Isixhobo sokufudumeza esinobushushu obuphantsi kwe-oyile enzulu sisixhobo esibalulekileyo kwi-boilers zanamhlanje okanye kwizixhobo zesitovu. Umsebenzi oyintloko wesixhobo sokufudumeza esinobushushu obuphantsi kwe-oyile ukukuguqula ngokufanelekileyo amandla ombane abe ngamandla obushushu, ngaloo ndlela kufezekiswa ulawulo oluchanekileyo lobushushu beoyile. Njengenye yezona zinto ziphambili zesixhobo sokuqhotsa esinzulu, ukubaluleka kwesixhobo sokufudumeza kuyabonakala. Isixhobo sokufudumeza esinobushushu obuphantsi kwe-oyile simisela ngokuthe ngqo ukuba ubushushu beoyile bunokufikelela ngokuzinzileyo kubushushu obufunekayo bokupheka, kwaye ngaloo ndlela sichaphazela kakhulu incasa, umbala kunye nomgangatho wokutya ngokubanzi.
Umsebenzi ophambili we-oil deep fryer heating element kukubonelela ngomthombo wobushushu ozinzileyo kwipani yeoyile, ukuqinisekisa ukuba ubushushu beoyile bunokunyuka ngokulinganayo kwaye buhlale ngaphakathi koluhlu olufanelekileyo. Le nkqubo ifuna iteknoloji yokulawula ubushushu echanekileyo kakhulu ukuthintela ukonakala komgangatho weoyile okanye ukutsha kokutya ngenxa yobushushu obuphezulu kakhulu, kunye nokuphepha ubushushu obuphantsi kakhulu ukuhlangabezana neemfuno ezisisiseko zokuqhotsa. Umzekelo, phantsi kweemeko zobushushu obuphezulu, ukuba ubushushu beoyile budlula inqanaba layo lomsi rhoqo, abuyi kukhokelela ekuvelisweni komsi wokupheka kuphela kodwa bunokubangela utshintsho lweekhemikhali kwioyile, buvelise izinto ezinobungozi kwaye buchaphazele impilo. Phantsi kweemeko zobushushu obuphantsi, ukutya okuqhotsiweyo kunokufunxa ioyile eninzi kakhulu, okubangela ukuthungwa okunamafutha nokungaqhotsiweyo ngokwaneleyo.
| Igama leMveliso | Isifudumezi se-oyile enzulu yorhwebo yombane |
| Ukumelana nobushushu bemeko yomswakama | ≥200MΩ |
| Emva kovavanyo lobushushu obufumileyo, ukumelana nobushushu | ≥30MΩ |
| Ukuvuza kweMo yoBume bokuFudumala | ≤0.1mA |
| Umthwalo womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi betyhubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njl. |
| Imilo | Yenzelwe wena |
| I-voltage enganyangekiyo | 2,000V/ngomzuzu |
| Ukumelana nobushushu obuphantsi | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isixhobo sokufudumeza seFryer |
| Ubude betyhubhu | 300-7500mm |
| Indawo yokukhwelela | Yenzelwe wena |
| Iimvume | I-CE/ CQC |
| Uhlobo lwesiphelo | Yenzelwe wena |
| I-JINGWEI heater ngumvelisi wezinto zokufudumeza ezinzulu ze-oyile, sineminyaka engaphezu kwama-25 sikwityhubhu yokufudumeza yombane eyenzelwe wena.Amandla e-fryer heating element angenziwa ngokwezifiso ngokweemfuno. Intloko yetyhubhu sidla ngokusebenzisa i-flange, izinto ze-flange sinentsimbi engagqwaliyo okanye ubhedu. | |
1. Isantya sokufudumeza esikhawulezayo kunye nokunyuka kobushushu okukhawulezayo:Ityhubhu yokufudumeza ye-oyile enzulu ifudumeza ngqo ioyile, nto leyo enokunyusa ubushushu beoyile ngokukhawuleza kwaye inciphise ixesha lokupheka.
2. Ukusebenza kakuhle kokudlulisa ubushushu:Xa inendawo enkulu yokunxibelelana, inokudlulisa ubushushu ngokukhawuleza kwioyile
3. Ubomi benkonzo ende:Izinto zokufudumeza ze-oyile enzulu ezikumgangatho ophezulu zisebenza ixesha elide kwaye zingasetyenziswa ixesha elide
4. Amandla aphezulu:Ityhubhu yokufudumeza enzulu ye-oyile fryer inamandla aphezulu, anokwanelisa imfuno yokuqhotsa ngokukhawuleza
5. Ukonga indawo:Ityhubhu yokufudumeza ye-oyile fryer incinci kakhulu, nto leyo enokonga indawo yangaphakathi ye-deep fryer
6. Kulula ukuyicoca:Uninzi lweemodeli zixhotyiswe ngezinto ezisuswayo lula ukuze zicoceke kwaye zigcinwe lula
*** Iivenkile zokutyela zenkukhu eqhotsiweyo, iihamburger (ezifana neKFC, McDonald's) zisebenzisa ii-fryers zorhwebo ezinamandla aphezulu (umbane ongama-3-10kW), imibhobho yokufudumeza kufuneka ikwazi ukumelana nobushushu obuphezulu, ikwazi ukumelana nokugqwala (intsimbi engagqwaliyo).
*** Ukusebenza rhoqo kufuna ukufudumeza ngokukhawuleza kunye nokuzinza okuqinileyo kwetyhubhu yokufudumeza.
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314















