Iiparamente zeMveliso
| Igama leMveliso | Iinxalenye zokunyibilikisa i-GL Braided Heating Wire Factory |
| Izinto zokuvala ubushushu | Irabha ye-silicone |
| Ububanzi bentambo | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, njl. |
| Ubude bokufudumeza | eyenziwe ngokwezifiso |
| Ubude bentambo yeleti | 1000mm, okanye ngokwezifiso |
| Umbala | mhlophe, bomvu, mthubi, njl.njl. |
| I-MOQ | 100pcs |
| I-voltage enganyangekiyo emanzini | 2,000V/min (ubushushu obuqhelekileyo bamanzi) |
| Ukumelana nobushushu emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | nyibilikisa ucingo lokufudumeza |
| Isiqinisekiso | CE |
| Iphakheji | isifudumezi esinye esinebhegi enye |
| Isifudumezi seJINGWEIifektri yentambo yokufudumeza eboyiweyo, ububanzi bentambo yeemveliso zomfanekiso yi-3.0mm ene-fiberglass braid, ubude kunye namandla e-heater yentambo zinokwenziwa ngokwezifiso ngokweemfuno zomthengi, ubude bentambo ye-lead yi-1000mm. Ububanzi bentambo bunokukhethwa yi-2.5mm, 3.0mm, 3.5mm, kunye ne-4.0mm. Umphezulu wentambo unokuba yi-aluminium ephothiweyo okanye intsimbi engatyiwayo. Inyibilikisa i-wire heaterInxalenye yokufudumeza enesixhobo sokuxhuma ucingo oluphambili ingatywinwa ngentloko yerabha okanye ityhubhu encibilikayo enodonga oluphindwe kabini, ungakhetha ngokweemfuno zakho zokusebenzisa. | |
Uqwalaselo lweMveliso
Ucingo lokufudumeza olulukiweyoIsekelwe kwintambo yokufudumeza yerabha yesilicone yokuqala ukongeza umaleko weglasi wefayibha eqhotsiweyo, umaleko we-aluminium braid kunye nomaleko we-braid yentsimbi engatyiwayo, ubushushu obufanayo, ukusebenza kakuhle kobushushu obuphezulu, ikakhulu yi-alloy heating wire kunye ne-silicone raber braid ephezulu yobushushu obuphezulu. Intambo yokufudumeza yesilicone ineempawu zesantya sokufudumeza esikhawulezayo, ubushushu obufanayo, ukusebenza kakuhle kobushushu obuphezulu kunye nokuqina okuhle. Intambo yeglasi yefayibha isongelwe ngentambo ye-resistance alloy okanye intambo enye (ezininzi) ye-resistance alloy njengentambo ephambili, kwaye umaleko ongaphandle ugqunywe ngumaleko we-silicone / PVC wentambo yokufudumeza. Intambo yokufudumeza yesilicone inokumelana okuhle kobushushu. Ingasetyenziswa ixesha elide kwi-150 ° C phantse akukho tshintsho ekusebenzeni. Ingasetyenziswa rhoqo iiyure ezili-10,000 kwi-200 ℃. Ukufudumeza, ukuxuba kunye nokufakelwa kwe-insulation yemibhobho, iitanki, iitowers kunye neetanki zezixhobo zoshishino xa kukho iigesi ezimanzi nezingenaziqhushumbisi zinokugotywa ngqo kumphezulu wenxalenye efudunyezwayo.
Uphawu lweMveliso
1. Izinto zocingo lokufudumeza: iConstantan, iConstantan, i-zinc white copper, i-nickel-chromium okanye i-copper-nickel alloy;
2. Ulwakhiwo lwentambo eshushu: intambo eshushu ye-silicone single core, intambo eshushu ye-silicone multi-core, intambo eshushu ye-silicone single core spiral;
3. Inkqubo yokujika kwangaphakathi kwentambo eshushu: intambo yokufudumeza ibotshelelwe kwifayibha yeglasi;
4. Imigangatho yovavanyo lwemveliso: Imigangatho enxulumene ne-UL758 yocingo olushushu;
5. Uvavanyo lokugoba kwemveliso: ngaphezulu kwezihlandlo ezingama-5000, akukho nto ingaqhelekanga (uvavanyo ngokwemigangatho yovavanyo lwe-UL, i-IEC);
6. Uvavanyo lokujika kwemveliso: ngaphezulu kwezihlandlo ezingama-25,000, akukho nto ingaqhelekanga (uvavanyo ngokwemigangatho yovavanyo lwe-UL, i-IEC).
Umfanekiso weFektri
Inkqubo yeMveliso
Inkonzo
Phuhlisa
ndifumene iinkcukacha zemveliso, umzobo, kunye nemifanekiso
Iingcaphuno
Umphathi uphendula umbuzo emva kweeyure ezi-1-2 aze athumele ikowuteshini
Iisampulu
Iisampulu zasimahla ziya kuthunyelwa ukuze kuhlolwe umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba kuveliswe i-bluk
Imveliso
qinisekisa iinkcukacha zeemveliso kwakhona, uze ulungiselele imveliso
Umyalelo
Faka iodolo wakuba uqinisekisile iisampulu
Uvavanyo
Iqela lethu le-QC liza kuhlolwa umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba zithunyelwe
Ukupakisha
ukupakisha iimveliso njengoko kufuneka
Iyalayisha
Ilayisha iimveliso ezilungele ukulayishwa kwisikhongozeli somthengi
Ukwamkela
Ndikufumene iodolo yakho
Kutheni Ukhetha Thina
•Iminyaka engama-25 yokuthumela ngaphandle kunye namava angama-20 okuvelisa
•Umzi-mveliso ugubungela indawo emalunga ne-8000m²
•Ngowama-2021, zonke iintlobo zezixhobo zemveliso eziphambili zatshintshwa, kubandakanya umatshini wokuzalisa umgubo, umatshini wokunciphisa imibhobho, izixhobo zokugoba imibhobho, njl.njl.,
•imveliso yemihla ngemihla ephakathi imalunga ne-15000pcs
• Abathengi abahlukeneyo beCooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuxhomekeke kwimfuno yakho
Isatifikethi
Iimveliso eziNxulumeneyo
Umfanekiso weFektri
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














