Uqwalaselo lweMveliso
Ityhubhu yesifudumezi sokuntywilisela itanki yamanzi yahlulwe ngokubanzi yaba ziiflanges ezinemisonto kunye neeflanges ezisicaba. Ubukhulu obuqhelekileyo beeflanges ezinemisonto yi-intshi e-1, i-intshi e-1.2, i-intshi e-1.5 kunye nee-intshi ezi-2, kwaye zisetyenziswa kakhulu ekufudumaleni kwamandla aphantsi, kunye noseto lwamandla oluhlala luqala kwii-kilowatts ezininzi ukuya kwi-kilowatts ezilishumi. Iiflanges ezisicaba ziyafumaneka ngobukhulu ukusuka kwi-DN10 ukuya kwi-DN1200, kwaye amandla ahlukeneyo anokuyilwa ngokweemfuno zabathengi. Ngokubanzi, iityhubhu zokufudumeza zokuntywilisela zeflanges ezinamandla amakhulu zisebenzisa iiflanges ezisicaba, ezinamandla aqala kwii-kilowatts ezininzi ukuya kwii-kilowatts ezingamakhulu. Zinamandla aphezulu omphezulu, aphindwe kabini ukuya kane umthwalo womphezulu wokufudumeza komoya.
Ityhubhu yesifutho setanki yamanzi esijikiweyo sisixhobo sombane esisetyenziselwa ukufudumeza ulwelo olufana namanzi, ioyile okanye ezinye izinto. Idla ngokufakwa kwiitanki zamanzi okanye kwiitanki zokugcina. Ifakwe kwitanki yamanzi ngoqhagamshelo lweflange, isebenza kakuhle ekufudumaleni, ifakelwa lula kwaye ihlala ixesha elide.
Iityhubhu zesifudumezi sokuntywilisela itanki yamanzi zihlala zenziwe ziityhubhu zokufudumeza ezimile okwe-U ezi-3, 6, 9, 12, 15 okanye ngaphezulu ezidityaniswe kwi-flange ethe tyaba nge-argon arc welding. Ezi tyhubhu zokufudumeza zihlala ziyilwe njengeetyhubhu zokufudumeza zombane ezinamandla aphezulu kwaye zisetyenziswa kakhulu kwiitanki zamanzi, kwiibhoyila zombane, kwii-solar assistant heat heat furnaces nakwezinye iimeko zokufudumeza kolwelo.
Iiparamente zeMveliso
| Igama leMveliso | Ityhubhu yeHeater yokuntywiliselwa kombane yeDN40 yeTanki yamanzi |
| Ukumelana nobushushu bemeko yomswakama | ≥200MΩ |
| Emva kovavanyo lobushushu obufumileyo, ukumelana nobushushu | ≥30MΩ |
| Ukuvuza kweMo yoBume bokuFudumala | ≤0.1mA |
| Umthwalo womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi betyhubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njl. |
| Imilo | iqonde, imilo ye-U, imilo ye-W, njl. |
| I-voltage enganyangekiyo | 2,000V/ngomzuzu |
| Ukumelana nobushushu emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isixhobo Sokufudumeza Ukuntywiliselwa |
| Ubude betyhubhu | 300-7500mm |
| Imilo | eyenziwe ngokwezifiso |
| Iimvume | I-CE/ CQC |
| Inkampani | umzi-mveliso/umboneleli/umenzi |
| Ityhubhu yesifutho se-DN40 yokuntywiliselwa kwi-immersion yezixhobo zetanki yamanzi sinentsimbi engagqwaliyo engu-201 kunye nentsimbi engagqwaliyo engu-304, ubungakanani beflange bune-DN40 kunye ne-DN50, amandla kunye nobude betyhubhu bunokulungiswa ngokweemfuno. | |
Iimpawu zeMveliso
Iimpawu zeMveliso
Isicelo seMveliso
*** Isifudumezi samanzi sasekhaya: Sisetyenziselwa ukufudumeza amanzi asekhaya.
*** Itanki yamanzi yemizi-mveliso: Isetyenziselwa ukufudumeza amanzi emizi-mveliso, ioyile okanye olunye uhlobo lolwelo.
*** Izixhobo zeekhemikhali: ezisetyenziselwa ukufudumeza izisombululo ze-asidi kunye ne-alkali okanye ulwelo olubolayo.
*** Ukulungiswa kokutya: Kusetyenziselwa ukufudumeza ulwelo olukumgangatho wokutya, olufana nobisi, iziselo, njl.
I-JINGWEI Workshop
Inkqubo yeMveliso
Inkonzo
Phuhlisa
ndifumene iinkcukacha zemveliso, umzobo, kunye nemifanekiso
Iingcaphuno
Umphathi uphendula umbuzo emva kweeyure ezi-1-2 aze athumele ikowuteshini
Iisampulu
Iisampulu zasimahla ziya kuthunyelwa ukuze kuhlolwe umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba kuveliswe i-bluk
Imveliso
qinisekisa iinkcukacha zeemveliso kwakhona, uze ulungiselele imveliso
Umyalelo
Faka iodolo wakuba uqinisekisile iisampulu
Uvavanyo
Iqela lethu le-QC liza kuhlolwa umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba zithunyelwe
Ukupakisha
ukupakisha iimveliso njengoko kufuneka
Iyalayisha
Ilayisha iimveliso ezilungele ukulayishwa kwisikhongozeli somthengi
Ukwamkela
Ndikufumene iodolo yakho
Kutheni Ukhetha Thina
•Iminyaka engama-25 yokuthumela ngaphandle kunye namava angama-20 okuvelisa
•Umzi-mveliso ugubungela indawo emalunga ne-8000m²
•Ngowama-2021, zonke iintlobo zezixhobo zemveliso eziphambili zatshintshwa, kubandakanya umatshini wokuzalisa umgubo, umatshini wokunciphisa imibhobho, izixhobo zokugoba imibhobho, njl.njl.,
•imveliso yemihla ngemihla ephakathi imalunga ne-15000pcs
• Abathengi abahlukeneyo beCooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuxhomekeke kwimfuno yakho
Isatifikethi
Iimveliso eziNxulumeneyo
Umfanekiso weFektri
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














