Iiparamente zeMveliso
| Igama leMveliso | Isifudumezi soMgca wokukhupha amanzi ukuze ungene kwiFreezer |
| Izinto eziphathekayo | Irabha ye-silicone |
| Ubungakanani | 5 * 7mm |
| Ubude bokufudumeza | 0.5M-20M |
| Ubude bentambo yeleti | 1000mm, okanye ngokwezifiso |
| Umbala | mhlophe, ngwevu, bomvu, luhlaza okwesibhakabhaka, njl. |
| I-MOQ | 100pcs |
| I-voltage enganyangekiyo emanzini | 2,000V/min (ubushushu obuqhelekileyo bamanzi) |
| Ukumelana nobushushu emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isifudumezi sepayipi yokukhupha amanzi |
| Isiqinisekiso | CE |
| Iphakheji | isifudumezi esinye esinebhegi enye |
| Amandla e-Drain Line Heater ye-Walk in Freezer yi-40W/M, singenziwa nangamanye amandla, anjenge-20W/M, 50W/M, njl. Kwaye ubude bayoisifudumezi sepayipi yokukhupha amanziine-0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M, njl. Eyona inde inokwenziwa ibe yi-20M. Iphakheji yeisifudumezi somgca wokukhupha amanzisisifudumezi esinye esinebhegi enye yokufakelwa, ubungakanani bebhegi eyenzelwe wena kuluhlu olungaphezulu kwama-500pcs ubude ngabunye. | |
Uqwalaselo lweMveliso
Ebusika, amaqondo obushushu aphantsi, kwaye umbhobho wamanzi kulula ukuwuqandisa kwaye uqhume xa kubanda, nto leyo ebangela iingxaki kunye nemingcipheko yokhuseleko kubasebenzisi. Ke ngoko, kwinkqubo yokufaka imibhobho yokuhambisa amanzi, isifudumezi somgca wokukhupha amanzi kufuneka sisetyenziswe ukusombulula le ngxaki. Okwangoku, eyona ndlela ixhaphakileyo nesebenzayo yokusombulula ingxaki yemibhobho yamanzi eqandisa amanzi ebusika kukugquma isifudumezi sombhobho wokukhupha amanzi ukuze sinyibilike ngaphandle kwemibhobho. Kwangaxeshanye, umbhobho womgca wokukhupha amanzi okugcina amanzi obandayo ukwayisixhobo esikhethekileyo sokukhupha amanzi okugcina amanzi abandayo, esakhiwe ziintambo zokufudumeza, izilawuli zobushushu, izinzwa zobushushu, njl.njl., ezinokufudumeza umbhobho ngelixa ukhupha amanzi, zithintele umbhobho ekubeni uqandise, kwaye zidlale indima ekugqumeni.
Iimpawu zeMveliso
1. Nqanda imibhobho ukuba ingakhenkcezi
Ebusika, imibhobho yokukhupha amanzi kwindawo ebandayo kulula ukuyiqandisa, nto leyo ebangela ukuba amanzi angasebenzi kakuhle kwaye imibhobho ivaleke. Isixhobo sokukhupha amanzi singayifudumeza imibhobho ngelixa ikhupha amanzi, sithintele umbhobho ukuba ungaqandi kwaye siqinisekise ukuba amanzi ahamba kakuhle.
2. Ukugcinwa kobushushu
Isifudumezi se-Drain line singafudumeza umbhobho, sidlale indima yokukhusela ubushushu, sithintele umbhobho ukuba ungapholi kakhulu, size ngaloo ndlela sikhusele umbhobho ekonakaleni.
3. Gcina amandla
Isifudumezi somgca wokukhupha amanzi singafudumeza umbhobho, sinciphise ukusebenza kwepompo yokukhupha amanzi, size ngaloo ndlela songe amandla.
4. Yandisa ubomi benkonzo yombhobho
Isifudumezi sombhobho wokukhupha amanzi singawugcina umbhobho ushushu kwaye ungakhenkcezi, ngaloo ndlela sandisa ubomi bomsebenzi wombhobho.
Umfanekiso weFektri
Inkqubo yeMveliso
Inkonzo
Phuhlisa
ndifumene iinkcukacha zemveliso, umzobo, kunye nemifanekiso
Iingcaphuno
Umphathi uphendula umbuzo emva kweeyure ezi-1-2 aze athumele ikowuteshini
Iisampulu
Iisampulu zasimahla ziya kuthunyelwa ukuze kuhlolwe umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba kuveliswe i-bluk
Imveliso
qinisekisa iinkcukacha zeemveliso kwakhona, uze ulungiselele imveliso
Umyalelo
Faka iodolo wakuba uqinisekisile iisampulu
Uvavanyo
Iqela lethu le-QC liza kuhlolwa umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba zithunyelwe
Ukupakisha
ukupakisha iimveliso njengoko kufuneka
Iyalayisha
Ilayisha iimveliso ezilungele ukulayishwa kwisikhongozeli somthengi
Ukwamkela
Ndikufumene iodolo yakho
Kutheni Ukhetha Thina
•Iminyaka engama-25 yokuthumela ngaphandle kunye namava angama-20 okuvelisa
•Umzi-mveliso ugubungela indawo emalunga ne-8000m²
•Ngowama-2021, zonke iintlobo zezixhobo zemveliso eziphambili zatshintshwa, kubandakanya umatshini wokuzalisa umgubo, umatshini wokunciphisa imibhobho, izixhobo zokugoba imibhobho, njl.njl.,
•imveliso yemihla ngemihla ephakathi imalunga ne-15000pcs
• Abathengi abahlukeneyo beCooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuxhomekeke kwimfuno yakho
Isatifikethi
Iimveliso eziNxulumeneyo
Umfanekiso weFektri
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














