Iiparamente zeMveliso
| Igama leMveliso | Ifreyimu yomnyango yeSilicone Rubber Heating Wire yokuNcibilikisa |
| Izinto zokuvala ubushushu | Irabha ye-silicone |
| Ububanzi bentambo | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, njl. |
| Ubude bokufudumeza | eyenziwe ngokwezifiso |
| Ubude bentambo yeleti | 1000mm, okanye ngokwezifiso |
| Umbala | mhlophe, ngwevu, bomvu, luhlaza okwesibhakabhaka, njl. |
| I-MOQ | 100pcs |
| I-voltage enganyangekiyo emanzini | 2,000V/min (ubushushu obuqhelekileyo bamanzi) |
| Ukumelana nobushushu emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | nyibilikisa ucingo lokufudumeza |
| Isiqinisekiso | CE |
| Iphakheji | isifudumezi esinye esinebhegi enye |
| Ukunyibilikaubude bentambo yokufudumeza efrijini,i-voltage kunye namandla zingenziwa ngokwezifiso njengoko kufuneka. Ububanzi bentambo bunokukhethwa buyi-2.5mm, 3.0mm, 3.5mm, kunye ne-4.0mm. Umphezulu wentambo unokuba yiglasi ye-firber ephothiweyo, i-aluminiyam okanye intsimbi engatyiwayo. Inyibilikisa i-wire heaterInxalenye yokufudumeza enesixhobo sokuxhuma ucingo oluphambili ingatywinwa ngentloko yerabha okanye ityhubhu encibilikayo enodonga oluphindwe kabini, ungakhetha ngokweemfuno zakho zokusebenzisa. | |
Uqwalaselo lweMveliso
Ucingo lokufudumeza ngombane ngerabha yesiliconeyintambo yokufudumeza yombane ebotshelelwe ngentambo ye-resistance alloy kwintambo yeglasi yefayibha njengeHeating Element kwaye igqunywe ngerabha ye-silicone ethambileyo ethintela ubushushu kwi-layer yangaphandle. Umaleko wayo wokufudumeza unokumelana okuhle kobushushu kwaye ungasetyenziswa ixesha elide kwi-150 °C ngaphandle kotshintsho ekusebenzeni kwaye ungasetyenziswa ngokuqhubekayo iiyure ezili-10,000 kwi-200 °C. Intambo yokufudumeza yerabha ye-silicone yesakhelo somnyango ifanelekile ukusetyenziswa ixesha elide kwiqondo lobushushu eliphakathi kwe--60 ~ 180 °C, kwaye xa ubuninzi bamandla bungadluli kwi-40 W/m.intambo yokufudumeza yerabha yesiliconeIyatsha kodwa iyazicima. Ngenxa yokuba irabha ye-silicone ayinazo ii-halides ze-organic, ayikhuphi msi okanye iigesi ezinobungozi xa itsha. Ifanelekile kwiindlela ezahlukeneyo zokusetyenziswa ezingatshiyo kwaye isetyenziswa kakhulu kwiZixhobo zaseKhaya, kwimpilo yezonyango, kwizixhobo zobuhle, kwimishini nakwizixhobo, kwishishini leekhemikhali, kwimizi-mveliso yokucubungula iplastiki, njl.njl.
Iindlela zokuQhagamshela iCable yokuFudumeza yeSilicone Rubber
1. Unxibelelwano phakathi kwentambo yokufudumeza kunye nesiphelo esibandayo sentambo (intambo ephumayo) ivalwe nge-silicone molding, kwaye intambo ephumayo kufuneka igqunywe nge-silicone.
2. Unxibelelwano phakathi kwentambo yokufudumeza kunye nesiphelo esibandayo sentambo yokuphuma (intambo yokuphuma yentambo) luvalwe ngetyhubhu enciphayo yobushushu.
3. Unxibelelwano phakathi kwentambo yokufudumeza kunye nesiphelo esibandayo esiphumayo (intambo ephumayo) inobubanzi obufanayo nobocingo. Iziphelo zokufudumeza kunye nezibandayo ziphawulwe ngeekhowudi zemibala. Inzuzo kukuba ijoyinti inobubanzi obufanayo nomzimba wentambo, kwaye isakhiwo silula.
Umfanekiso weFektri
Inkqubo yeMveliso
Inkonzo
Phuhlisa
ndifumene iinkcukacha zemveliso, umzobo, kunye nemifanekiso
Iingcaphuno
Umphathi uphendula umbuzo emva kweeyure ezi-1-2 aze athumele ikowuteshini
Iisampulu
Iisampulu zasimahla ziya kuthunyelwa ukuze kuhlolwe umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba kuveliswe i-bluk
Imveliso
qinisekisa iinkcukacha zeemveliso kwakhona, uze ulungiselele imveliso
Umyalelo
Faka iodolo wakuba uqinisekisile iisampulu
Uvavanyo
Iqela lethu le-QC liza kuhlolwa umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba zithunyelwe
Ukupakisha
ukupakisha iimveliso njengoko kufuneka
Iyalayisha
Ilayisha iimveliso ezilungele ukulayishwa kwisikhongozeli somthengi
Ukwamkela
Ndikufumene iodolo yakho
Kutheni Ukhetha Thina
•Iminyaka engama-25 yokuthumela ngaphandle kunye namava angama-20 okuvelisa
•Umzi-mveliso ugubungela indawo emalunga ne-8000m²
•Ngowama-2021, zonke iintlobo zezixhobo zemveliso eziphambili zatshintshwa, kubandakanya umatshini wokuzalisa umgubo, umatshini wokunciphisa imibhobho, izixhobo zokugoba imibhobho, njl.njl.,
•imveliso yemihla ngemihla ephakathi imalunga ne-15000pcs
• Abathengi abahlukeneyo beCooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuxhomekeke kwimfuno yakho
Isatifikethi
Iimveliso eziNxulumeneyo
Umfanekiso weFektri
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314













