho
Isatifikethi
Iimveliso eziNxulumeneyo
Umfanekiso weFektri
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314















