Iiparamente zeMveliso
| Igama leMveliso | Intambo yokuFudumeza yeFriji yokuNyukisa |
| Izinto zokuvala ubushushu | Irabha ye-silicone |
| Ububanzi bentambo | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, njl. |
| Ubude bokufudumeza | eyenziwe ngokwezifiso |
| Ubude bentambo yeleti | 1000mm, okanye ngokwezifiso |
| Umbala | mhlophe, ngwevu, bomvu, luhlaza okwesibhakabhaka, njl. |
| I-MOQ | 100pcs |
| I-voltage enganyangekiyo emanzini | 2,000V/min (ubushushu obuqhelekileyo bamanzi) |
| Ukumelana nobushushu emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | nyibilikisa ucingo lokufudumeza |
| Isiqinisekiso | CE |
| Iphakheji | isifudumezi esinye esinebhegi enye |
| Ukunyibilikaubude bentambo yokufudumeza efrijini,i-voltage kunye namandla zingenziwa ngokwezifiso njengoko kufuneka. Ububanzi bentambo bunokukhethwa buyi-2.5mm, 3.0mm, 3.5mm, kunye ne-4.0mm. Umphezulu wentambo unokuba yiglasi ye-firber ephothiweyo, i-aluminiyam okanye intsimbi engatyiwayo. Inyibilikisa i-wire heaterInxalenye yokufudumeza enesixhobo sokuxhuma ucingo oluphambili ingatywinwa ngentloko yerabha okanye ityhubhu encibilikayo enodonga oluphindwe kabini, ungakhetha ngokweemfuno zakho zokusebenzisa. | |
Uqwalaselo lweMveliso
Xa ifriji isebenza, kuba ubushushu be-evaporator buphantsi, umphunga wamanzi emoyeni uya kujika ube ngumphezulu we-evaporator ukuze wenze iqabaka. Ekuhambeni kwexesha, ezi cream ziya kuqokelelana zibe nkulu, nto leyo echaphazela ukusebenza kakuhle kwefriji. Ukusombulula le ngxaki, iifriji zihlala zixhotyiswe ngeenkqubo zokunyibilikisa. Njengenxalenye yenkqubo yokunyibilikisa,intambo yokufudumeza yefriji yombaneingafudumeza kwaye inyibilikise iqabaka kwi-evaporator emva kombane, ukuze kufezekiswe injongo yokunyibilikisa.
Umsebenzi weMveliso
Ucingo lokufudumeza oluyifreyimu yomnyango obandayoayinamandla ixesha elide. Umgaqo osebenzayo wenyibilikisa i-wire heaterisekelwe kumthetho kaJoule, othi umbane uguqula amandla ombane abe ngamandla obushushu. Ukufudumeza ngombane kuthetha ukuba emva kokuba umbane udlule kwi-conductor, umbane uya kuvelisa ubushushu obuthile kwaye udluliselwe yi-conductor.ucingo lwe-heater yocango olunyibilikisa umkhenkcengokwayo yi-conductor yesinyithi, kwaye iya kukhupha ubushushu emva kokuba inikwe amandla, ngaloo ndlela inika ubushushu bokunyibilikisa umngxuma wocango oqandisiweyo kwaye ithintele umngxuma wocango ukuba ungabanda. Emva kokuba ucingo lokufudumeza lombane lunikwe amandla kangangexesha elithile, luya kunqumla ngokuzenzekelayo umbane. Umgca wokufudumeza uya kubamba ubushushu kangangexesha elithile, kwaye emva kokuba ubushushu buhlile, kufuneka buphinde bunikwe amandla okufudumeza.
Umfanekiso weFektri
Inkqubo yeMveliso
Inkonzo
Phuhlisa
ndifumene iinkcukacha zemveliso, umzobo, kunye nemifanekiso
Iingcaphuno
Umphathi uphendula umbuzo emva kweeyure ezi-1-2 aze athumele ikowuteshini
Iisampulu
Iisampulu zasimahla ziya kuthunyelwa ukuze kuhlolwe umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba kuveliswe i-bluk
Imveliso
qinisekisa iinkcukacha zeemveliso kwakhona, uze ulungiselele imveliso
Umyalelo
Faka iodolo wakuba uqinisekisile iisampulu
Uvavanyo
Iqela lethu le-QC liza kuhlolwa umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba zithunyelwe
Ukupakisha
ukupakisha iimveliso njengoko kufuneka
Iyalayisha
Ilayisha iimveliso ezilungele ukulayishwa kwisikhongozeli somthengi
Ukwamkela
Ndikufumene iodolo yakho
Kutheni Ukhetha Thina
•Iminyaka engama-25 yokuthumela ngaphandle kunye namava angama-20 okuvelisa
•Umzi-mveliso ugubungela indawo emalunga ne-8000m²
•Ngowama-2021, zonke iintlobo zezixhobo zemveliso eziphambili zatshintshwa, kubandakanya umatshini wokuzalisa umgubo, umatshini wokunciphisa imibhobho, izixhobo zokugoba imibhobho, njl.njl.,
•imveliso yemihla ngemihla ephakathi imalunga ne-15000pcs
• Abathengi abahlukeneyo beCooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuxhomekeke kwimfuno yakho
Isatifikethi
Iimveliso eziNxulumeneyo
Umfanekiso weFektri
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314













