| Igama leMveliso | Ipleyiti eshushu ye-aluminium ephosa ngombane eyi-400 * 500mm |
| Izinto eziphathekayo | ii-ingots ze-aluminium |
| I-Voltage | 110V-230V |
| Amandla | eyenziwe ngokwezifiso |
| Ubungakanani | 400*500mm |
| Ugqubuthelo lweTeflon | ingongezwa |
| Ukuvuza | 0.5MA |
| Ukumelana nobushushu | =100MΩ |
| Ukuphambuka kwamandla | +5%-10% |
| Ukunyamezela ubushushu | 450℃ |
| ubungakanani njenge-bolow | |
Izifudumezi ze-aluminium ezifakwe ngaphakathi ziyinxalenye ebalulekileyo kuzo zonke iimashini zeplastiki. Izifudumezi ze-aluminium ezifakwe ngaphakathi zenziwe nge-aluminium okanye ngebronze. Ukunyamezelana koomatshini okuqinileyo kumphezulu wokusebenza wangaphakathi kunye nokwakhiwa kwezinto zokufudumeza ezisemgangathweni ophezulu kuqinisekisa ukusebenza okuphezulu.
I-cast aluminium electric heater ene-tubular electric heating element njengeyunithi yokufudumeza, yenziwe ngendlela yokugoba. I-cast aluminium heater isetyenziselwa kakhulu oomatshini bokukhupha kunye nokukhupha. Isetyenziswa ngokubanzi kumashishini ahlukeneyo oomatshini. Ubushushu bokusebenza bungafikelela kwi-300C (aluminium). Ukuze kugxilwe ubushushu kwicala elinye kubuso be-injection, amanye amacala emveliso agutyungelwe zizinto zokugcina ubushushu kunye nokukhusela ubushushu. Ngoko ke ineenzuzo ezifana nobuchwepheshe obuphambili, ukugcina ubushushu obuphezulu, ubomi obude, ukulwa nongcoliseko, njl.
-- Izixhobo zokulaminetha
-- Izitshintshi zobushushu zolwelo
-- Iibhari zokutywina zokupakisha
-- Iibhareli zeplastiki zokukhupha izinto
-- Iiplastiki ezikhuphayo
-- Izifudumezi zePlaten
-- Izixhobo zokucubungula i-silicone wafer
-- Izixhobo zesikrini sesilika
-- Izixhobo zokwenza i-vacuum
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314

















