Uqwalaselo lweMveliso
Izifudumezi ezinyibilikisa kabini ezifakwa efrijini zihlala zisebenza ngokufudumeza ngombane. Ngokukodwa, xa umbane udlula kwizinto ezichaseneyo ngaphakathi kwityhubhu yokufudumeza, ukuxhathisa kuvelisa amandla obushushu, nto leyo ebangela ukuba ubushushu bomphezulu wetyhubhu yokufudumeza bunyuke ngokukhawuleza. Emva koko, obu bushushu budluliselwa kumphezulu we-condenser ngokuhambisa, bunyibilikisa ngokufanelekileyo umaleko weqhwa owenziwe ngenxa yeemeko zobushushu obuphantsi. Le nkqubo ayibuyisi nje kuphela ukusebenza kakuhle kotshintshiselwano lobushushu lwe-condenser kodwa ikwathintela ukuwohloka kokusebenza okanye ukusilela kwenkqubo okubangelwa kukuqokelelwa kweqhwa.
Umsebenzi oyintloko wetyhubhu yesifudumezi esinyibilikisa kabini kukuthintela ukuqandisa kakhulu phezu kwezixhobo zokugcina izinto ezibandayo okanye izixhobo zokukhenkcisa. Ukuqandisa kwenzeka rhoqo kwiindawo ezinobushushu obuphantsi, ingakumbi phantsi kweemeko zokufuma okuphezulu, apho umswakama emoyeni uqina kwaye uqine phezu komphezulu we-condenser. Ukuba umaleko weqabaka uba mkhulu kakhulu, i-double tube defrost heater inciphisa kakhulu ukusebenza kakuhle kotshintshiselwano lobushushu lwe-condenser, ngaloo ndlela ichaphazela ukusebenza ngokubanzi kwenkqubo yokukhenkcisa. Ke ngoko, ukususwa ngexesha lomaleko weqabaka kubalulekile ekugcineni ukusebenza okuqhelekileyo kwezixhobo.
Ukongeza, i-heater enyibilikisa kabini nayo inefuthe elithile lokonga amandla. Ngokususa rhoqo umaleko weqhwa, inokunciphisa ukusetyenziswa kwamandla okwandileyo kwezixhobo zokukhenkcisa ngenxa yokuncipha kokusebenza kakuhle kokutshintshiselana kobushushu, ngaloo ndlela ifezekisa ukusetyenziswa kwamandla okusebenzayo ngakumbi.
Iiparamente zeMveliso
| Igama leMveliso | Ityhubhu ye-Heater Element eNcibilikayo kabini ye-Unit Cooler Evaporator |
| Ukumelana nobushushu bemeko yomswakama | ≥200MΩ |
| Emva kovavanyo lobushushu obufumileyo, ukumelana nobushushu | ≥30MΩ |
| Ukuvuza kweMo yoBume bokuFudumala | ≤0.1mA |
| Umthwalo womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi betyhubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njl. |
| Imilo | ngqo, uhlobo lwe-AA, imilo ye-U, imilo ye-W, njl. |
| I-voltage enganyangekiyo emanzini | 2,000V/min (ubushushu obuqhelekileyo bamanzi) |
| Ukumelana nobushushu emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isixhobo seHeater esinyibilikisayo kwi-unit cooler |
| Ubude betyhubhu | 300-7500mm |
| Ubude bentambo yeleti | 700-1000mm (ngokwesiko) |
| Iimvume | I-CE/ CQC |
| Inkampani | Umenzi/umboneleli/umzi-mveliso |
| Isifudumezi esinyibilikayo kabini sisetyenziselwa ukunyibilikisa isifudumezi somoya, imilo yomfanekiso wento yokufudumeza enyibilikayo luhlobo lwe-AA (ityhubhu ethe tye kabini), ubude betyhubhu ngokwezifiso buhambelana nobukhulu bakho bomoya opholileyo, zonke izifudumezi zethu ezinyibilikayo zinokwenziwa ngokwezifiso njengoko kufuneka. Ububanzi betyhubhu yeheater enyibilikayo kabini bunokwenziwa nge-6.5mm okanye i-8.0mm, ityhubhu enenxalenye yentambo yelead iya kuvalwa ngentloko yerabha. Kwaye imo inokwenziwa ngemo ye-U kunye nemo ye-L. Amandla etyhubhu yokufudumeza enyibilikayo aya kuveliswa yi-300-400W ngemitha. | |
