Iiparamente zeMveliso
| Igama leMveliso | Isixhobo sokufudumeza i-oven esingu-6.5MM Dia |
| Ukumelana nobushushu bemeko yomswakama | ≥200MΩ |
| Emva kovavanyo lobushushu obufumileyo, ukumelana nobushushu | ≥30MΩ |
| Ukuvuza kweMo yoBume bokuFudumala | ≤0.1mA |
| Umthwalo womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi betyhubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njl. |
| Imilo | iqonde, imilo ye-U, imilo ye-W, njl. |
| I-voltage enganyangekiyo | 2,000V/ngomzuzu |
| Ukumelana nobushushu emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isixhobo Sokufudumeza I-Oven |
| Ubude betyhubhu | 300-7500mm |
| Imilo | eyenziwe ngokwezifiso |
| Iimvume | I-CE/ CQC |
| Uhlobo lwesiphelo | Yenzelwe wena |
| IIsixhobo sokufudumeza i-oven esingu-6.5MM Diaisetyenziselwa i-microwave, isitovu, i-grill yombane. Imilo ye-heater ye-oven ingenziwa ngokwezifiso njengemizobo okanye iisampulu zomthengi. Ububanzi betyhubhu bunokukhethwa yi-6.5mm, 8.0mm okanye 10.7mm. I-JINGWEI HEATER yifektri yobungcali yeetyhubhu zokufudumeza, i-voltage kunye namandla ayointo yokufudumeza i-oveningenziwa ngokwezifiso njengoko kufuneka. Kwaye ityhubhu ye-oven heating element ingafakwa kwi-anneal, umbala wetyhubhu uya kuba luhlaza okwesibhakabhaka emva kokuyifaka kwi-anneal. Sineentlobo ezininzi zeemodeli zesiphelo, ukuba ufuna ukongeza isiphelo, kufuneka usithumelele inombolo yemodeli kuqala. | |
Uqwalaselo lweMveliso
Izinto zokufudumeza i-oven esitovini zihlala zineentlobo ezine: iityhubhu zokufudumeza zentsimbi engagqwaliyo, iityhubhu ze-quartz, iityhubhu ze-halogen, kunye neetyhubhu zokufudumeza ukukhanya kwe-infrared. Ngoku siveliswa ityhubhu yokufudumeza i-oven yentsimbi engagqwaliyo, Isebenzisa iingcingo ze-nickel-chromium ezikumgangatho ophezulu ukusasaza ubushushu ngokulinganayo kwi-oven. I-insulation yangaphakathi isebenzisa i-magnesium oxide yeklasi A ecocekileyo ukuqinisekisa ukudluliselwa kobushushu kunye nokumelana nobushushu. I-element yokufudumeza i-oven iya kufudunyezwa emoyeni ize emva koko iyile i-element yokufudumeza i-oven yesitovu ibe kumgangatho ophezulu.
Iimpawu zeMveliso
1. I-MOQ ephantsi: Ingahlangabezana kakuhle neshishini lakho lokuthengisa.
2. I-OEM Yamkelwe: Singavelisa naluphi na uyilo lwakho logama nje usinike umzobo.
3. Inkonzo Elungileyo: Siphatha abathengi njengabahlobo.
4. Umgangatho Olungileyo: Sinenkqubo yokulawula umgangatho engqongqo. Sinodumo oluhle kwimarike yabangaphandle.
5. Ukuhanjiswa Okukhawulezayo Nexabiso Eliphantsi: Sinesaphulelo esikhulu esivela kumthengisi (Isivumelwano Eside).
Into yokufudumeza i-oven yesitovu ineetyhubhu ezi-6 kunye neetyhubhu ezi-4, kodwa iityhubhu ezi-4 azinazo iityhubhu eziphezulu nezisezantsi, kwaye iityhubhu ezi-6 zineetyhubhu eziphezulu nezisezantsi zokufudumeza. Xa kuthelekiswa ne-oven eneetyhubhu ezi-4, ukusasazwa kobushushu be-oven eneetyhubhu ezi-6 kuyafana ngakumbi, kwaye impazamo yobushushu iyonke ayinkulu. Ukutya okuphumayo kuphezulu, umthamo we-oven mkhulu, kodwa ixabiso liphezulu. I-oven eneetyhubhu ezi-4 inomthamo omncinci, kwaye ubushushu obungaphakathi kwebhokisi buya kuba phezulu, kwaye impazamo yobushushu iya kuba nkulu, nto leyo engayi kunceda umbala womphezulu wokutya. Kodwa ixabiso lifikeleleka ngakumbi.
Inkqubo yeMveliso
Inkonzo
Phuhlisa
ndifumene iinkcukacha zemveliso, umzobo, kunye nemifanekiso
Iingcaphuno
Umphathi uphendula umbuzo emva kweeyure ezi-1-2 aze athumele ikowuteshini
Iisampulu
Iisampulu zasimahla ziya kuthunyelwa ukuze kuhlolwe umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba kuveliswe i-bluk
Imveliso
qinisekisa iinkcukacha zeemveliso kwakhona, uze ulungiselele imveliso
Umyalelo
Faka iodolo wakuba uqinisekisile iisampulu
Uvavanyo
Iqela lethu le-QC liza kuhlolwa umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba zithunyelwe
Ukupakisha
ukupakisha iimveliso njengoko kufuneka
Iyalayisha
Ilayisha iimveliso ezilungele ukulayishwa kwisikhongozeli somthengi
Ukwamkela
Ndikufumene iodolo yakho
Kutheni Ukhetha Thina
•Iminyaka engama-25 yokuthumela ngaphandle kunye namava angama-20 okuvelisa
•Umzi-mveliso ugubungela indawo emalunga ne-8000m²
•Ngowama-2021, zonke iintlobo zezixhobo zemveliso eziphambili zatshintshwa, kubandakanya umatshini wokuzalisa umgubo, umatshini wokunciphisa imibhobho, izixhobo zokugoba imibhobho, njl.njl.,
•imveliso yemihla ngemihla ephakathi imalunga ne-15000pcs
• Abathengi abahlukeneyo beCooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuxhomekeke kwimfuno yakho
Isatifikethi
Iimveliso eziNxulumeneyo
Umfanekiso weFektri
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














