Iiparamente zeMveliso
| Igama leMveliso | Iyunithi yokunyibilikisa iindawo ezipholileyo ze-Tubular Heater |
| Ukumelana nobushushu bemeko yomswakama | ≥200MΩ |
| Emva kovavanyo lobushushu obufumileyo, ukumelana nobushushu | ≥30MΩ |
| Ukuvuza kweMo yoBume bokuFudumala | ≤0.1mA |
| Umthwalo womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi betyhubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njl. |
| Imilo | iqonde, imilo ye-U, imilo ye-W, njl. |
| I-voltage enganyangekiyo emanzini | 2,000V/min (ubushushu obuqhelekileyo bamanzi) |
| Ukumelana nobushushu emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isixhobo Sokufudumeza Esinyibilikisayo |
| Ubude betyhubhu | 300-7500mm |
| Ubude bentambo yeleti | 700-1000mm (ngokwesiko) |
| Iimvume | I-CE/ CQC |
| Uhlobo lwesiphelo | Yenzelwe wena |
| Iisifudumezi setyhubhu seyunithi epholileyoIsetyenziselwa ukunyibilikisa umoya opholileyo kunye nefriji/ifriji, ubude betyhubhu buhambelana nobukhulu befriji yakho, isifudumezi sethu esinyibilikisayo singenziwa ngokwezifiso njengoko kufuneka. Iityhubhu yeheater yokunyibilikisa ubushushu begumbi elibandayoububanzi bungenziwa nge-6.5mm, 8.0mm kunye ne-10.7mm, imilo kunye nobukhulu bunokwenziwa ngokwezifiso ngokweemfuno zomthengi.isifudumezi sokucoca ulweloItyhubhu ingongezwa isiphelo sendlela, esifana nesiphelo sendlela esingu-6.3mm okanye isiphelo sendlela somfazi/indoda. | |
Uqwalaselo lweMveliso
Izinto eziphambili zeizifudumezi zetyhubhu ezinyibilikisa umkhenkceyi-modified magnesium oxide powder, i-stainless steel pipe, kunye ne-electromagnetic alloy wire. I-Magnesium oxide powder yazalisa indawo eshiywe yi-electric heating wire, esasazwa nge-axial embindini we-stainless steel pipe kwaye inomoya ofudumeleyo kunye nobushushu obuhle. Rhoqo, i-silicone okanye i-ceramic seals zisetyenziswa kuzo zombini iziphelo ze-nozzle. Kuxhomekeke kwiimfuno zokusetyenziswa, i-isifudumezi sokucoca ifrijiItyhubhu inokugotywa ibe ziintlobo ngeentlobo zeemilo. Ilula kwaye kulula ukuyifaka nokuyiqhaqha. Ngenxa yenqanaba layo eliphezulu lokusebenza ngokuzenzekelayo,ityhubhu yokufudumeza igumbi elibandayoinokwenziwa ngokweemfuno zomthengi ngamnye. Ngaphezu koko, umgubo we-magnesium oxide obushushu obuphezulu wongezwa kwityhubhu yokufudumeza eqhaqhazelisa iqhwa efrijini ngexesha lokucubungula, nto leyo ethintela ukufudumeza komphezulu ukuba ungatshajwa ngelixa ityhubhu ifudunyezwa ngombane.
Isifudumezi sokucoca umoya kwiModeli yokupholisa umoya
Isicelo seMveliso
Iumbhobho wokufudumeza onyibilikisa iqhwaIhlala ixesha elide, inobushushu obuhle kwaye ayingeni manzi. Izinto zombhobho wangaphandle zihlala ziyintsimbi engagqwaliyo 304, inokumelana okuhle nokugqwala, ukusebenza okuzinzileyo, ukusebenza kombane okuphezulu, umthamo wokulayisha kakhulu, umsinga wokuvuza omncinci, ulungele ukusebenza kokunyibilikisa kwefriji, ifriji, ifriji kunye nezinye izixhobo zokufriji. Uyilo lweumbhobho wokufudumeza onyibilikisa iqhwaIthathela ingqalelo ipropati yokuvala kwindawo yokusebenza ebandayo nemanzi. I-seal yokucinezela irabha okanye umbhobho wokunciphisa ubushushu odonga oluphindwe kabini uyasetyenziswa ukuze unciphise, ukuqinisekisa ukusetyenziswa okuqhelekileyo kwizixhobo zokukhenkceza.
Inkqubo yeMveliso
Inkonzo
Phuhlisa
ndifumene iinkcukacha zemveliso, umzobo, kunye nemifanekiso
Iingcaphuno
Umphathi uphendula umbuzo emva kweeyure ezi-1-2 aze athumele ikowuteshini
Iisampulu
Iisampulu zasimahla ziya kuthunyelwa ukuze kuhlolwe umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba kuveliswe i-bluk
Imveliso
qinisekisa iinkcukacha zeemveliso kwakhona, uze ulungiselele imveliso
Umyalelo
Faka iodolo wakuba uqinisekisile iisampulu
Uvavanyo
Iqela lethu le-QC liza kuhlolwa umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba zithunyelwe
Ukupakisha
ukupakisha iimveliso njengoko kufuneka
Iyalayisha
Ilayisha iimveliso ezilungele ukulayishwa kwisikhongozeli somthengi
Ukwamkela
Ndikufumene iodolo yakho
Kutheni Ukhetha Thina
•Iminyaka engama-25 yokuthumela ngaphandle kunye namava angama-20 okuvelisa
•Umzi-mveliso ugubungela indawo emalunga ne-8000m²
•Ngowama-2021, zonke iintlobo zezixhobo zemveliso eziphambili zatshintshwa, kubandakanya umatshini wokuzalisa umgubo, umatshini wokunciphisa imibhobho, izixhobo zokugoba imibhobho, njl.njl.,
•imveliso yemihla ngemihla ephakathi imalunga ne-15000pcs
• Abathengi abahlukeneyo beCooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuxhomekeke kwimfuno yakho
Isatifikethi
Iimveliso eziNxulumeneyo
Umfanekiso weFektri
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