Isifudumezi sokucoca umoya kwiModeli yokupholisa umoya
Isifudumezi seSingel Straight Defrost
Isifudumezi sohlobo lwe-AA sokucoca
Isifudumezi se-U esinomfanekiso we-U
Isifudumezi se-UB esiNcibilikisayo
Isifudumezi sokunyibilikisa esichwetheziweyo se-B
Isifudumezi se-BB esiThayishiweyo
Uyilo Olulungiselelwe Imveliso
Ukuze kuhlangatyezwane neemfuno zeemeko ezahlukeneyo zokusetyenziswa, iinkcukacha zezifudumezi ezinyibilikisa ityhubhu ephindwe kabini zinokwenziwa ngokwezifiso ngokusekelwe kwiimeko zokwenyani. Umzekelo, kwiifriji ezincinci zasekhaya, isifudumezi esincinci esinamandla aphantsi sinokwanela; ngelixa kwiindawo zokugcina izinto ezibandayo ezinkulu zemizi-mveliso, kufuneka isixhobo sokufudumeza esinamandla aphezulu, esigubungela indawo enkulu. Ukongeza, ngokuxhomekeke kwindawo yokufaka kunye nendawo yokusetyenziswa, iimilo ezahlukeneyo zeetyhubhu zokufudumeza (ezifana neetyhubhu ezithe tye, iityhubhu ezimile okwe-U, njl.njl.) kunye neentlobo zezinto (ezifana nentsimbi engagqwaliyo, ubhedu, njl.njl.) zinokukhethwa ukuze zilungelelanise neemeko ezithile zokusebenza.
Isicelo seMveliso
Izifudumezi zokunyibilikisa iqhwa efrijini zezinye zezinto ezibalulekileyo kwizixhobo zanamhlanje zokufriji kunye neenkqubo zomoya opholileyo. Umsebenzi wazo ophambili kukubonelela ngobushushu obongezelelekileyo bokunyibilikisa iqhwa elenziwe kumphezulu we-condenser, ngaloo ndlela kuqinisekiswe ukusebenza kakuhle kwenkqubo yonke yokufriji. Kwimisebenzi ebonakalayo, esi sifumezi sinyibilikisa iqhwa kabini sisetyenziswa kakhulu kumagumbi okugcina izinto ezibandayo, kwiifriji, kwii-air conditioner, nakwezinye iimeko ezifuna iindawo ezinobushushu obuphantsi.
Inkqubo yeMveliso
Inkonzo
Phuhlisa
ndifumene iinkcukacha zemveliso, umzobo, kunye nemifanekiso
Iingcaphuno
Umphathi uphendula umbuzo emva kweeyure ezi-1-2 aze athumele ikowuteshini
Iisampulu
Iisampulu zasimahla ziya kuthunyelwa ukuze kuhlolwe umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba kuveliswe i-bluk
Imveliso
qinisekisa iinkcukacha zeemveliso kwakhona, uze ulungiselele imveliso
Umyalelo
Faka iodolo wakuba uqinisekisile iisampulu
Uvavanyo
Iqela lethu le-QC liza kuhlolwa umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba zithunyelwe
Ukupakisha
ukupakisha iimveliso njengoko kufuneka
Iyalayisha
Ilayisha iimveliso ezilungele ukulayishwa kwisikhongozeli somthengi
Ukwamkela
Ndikufumene iodolo yakho
Kutheni Ukhetha Thina
•Iminyaka engama-25 yokuthumela ngaphandle kunye namava angama-20 okuvelisa
•Umzi-mveliso ugubungela indawo emalunga ne-8000m²
•Ngowama-2021, zonke iintlobo zezixhobo zemveliso eziphambili zatshintshwa, kubandakanya umatshini wokuzalisa umgubo, umatshini wokunciphisa imibhobho, izixhobo zokugoba imibhobho, njl.njl.,
•imveliso yemihla ngemihla ephakathi imalunga ne-15000pcs
• Abathengi abahlukeneyo beCooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuxhomekeke kwimfuno yakho
Isatifikethi
Iimveliso eziNxulumeneyo
Umfanekiso weFektri
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














