| Igama leMveliso | Isifudumezi seMibhobho yokuNcibilikisa iMbhobho |
| Izinto eziphathekayo | Irabha ye-silicone |
| Ubungakanani | 5 * 7mm |
| Ubude bokufudumeza | 0.5M-20M |
| Ubude bentambo yeleti | 1000mm, okanye ngokwezifiso |
| Umbala | mhlophe, ngwevu, bomvu, luhlaza okwesibhakabhaka, njl. |
| I-MOQ | 100pcs |
| I-voltage enganyangekiyo emanzini | 2,000V/min (ubushushu obuqhelekileyo bamanzi) |
| Ukumelana nobushushu emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isifudumezi sepayipi yokukhupha amanzi |
| Isiqinisekiso | CE |
| Iphakheji | isifudumezi esinye esinebhegi enye |
| Iisifudumezi sokucoca umbhobho wokukhupha amanziubude sino-0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M, njalo njalo. Amandla angenziwa yi-40W/M okanye i-50 W/M; Ubude bentambo ye-Lead yi-1000mm, ingenziwa ngokwezifiso ngokweemfuno. | |
Ncibilikisa izifudumezi zemibhobho yokukhupha amanziZenzelwe ukufakwa ngaphakathi kwimibhobho yokukhupha amanzi avela kwizixhobo zokunyibilikisa ezifakwe kumagumbi abandayo. Zisebenza kuphela ngexesha lokunyibilikisa.
Iingenelo zeisifudumezi somgca wokukhupha amanziziquka ukusebenza kakuhle kobushushu, ukusetyenziswa kwamandla aphantsi, ukulula kokwakhiwa nokufakelwa, ukulula koyilo, ukungabikho kongcoliseko, ubomi benkonzo obude, nokunye. Ukuze ihlangabezane neemfuno eziqhelekileyo zokusebenza zokufudumeza, ukufudumala, okanye ukuthintela ukukhenkceza, isebenza ngokusasaza ubungakanani obuthile bobushushu ngemidiya yokulandelela ubushushu kwaye yongeze ukulahleka kombhobho wokulandelela ubushushu ngokutshintshiselana kobushushu ngokuthe ngqo okanye ngokungathanga ngqo.
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314













