| Igama leMveliso | I-DG47-00038B Bake Element ye-Samsung Oven Tubular Heater |
| Inombolo yendawo | DG47-00038B |
| Ububanzi betyhubhu | 6.5mm |
| I-Voltage | 115V |
| Imilo | Imilo ka-M |
| Imodeli yesiphelo | 6.3mm |
| Ubungakanani | yenzelwe njengesampulu yokuqala |
| I-MOQ | 100pcs |
| Ixabiso leyunithi ye-EXW | I-USD4.5 ngesiqwenga ngasinye kwi-100pcs, ixabiso liza kuba liphantsi kakhulu |
| Iphakheji | isifudumezi esinye esinebhegi enye Ibhokisi enye engama-35 (ubungakanani bebhokisi: 63 * 54 * 31cm) |
| Izinto eziphathekayo | intsimbi engatyiwayo 304 |
| Umbala wetyhubhu | luhlaza obumnyama |
| 1. I-heater ye-oven tubular isetyenziselwa i-Samsung bake, kwaye inombolo yenxalenye ye-bake element yi-DG47-00038B, ububanzi betyhubhu yi-6.5mm kwaye imilo ye-heater yi-M. 2. Ubungakanani betyhubhu yokufudumeza ye-oveni bulungiselelwe njengesampulu yokuqala, kwaye ityhubhu iyatshixwa, ukuze umbala wetyhubhu ube luhlaza okwesibhakabhaka. 3. Ityhubhu yethu yokufudumeza yombane isetyenziswa yintsimbi engagqwaliyo engu-304, sikwanayo nentsimbi engagqwaliyo engu-321 kunye neminye imigangatho engcono. Ubungakanani bento yokufudumeza bunokwenziwa ngokwezifiso ngokweemfuno zomthengi. | |
Le nto yokufudumeza yombane yentsimbi engagqwaliyo engu-304 inokufudumala umoya, isikhunta sesinyithi, kunye nolwelo olwahlukeneyo. Ityhubhu yokufudumeza ye-oven yombane ineqokobhe lentsimbi engagqwaliyo engu-304, izitywina ezimbini ze-silicone okanye ze-ceramic eziphelweni, kunye nokusasazwa kwe-axial ephakathi kwe-spiral electrothermal alloy wire (i-nickel chromium, i-iron chromium alloy). Isithuba sizaliswe yi-insulation elungileyo kunye ne-thermal conductivity ye-magnesium oxide. Ityhubhu yentsimbi engagqwaliyo engenamthungo, enganyangekiyo kubushushu obuphezulu inokusasazwa ngokulinganayo kwe-anode wire enobushushu obuphezulu, kwaye indawo engenanto igcwele kakhulu yi-crystalline magnesium oxide powder, eneempawu ezilungileyo zokukhusela kunye ne-thermal conductivity. Olu lwakhiwo lushushu ngokulinganayo, lusebenza kakuhle kubushushu, kwaye luphucukile. I-crystalline MgO powder ivumela ubushushu obuveliswa yi-anode wire enobushushu obuphezulu ukuba busasazeke kumphezulu wetyhubhu yesinyithi, emva koko ifuduselwe emoyeni okanye kwiindawo ezishushu ukuze kufezekiswe injongo yokufudumeza.
1. Isetyenziselwa ukomisa umthi, iphepha, ukuprinta nokudaya, ipeyinti, njl.njl., ngeetyhubhu zokufudumeza ezinamafin.
2. Ii-oven zombane ezinobushushu obuphantsi ezifana nee-oven zombane zoshishino ezinomoya ojikelezayo, ii-oven zombane, njl.njl.
3. Kwishishini lokutya, ukubhaka izonka ezahlukeneyo, iibhisikithi kunye neepastries.
4. Izixhobo ezahlukeneyo zokufudumeza zombane zasekhaya kubomi bemihla ngemihla, ezifana nesitovu sombane, i-oveni yombane, isitofu serayisi, ipani yokuqhotsa yombane, ipani yokuqhotsa yombane, isifudumezi samanzi, i-ayini yombane kunye nezinye iimveliso.
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.














