| Igama leMveliso | Nciphisa iHeater Tube |
| Ukumelana nobushushu bemeko yomswakama | ≥200MΩ |
| Emva kovavanyo lobushushu obufumileyo, ukumelana nobushushu | ≥30MΩ |
| Ukuvuza kweMo yoBume bokuFudumala | ≤0.1mA |
| Umthwalo womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi betyhubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njl. |
| Imilo | iqonde, imilo ye-U, imilo ye-W, njl. |
| I-voltage enganyangekiyo emanzini | 2,000V/min (ubushushu obuqhelekileyo bamanzi) |
| Ukumelana nobushushu emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isixhobo Sokufudumeza Esinyibilikisayo |
| Ubude betyhubhu | 300-7500mm |
| Ubude bentambo yeleti | 700-1000mm (ngokwesiko) |
| Iimvume | I-CE/ CQC |
| Uhlobo lwesiphelo | Yenzelwe wena |
| I-JINGWEI heater ngumvelisi we-defrost heater yobungcali, sineminyaka engaphezu kwama-25 sikwi-designed element yokufudumeza enyibilikayo, imilo yethu ine-single tube defrost heater, i-double tube defrost heater (AA TYPE). U shape, okanye nayiphi na enye imo ekhethekileyo eyenziwe ngokwezifiso. Amandla etyhubhu ye-defrot heater amalunga ne-300-400W ngemitha nganye, kwaye amandla angenziwa ngokwezifiso ngokweemfuno. Siza kusebenzisa indlela yokutywina ngetyhubhu kunye nenxalenye edibeneyo yentambo yelead, ngale ndlela sinomsebenzi ongcono wokungena kwamanzi. | |
Ityhubhu yeheater yokunyibilikisa yinto yokufudumeza yombane eyenzelwe kwaye yenzelwe zonke iintlobo zezixhobo zokufrijisa ezifana nendawo yokugcina izinto ezibandayo, indawo yokugcina izinto ezibandayo, iikhabhathi zokubonisa, iikhabhathi zesiqithi njalo njalo. Iheater yokunyibilikisa ingafakwa ngokulula kwiiphiko ze-air cooler kunye ne-condenser, kunye ne-chassis ye-water collector, ukuze kugqitywe umsebenzi wokunyibilikisa izinto.
Ityhubhu yokufudumeza enyibilikayo inefuthe elihle lokunyibilikisa nokufudumeza, iipropati zombane ezizinzileyo, ukumelana nobushushu obuphezulu, ukumelana nokugqwala, ukumelana nokwaluphala, amandla aphezulu okugqithisa, umbane omncinci ovuzayo, uzinzile kwaye uthembekile, ubomi benkonzo ende.
Izifudumezi ezinyibilikisayo zenziwe nge-incolo840, 800, intsimbi engatyiwayo 304, 321, 310S, i-aluminium sheathing kunye nezinye izinto. Kukwakho neendlela ezininzi ezahlukeneyo zokuphelisa ezikhoyo (ezifana nentloko yerabha, ityhubhu eshwabeneyo). Izifudumezi ezinyibilikisayo zinokwenziwa ngokwezifiso ngeemilo ezahlukeneyo kunye nobukhulu ngokweemfuno zabathengi.
1. Iityhubhu zokufudumeza ezinyibilikayo zisetyenziswa kakhulu kwizixhobo zokufudumeza ezifana nee-air coolers, iifriji, iifriji, njl.njl.
2. Ine-insulation efanelekileyo kwaye ayingeni manzi.
3. Ukuveliswa kwe-defrost heating element kusetyenziswa intsimbi engagqwaliyo engu-304 njengesixhobo sepayipi yangaphandle, esinomhlwa olungileyo.
4. Ngokubanzi, isifudumezi esinyibilikayo sisetyenziswa ngonyango lokufuma kwe-oven, umbala u-beige, ungafakwa kubushushu obuphezulu, umbala womphezulu wetyhubhu yokufudumeza yombane umnyama okanye uluhlaza okotshani.
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314













