| Igama leMveliso | Isifudumezi esinyibilikisa i-frosting heater ebanda |
| Ukumelana nobushushu bemeko yomswakama | ≥200MΩ |
| Emva kovavanyo lobushushu obufumileyo, ukumelana nobushushu | ≥30MΩ |
| Ukuvuza kweMo yoBume bokuFudumala | ≤0.1mA |
| Umthwalo womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi betyhubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njl. |
| Imilo | iqonde, imilo ye-U, imilo ye-W, njl. |
| I-voltage enganyangekiyo emanzini | 2,000V/min (ubushushu obuqhelekileyo bamanzi) |
| Ukumelana nobushushu emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isixhobo Sokufudumeza Esinyibilikisayo |
| Ubude betyhubhu | 300-7500mm |
| Ubude bentambo yeleti | 700-1000mm (ngokwesiko) |
| Iimvume | I-CE/ CQC |
| Uhlobo lwesiphelo | Yenzelwe wena |
| Iityhubhu yokufudumeza ebandayo yokunyibilikisa umkhenkceUbume bungenziwa bube yi-U shape, ityhubhu ethe tye kabini, ubude kunye namandla zenziwe ngokwezifiso ngokweemfuno zomthengi. Ububanzi betyhubhu bunokukhethwa bube yi-6.5mm okanye i-8.0mm. Amandla eityhubhu yokufudumeza enyibilikisa umkhenkceidla ngokuba yi-300-400W ngemitha nganye, kwaye inxalenye edibanisayo yetyhubhu yokufudumeza kunye nomgca wokuphuma ivalwe ngentloko yerabha eshushu, enokumelana ngcono namanzi. | |
Isifudumezi sokucoca i-frost evenkileni ebandayosisifudumezi esisetyenziselwa ukuthintela iqhwa kunye ne-icing, esidla ngokusetyenziswa kwiziqandisi, kwizikhenkcezisi, kwizikhenkcezisi, kwizikhenkcezisi nakwezinye iindawo.ityhubhu yokufudumeza enyibilikisa umkhenkceikakhulu yenziwe ngepayipi yentsimbi engagqwaliyo, ucingo lokufudumeza ngombane kunye nomgubo we-magnesium oxide oguqulweyo okristale, onokunyusa ubushushu bomphezulu ngokukhawuleza ukuthintela amathontsi amanzi ekuqandeni nasekubunjweni kweqabaka. Ubude, imilo kunye nobukhuluisifudumezi sokucoca ulweloingenziwa ngokwezifiso ngokweemfuno zabathengi.isifudumezi sokucoca ifrijiingafakwa kwi-anneal kubushushu obuphezulu. Emva kokufakwa kwi-anneal, umphezulu wetyhubhu yokufudumeza uba luhlaza okwesibhakabhaka.
Iinkcukacha zeityhubhu yokufudumeza yevenkile ebandayoikakhulu zixhomekeke kububanzi betyhubhu, ubude, i-voltage, amandla kunye nezinye iiparameter.
1. Ububanzi betyhubhu: 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njl.
2. Ubude: Ngokwemeko yokwenyani yesicelo ukumisela, ngelixa ucinga ngomgama phakathi kweendawo kunye neemfuno zokufakela.
3. I-Voltage: ngokubanzi yi-110V okanye i-220V.
4, amandla: ngokwemfuneko yokutshisa indawo kunye notshintsho lobushushu ukuze kuchongwe, ngokubanzi phakathi kwe-300-400W/m2.
Ezi parameters zingasentla zinokulungiswa kwaye zibalwe ngokwesicelo esithile ukuze kuhlangatyezwane neemfuno zamasimi ahlukeneyo.
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314













