Iiparamente zeMveliso
| Igama leMveliso | Ibhanti Yokufudumeza Imibhobho Yokukhupha Umoya |
| Izinto eziphathekayo | Irabha ye-silicone |
| Ubungakanani | 5 * 7mm |
| Ubude bokufudumeza | 0.5M-20M |
| Ubude bentambo yeleti | 1000mm, okanye ngokwezifiso |
| Umbala | mhlophe, ngwevu, bomvu, luhlaza okwesibhakabhaka, njl. |
| I-MOQ | 100pcs |
| I-voltage enganyangekiyo emanzini | 2,000V/min (ubushushu obuqhelekileyo bamanzi) |
| Ukumelana nobushushu emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isifudumezi sepayipi yokukhupha amanzi |
| Isiqinisekiso | CE |
| Iphakheji | isifudumezi esinye esinebhegi enye |
| Amandlaibhanti yokufudumeza yombhobho wokukhupha amanziyi-40W/M, singenziwa nezinye izinto ezinamandla, ezifana ne-20W/M, 50W/M, njl. Kwaye ubude beisifudumezi sepayipi yokukhupha amanziine-0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M, njl. Eyona inde inokwenziwa ibe yi-20M. Iphakheji yeisifudumezi somgca wokukhupha amanzisisifudumezi esinye esinebhegi enye yokufakelwa, ubungakanani bebhegi eyenzelwe wena kuluhlu olungaphezulu kwama-500pcs ubude ngabunye. | |
Uqwalaselo lweMveliso
Ibhanti yokufudumeza yepayipi yokukhupha amanzi isebenza kakuhle, ingasetyenziselwa iindawo zegesi ezimanzi, ezingaqhumiyo, izixhobo zoshishino okanye umbhobho webhubhoratri, ukufudumeza itanki kunye netanki, ukufudumeza kunye nokukhusela, inokugqunywa ngqo kumphezulu wenxalenye eshushu, ukufakwa okulula, kukhuselekile kwaye kuthembekile. Ifanelekile kwiindawo ezibandayo, umsebenzi ophambili webhanti yokufudumeza yombane kunye nerabha ye-silicone yelanga kukukhusela umbhobho wamanzi ashushu, ukunyibilika, ikhephu kunye nomkhenkce. Ineempawu zokuxhathisa ubushushu obuphezulu, ukumelana nokubanda okuphezulu kunye nokumelana nokwaluphala.
Iimpawu zeMveliso
Ibhanti yokufudumeza yepayipi yibhanti yokufudumeza ethambileyo nehlala ixesha elide enobunzima obuphezulu, ngoko ke ukongeza ekusetyenzisweni kokulandelela ubushushu bebhanti yamandla kunye nokugcina ubushushu, ingasetyenziswa nakwiindawo ezifuna ukufudumeza kwezinye iimeko.
Ukusetyenziswa kweendlela zokuthintela ibhanti yokufudumeza yepayipi yokukhupha amanzi
(1) Xa ufaka, icala lerabha yesilicone yebhanti yokufudumeza yombane yombhobho kufuneka libe kufutshane nomphezulu wombhobho ophakathi kunye netanki, kwaye liqiniswe ngeteyipu yealuminiyam.
(2) Ukuze kuncitshiswe ukulahleka kobushushu, umaleko wobushushu kufuneka uvavanywe ngaphandle kwebhanti yokufudumeza yombane yombhobho.
(3) Ibhanti yokufudumeza yombhobho wokukhupha amanzi ayivumelekanga ngokungqongqo ukuba ifakwe phakathi okanye ijijeke ukuze kuthintelwe umonakalo ogqithisileyo.
Umfanekiso weFektri
Inkqubo yeMveliso
Inkonzo
Phuhlisa
ndifumene iinkcukacha zemveliso, umzobo, kunye nemifanekiso
Iingcaphuno
Umphathi uphendula umbuzo emva kweeyure ezi-1-2 aze athumele ikowuteshini
Iisampulu
Iisampulu zasimahla ziya kuthunyelwa ukuze kuhlolwe umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba kuveliswe i-bluk
Imveliso
qinisekisa iinkcukacha zeemveliso kwakhona, uze ulungiselele imveliso
Umyalelo
Faka iodolo wakuba uqinisekisile iisampulu
Uvavanyo
Iqela lethu le-QC liza kuhlolwa umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba zithunyelwe
Ukupakisha
ukupakisha iimveliso njengoko kufuneka
Iyalayisha
Ilayisha iimveliso ezilungele ukulayishwa kwisikhongozeli somthengi
Ukwamkela
Ndikufumene iodolo yakho
Kutheni Ukhetha Thina
•Iminyaka engama-25 yokuthumela ngaphandle kunye namava angama-20 okuvelisa
•Umzi-mveliso ugubungela indawo emalunga ne-8000m²
•Ngowama-2021, zonke iintlobo zezixhobo zemveliso eziphambili zatshintshwa, kubandakanya umatshini wokuzalisa umgubo, umatshini wokunciphisa imibhobho, izixhobo zokugoba imibhobho, njl.njl.,
•imveliso yemihla ngemihla ephakathi imalunga ne-15000pcs
• Abathengi abahlukeneyo beCooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuxhomekeke kwimfuno yakho
Isatifikethi
Iimveliso eziNxulumeneyo
Umfanekiso weFektri
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














