Iiparamente zeMveliso
| Igama leMveliso | Isifudumezi somnyango segumbi elibandayo |
| Izinto zokuvala ubushushu | Irabha ye-silicone |
| Ububanzi bentambo | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, njl. |
| Ubude bokufudumeza | eyenziwe ngokwezifiso |
| Ubude bentambo yeleti | 1000mm, okanye ngokwezifiso |
| Umbala | mhlophe, ngwevu, bomvu, luhlaza okwesibhakabhaka, njl. |
| I-MOQ | 100pcs |
| I-voltage enganyangekiyo emanzini | 2,000V/min (ubushushu obuqhelekileyo bamanzi) |
| Ukumelana nobushushu emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | nyibilikisa ucingo lokufudumeza |
| Isiqinisekiso | CE |
| Iphakheji | isifudumezi esinye esinebhegi enye |
| I-Door Heater yeGumbi elibandayo ubude, i-voltage kunye namandla zingenziwa ngokwezifiso njengoko kufuneka. Ububanzi bentambo bunokukhethwa yi-2.5mm, 3.0mm, 3.5mm, kunye ne-4.0mm. Umphezulu wentambo unokuba yi-firberglass ephothiweyo, i-aluminiyam okanye intsimbi engatyiwayo. Inyibilikisa i-wire heaterInxalenye yokufudumeza enesixhobo sokuxhuma ucingo oluphambili ingatywinwa ngentloko yerabha okanye ityhubhu encibilikayo enodonga oluphindwe kabini, ungakhetha ngokweemfuno zakho zokusebenzisa. | |
Uqwalaselo lweMveliso
Isifudumezi somnyango kwigumbi elibandayo sisixhobo sokufudumeza ngocingo olunye, esidla ngokusetyenziswa kwiifriji ezincinci okanye kwiifriji zasekhaya nakwezinye iindawo. Isifudumezi somnyango sidla ngokuba yintambo yobhedu ebhityileyo efudunyezwa ngombane ukuze kwandiswe ubushushu bomoya ojikelezileyo, ngaloo ndlela kususwe iqabaka efrijini.
Isifudumezi somnyango segumbi elibandayo sisebenzisa umgaqo wokufudumeza ngemitha, oko kukuthi, ngentambo eshushu yombane ukuze sikhuphe ubushushu ngeenxa zonke. Iingenelo zaso bubuncinci, ulwakhiwo olulula, kulula ukuyifaka nokuyigcina ikwimeko entle. Nangona kunjalo, ububanzi bokusebenza kwesifudumezi somnyango segumbi elibandayo buncinci, bunokukhawulelwa kuphela kwindawo ethile yefriji, izinga lokufudumeza licotha, kwaye ububanzi bokusetyenziswa buncinci.
Umsebenzi weMveliso
Intambo yokufudumeza kwisakhelo somnyango wegumbi elibandayo ayisebenzi ngokusisigxina. Umthetho kaJoule, othi umbane uguqula amandla ombane abe ngamandla obushushu, unika isiseko sokusebenza kwesifudumezi sentambo esinyibilikisayo. Ukufudumeza ngombane yinkqubo apho umbane uvelisa kwaye udlulise khona ubushushu obuthile emva kokudlula kwi-conductor.
Njengomqhubi wesinyithi, ucingo lwesifudumezi somnyango olunyibilikayo luya kukhupha ubushushu xa lusebenza, lunyibilikise umngxuma womnyango oqandisiweyo kwaye luwugcine ungangeni nzulu. Isifudumezi somnyango segumbi elibandayo siya kucima ngokuzenzekelayo umbane emva kokuba sinikwe amandla ixesha elithile. Isifudumezi somnyango segumbi elibandayo kufuneka siphinde sinikwe amandla ukuze sifudumale xa ubushushu buhlile kuba siya kugcina ubushushu okwethutyana.
Umfanekiso weFektri
Inkqubo yeMveliso
Inkonzo
Phuhlisa
ndifumene iinkcukacha zemveliso, umzobo, kunye nemifanekiso
Iingcaphuno
Umphathi uphendula umbuzo emva kweeyure ezi-1-2 aze athumele ikowuteshini
Iisampulu
Iisampulu zasimahla ziya kuthunyelwa ukuze kuhlolwe umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba kuveliswe i-bluk
Imveliso
qinisekisa iinkcukacha zeemveliso kwakhona, uze ulungiselele imveliso
Umyalelo
Faka iodolo wakuba uqinisekisile iisampulu
Uvavanyo
Iqela lethu le-QC liza kuhlolwa umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba zithunyelwe
Ukupakisha
ukupakisha iimveliso njengoko kufuneka
Iyalayisha
Ilayisha iimveliso ezilungele ukulayishwa kwisikhongozeli somthengi
Ukwamkela
Ndikufumene iodolo yakho
Kutheni Ukhetha Thina
•Iminyaka engama-25 yokuthumela ngaphandle kunye namava angama-20 okuvelisa
•Umzi-mveliso ugubungela indawo emalunga ne-8000m²
•Ngowama-2021, zonke iintlobo zezixhobo zemveliso eziphambili zatshintshwa, kubandakanya umatshini wokuzalisa umgubo, umatshini wokunciphisa imibhobho, izixhobo zokugoba imibhobho, njl.njl.,
•imveliso yemihla ngemihla ephakathi imalunga ne-15000pcs
• Abathengi abahlukeneyo beCooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuxhomekeke kwimfuno yakho
Isatifikethi
Iimveliso eziNxulumeneyo
Umfanekiso weFektri
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314










